Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 4. prosince 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře
hostuje: Wariot Ideal
Iluzionista20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - firma Gemalto / pouze pro zvané]Kocour v botách16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubBratři Karamazovi19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Iluze20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kniha džunglí - Mauglího poslední boj10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicDen zkázy v advokátní kanceláři   Divadlo BLAMA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla]Moře klidu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kniha džunglí - Mauglího poslední boj10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongAleš Cibulka, Sandra Pogodová a hosté14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
A do pyžam!   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBožská Sarah19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat [ArtWay]Zabiják Joe19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíVelvet Havel  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceJo, není to jednoduché19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecContemporary dance - lekce pro veřejnost18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Chaos  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltDeštivé dny   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [hosté]Táta19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéJak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéJak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   ZMĚNA - místo Souborného díla Williama Shakespeara ve 120 minutách19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéSouborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!   zrušeno19:01Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéJeštěrka na slunci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaPříběhy ze Starého zákona II.20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo F. Troníčka]Chaos  náš tip!   derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Lindo, hop! [Divadlo Za plotem]Pingls aneb Hot Café Revue19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Holky z kalendáře19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Idiot   zrušeno!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKrál Oidipús   Dramaturgický úvod před představením; předpremiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíZa dveřmi čp. 2117:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera Praha7 proti Thébám19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMalý princ  náš tip!   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Oscar pro Emily19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůMolyneuxova otázka20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonPánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Hadry, kosti, kůže   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Mime Prague
Sólo   Jazykově bezbariérové19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCry Baby Cry  náš tip!   Horní Počernice; Zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Tři ženy a zamilovaný lovec20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAGin Game19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaBlaník19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře
hostuje: Wariot Ideal
 20:00
Iluzionista
Buchty a loutky [Praha - firma Gemalto / pouze pro zvané] 16:30
Kocour v botách
Činoherní klub  19:30
Bratři Karamazovi
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Iluze
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Kniha džunglí - Mauglího poslední boj
Divadlo Bez Hranic 19:30
Den zkázy v advokátní kanceláři   Divadlo BLAMA
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla] 19:30
Moře klidu
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Kniha džunglí - Mauglího poslední boj
Divadlo Gong 14:00
Aleš Cibulka, Sandra Pogodová a hosté
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
A do pyžam!   zadáno
Divadlo Kalich  19:00
Božská Sarah
Divadlo Kolowrat [ArtWay] 19:30
Zabiják Joe
Divadlo Na zábradlí  19:00
Velvet Havel  náš tip!
Divadlo Palace  19:00
Jo, není to jednoduché
Divadlo Ponec 18:30
Contemporary dance - lekce pro veřejnost
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Chaos  náš tip!
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny   vyprodáno
Divadlo v Celetné [hosté] 19:30
Táta
Divadlo v Dlouhé  10:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   ZMĚNA - místo Souborného díla Williama Shakespeara ve 120 minutách
Divadlo v Dlouhé  19:01
Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!   zrušeno
Divadlo v Řeznické  19:30
Ještěrka na slunci
Divadlo Viola  20:00
Příběhy ze Starého zákona II.
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
Komorní činohra [Divadlo F. Troníčka] 19:00
Chaos  náš tip!   derniéra
Lindo, hop! [Divadlo Za plotem] 19:00
Pingls aneb Hot Café Revue
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Holky z kalendáře
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Idiot   zrušeno!
Národní divadlo  19:00
Král Oidipús   Dramaturgický úvod před představením; předpremiéra
Pomezí 17:00
Za dveřmi čp. 21
RockOpera Praha  19:00
7 proti Thébám
Studio DVA divadlo  19:00
Malý princ  náš tip!   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Oscar pro Emily
Studio Hrdinů  20:00
Molyneuxova otázka
Studio Ypsilon  19:30
Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Hadry, kosti, kůže   vyprodáno
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Mime Prague
 19:00
Sólo   Jazykově bezbariérové
Švandovo divadlo  19:30
Cry Baby Cry  náš tip!   Horní Počernice; Zájezd
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Tři ženy a zamilovaný lovec
Vršovické divadlo MANA  19:30
Gin Game
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Blaník

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo