Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 3. prosince 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín
hostuje: Studio Rote
Královna duchů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře
hostuje: Wariot Ideal
Iluzionista20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - KD Mlejn]Andělíček Toníček09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Ústav molekulární genetiky / pouze pro zvané]Andělíček Toníček16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubSopranistky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
Poprask na laguně aneb Když vypuknou sváry19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme ve Vídni]Vzkříšení  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloCo.media   v Anti.kvariátu, host Jiří Fajt; vyprodáno20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Srpen v zemi indiánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kvak a Žbuňk: Od jara do Vánoc10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kvak a Žbuňk: Od jara do Vánoc14:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicNa Vánoce budu gay...!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Panna Orleánská19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [Studio Řetízek]
hostuje: Studio Damúza
Hodina modrých slonů18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Poprask na laguně aneb Když vypuknou sváry19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kvak a Žbuňk: Od jara do Vánoc10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kvak a Žbuňk: Od jara do Vánoc14:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongKdo nepláče, není Čech!   Lukáš Pavlásek19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichSplašené nůžky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrEdith Piaf: Dnes nechci spát sama19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Zvířátka a loupežníci17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíPodivuhodný případ pana Holmese   + 17:30 WORKSHOP K PŘEDSTAVENÍ19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceVelká zebra aneb Jakže se to jmenujete?19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNora (Domeček pro panenky)   anglické titulky / English subtitles19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Jáma lvová   PREMIÉRA20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltDeštivé dny   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Srpen v zemi indiánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéRomeo, Julie a tma19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaMoje velká ryba20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78White Rabbit Red Rabbit #10 (Barbora Poláková)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo na Prádle]Neslušní19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryLáska v době globálních klimatických změn20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-201819:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKrál Oidipús   Setkání s tvůrci po představení; Generalní zk.10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Misantrop   Dramaturgický úvod před představením19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Proslov k národu20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [Werichova vila]Margaritě...20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo [Divadlo Kámen]Co teď? A co pak?19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíZa dveřmi čp. 2117:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Hodně malá čarodějnice   hrajeme školám09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Hodně malá čarodějnice   hrajeme školám10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo4 sestry   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Ženy přežijí!   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůHerec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonSwing se vrací neboli o štěstí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCry Baby Cry  náš tip!   Zadané představení; Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Distheatranz [studio]Nesnesitelně dlouhá objetí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Ticho, nahrává se!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Trenér   host19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaČeské nebe   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín
hostuje: Studio Rote
 19:30
Královna duchů
Alfred ve dvoře
hostuje: Wariot Ideal
 20:00
Iluzionista
Buchty a loutky [Praha - KD Mlejn] 09:00
Andělíček Toníček
Buchty a loutky [Praha - Ústav molekulární genetiky / pouze pro zvané] 16:00
Andělíček Toníček
Činoherní klub  19:30
Sopranistky
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
 19:30
Poprask na laguně aneb Když vypuknou sváry
Dejvické divadlo [hrajeme ve Vídni] 19:00
Vzkříšení  náš tip!
Dejvické divadlo 20:00
Co.media   v Anti.kvariátu, host Jiří Fajt; vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Srpen v zemi indiánů
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Kvak a Žbuňk: Od jara do Vánoc
Divadlo AHA! [Velká scéna] 14:15
Kvak a Žbuňk: Od jara do Vánoc
Divadlo Bez Hranic  19:30
Na Vánoce budu gay...!
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
Panna Orleánská
Divadlo Disk [Studio Řetízek]
hostuje: Studio Damúza
 18:00
Hodina modrých slonů
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Poprask na laguně aneb Když vypuknou sváry
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Kvak a Žbuňk: Od jara do Vánoc
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 14:15
Kvak a Žbuňk: Od jara do Vánoc
Divadlo Gong 19:00
Kdo nepláče, není Čech!   Lukáš Pavlásek
Divadlo Kalich  19:00
Splašené nůžky
Divadlo Cylindr  19:30
Edith Piaf: Dnes nechci spát sama
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 17:00
Zvířátka a loupežníci
Divadlo Na zábradlí  19:00
Podivuhodný případ pana Holmese   + 17:30 WORKSHOP K PŘEDSTAVENÍ
Divadlo Palace  19:00
Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Nora (Domeček pro panenky)   anglické titulky / English subtitles
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Jáma lvová   PREMIÉRA
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny   vyprodáno
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Srpen v zemi indiánů
Divadlo v Dlouhé  19:00
Romeo, Julie a tma
Divadlo Viola  20:00
Moje velká ryba
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
Jatka78 19:30
White Rabbit Red Rabbit #10 (Barbora Poláková)
Komorní činohra [Divadlo na Prádle] 19:00
Neslušní
MeetFactory  20:00
Láska v době globálních klimatických změn
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Oddací list
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Tančírna 1918-2018
Národní divadlo  10:30
Král Oidipús   Setkání s tvůrci po představení; Generalní zk.
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Misantrop   Dramaturgický úvod před představením
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Proslov k národu
OLDstars [Werichova vila] 20:00
Margaritě...
Pidivadlo [Divadlo Kámen] 19:30
Co teď? A co pak?
Pomezí 17:00
Za dveřmi čp. 21
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 09:00
Hodně malá čarodějnice   hrajeme školám
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 10:30
Hodně malá čarodějnice   hrajeme školám
Studio DVA divadlo  19:00
4 sestry   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Ženy přežijí!   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů  20:00
Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny  náš tip!
Studio Ypsilon  19:30
Swing se vrací neboli o štěstí
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   Zadané představení; Anglické titulky; vyprodáno
Distheatranz [studio] 19:00
Nesnesitelně dlouhá objetí
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Ticho, nahrává se!
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Trenér   host
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
České nebe   zadáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo