Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 8. prosince 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klubDámský krejčí16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubDámský krejčí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Kolowrat]Don Juan se vrací z války19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnVánoční sen   Pro děti09:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnCirkusový workshop pro batolata   Pro děti10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnPtáček a lev   Pro děti11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnCirkusový workshop pro děti a rodiče   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Studio Damúza
Medvědí princ   Pro děti16:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloDealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Snímek 51  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
Kolonizace - nový počátek   #Studovna17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaGarsonky   #Studovna; English-friendly20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Fimfárum (Až opadá listí z dubu)16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichJohanka z Arku13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichJohanka z Arku18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrJak Andělíček Koledníček Vánoce prožil14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrJak Andělíček Koledníček Vánoce prožil16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Broučci10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16:20
Don Juan se vrací z války19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Deník zloděje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDBez domluvy   11:5519:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusPohádka ptačí   HRAJEME V DIVADLE TRONÍČEK16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: Pantheon production
Benátky pod sněhem13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceP.R.S.A.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekPohádka ptačí   Divadlo Orfeus / Divadlo PUK16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSkleněný strop   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo U staré herečky
Radujme se, veselme se!   Loutky v Celetné10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Snímek 51  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéNad Tatrou sa blýska (Obrázky zo slovenskej histórie)   Krátká Dlouhá / Slovenská sekce; derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaVolnost, rovnost, gastronomie20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Zmrzačení19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínDracula  náš tip!15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Vánoční příběh - Divadlo Já to jsem15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
UP´END´DOWN19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]A osel na něj funěl (Vánoční příběh)14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]A osel na něj funěl (Vánoční příběh)17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáRadeckého pochod životem   Comica Economica19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVánoční příběh   Divadlo KAKÁ16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKytice  náš tip!   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Za krásu  náš tip!   zrušeno!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíDům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Čeští spisovatelé dětem   premiéra16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSaxana   VYPRODÁNO11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSaxana   VYPRODÁNO15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Městské divadlo Kladno
České Vánoce15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Městské divadlo Kladno
České Vánoce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVysavač20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Agent tzv. společenský19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
V borůvčí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Mesiáš   host19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Litohoř / Litohoř 155 Lesonice]Dobytí severního pólu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Vyhnání Gerty Schnirch19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub  16:30
Dámský krejčí
Činoherní klub  19:30
Dámský krejčí
Činohra 16:20 [Divadlo Kolowrat] 19:30
Don Juan se vrací z války
Cirkus Mlejn 09:15
Vánoční sen   Pro děti
Cirkus Mlejn 10:00
Cirkusový workshop pro batolata   Pro děti
Cirkus Mlejn 11:00
Ptáček a lev   Pro děti
Cirkus Mlejn 15:00
Cirkusový workshop pro děti a rodiče   Pro děti
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Studio Damúza
 16:15
Medvědí princ   Pro děti
Dejvické divadlo  19:30
Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  náš tip!   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Snímek 51  náš tip!
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
 17:00
Kolonizace - nový počátek   #Studovna
Divadlo Archa  20:00
Garsonky   #Studovna; English-friendly
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Fimfárum (Až opadá listí z dubu)
Divadlo Kalich  13:30
Johanka z Arku
Divadlo Kalich  18:00
Johanka z Arku
Divadlo Cylindr  14:00
Jak Andělíček Koledníček Vánoce prožil
Divadlo Cylindr  16:00
Jak Andělíček Koledníček Vánoce prožil
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Broučci
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16:20
 19:30
Don Juan se vrací z války
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Deník zloděje
Divadlo NoD 19:30
Bez domluvy   11:55
Divadlo Orfeus  16:00
Pohádka ptačí   HRAJEME V DIVADLE TRONÍČEK
Divadlo Palace
hostuje: Pantheon production
 13:00
Benátky pod sněhem
Divadlo Palace  19:00
P.R.S.A.
Divadlo Troníček 16:00
Pohádka ptačí   Divadlo Orfeus / Divadlo PUK
Divadlo Ungelt  19:00
Skleněný strop   vyprodáno
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo U staré herečky
 10:30
Radujme se, veselme se!   Loutky v Celetné
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Snímek 51  náš tip!
Divadlo v Dlouhé  19:00
Nad Tatrou sa blýska (Obrázky zo slovenskej histórie)   Krátká Dlouhá / Slovenská sekce; derniéra
Divadlo Viola  20:00
Volnost, rovnost, gastronomie
Divadlo Vosto5  17:00
Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa
Divadlo X10  19:30
Zmrzačení
Hudební divadlo Karlín  15:00
Dracula  náš tip!
Jatka78 15:00
Vánoční příběh - Divadlo Já to jsem
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
UP´END´DOWN
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 14:00
A osel na něj funěl (Vánoční příběh)
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 17:00
A osel na něj funěl (Vánoční příběh)
Městská divadla pražská 19:00
Radeckého pochod životem   Comica Economica
Národní divadlo 16:00
Vánoční příběh   Divadlo KAKÁ
Národní divadlo  19:00
Kytice  náš tip!   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Za krásu  náš tip!   zrušeno!
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 16:00
Čeští spisovatelé dětem   premiéra
Studio DVA divadlo  11:00
Saxana   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  15:00
Saxana   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Městské divadlo Kladno
 15:30
České Vánoce
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Městské divadlo Kladno
 19:30
České Vánoce
Studio DVA divadlo  20:00
Vysavač
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Agent tzv. společenský
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
V borůvčí
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Mesiáš   host
Divadlo Járy Cimrmana [Litohoř / Litohoř 155 Lesonice] 19:00
Dobytí severního pólu
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Vyhnání Gerty Schnirch

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo