Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 15. prosince 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínZvrhlá Margaret19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - KD Mlejn]Vánoční raketa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
Višňový sad19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Buchty a loutky
Vánoční raketa   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Kašparova sláva vánoční15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Kašparova sláva vánoční19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Popelka nazaretská20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Děčín]Vánoční koleda15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaEKG O Lásce a Prostoru20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Městské divadlo v Mostě
Ať žijí duchové11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Městské divadlo v Mostě
Ať žijí duchové14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíMnoho povyku pro nic17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Vánoční koleda  náš tip!16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Višňový sad19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrJak Andělíček Koledníček Vánoce prožil14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrJak Andělíček Koledníček Vánoce prožil16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Broučci10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KolowratPinocchio15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat
soubor: Golden Archer Productions
Dva na houpačce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchKryloff Show 2019! - Brněnské Dětské Divadlo   + vánoční besídka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Chlap na zabití19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouLotrando a Zubejda   pronájem13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Zima, mráz a oheň v nás11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Zima, mráz a oheň v nás15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforOpera Betlém19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMiss Dietrich lituje   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kašparova sláva vánoční15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kašparova sláva vánoční19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaBetlém aneb Převeliké klanění sotva narozenému Jezulátku16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaBetlém aneb Převeliké klanění sotva narozenému Jezulátku20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   UFFO Trutnov19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín
hostuje: Pixa-pro
Královna Kapeska11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín
hostuje: Pixa-pro
Královna Kapeska15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
hostuje: Divadlo Drak
Vyšla hvězda nad Betlémem10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
hostuje: Divadlo Drak
Vyšla hvězda nad Betlémem15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
UP´END´DOWN19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)O zapomnětlivém Psaníčkovém andělíčkovi10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáNedopečený koláček14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáVánoce s Choreou14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Horácké divadlo Jihlava
O Perníčkovi16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáVánoce s Choreou18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloTvůrčí dílna Co vidím, když nevidím   Doprovodná akce16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Vidím nevidím   Doprovodný program17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Věřím a nenávidím20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíMilý Karle!18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera PrahaAntigona16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloDěvčátko – Vánoční příběh   VYPRODÁNO11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloDěvčátko – Vánoční příběh   derniéra; VYPRODÁNO15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Městské divadlo Kladno
České Vánoce15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Městské divadlo Kladno
České Vánoce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůMimo zápis20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonVánoční večery15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonVánoční večery19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCo jest se nám přihodilo v městě Betlémě   Pro děti; Třetí adventní neděle ve Švandově divadle; Dětské divadelní studio; vyprodáno11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
Vánoční hra, aneb o tom slavném narození   Pro děti; Třetí adventní neděle ve Švandově divadle11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCo jest se nám přihodilo v městě Betlémě   Pro děti; Třetí adventní neděle ve Švandově divadle; Dětské divadelní studio15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Berlín Alexanderplatz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaVražda v salónním coupé19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Zvrhlá Margaret
Buchty a loutky [Praha - KD Mlejn] 15:00
Vánoční raketa
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
 19:30
Višňový sad
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Buchty a loutky
 15:00
Vánoční raketa   Pro děti
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 15:00
Kašparova sláva vánoční
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Kašparova sláva vánoční
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Popelka nazaretská
Divadlo AHA! [Děčín] 15:00
Vánoční koleda
Divadlo Archa 20:00
EKG O Lásce a Prostoru
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Městské divadlo v Mostě
 11:00
Ať žijí duchové
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Městské divadlo v Mostě
 14:00
Ať žijí duchové
Divadlo Bez zábradlí  17:00
Mnoho povyku pro nic
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Vánoční koleda  náš tip!
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Višňový sad
Divadlo Kalich  13:30
Voda (a krev) nad vodou
Divadlo Kalich  18:00
Voda (a krev) nad vodou
Divadlo Cylindr  14:00
Jak Andělíček Koledníček Vánoce prožil
Divadlo Cylindr  16:00
Jak Andělíček Koledníček Vánoce prožil
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Broučci
Divadlo Kolowrat 15:00
Pinocchio
Divadlo Kolowrat
soubor: Golden Archer Productions
 19:30
Dva na houpačce
Divadlo Na Maninách 15:00
Kryloff Show 2019! - Brněnské Dětské Divadlo   + vánoční besídka
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 19:00
Chlap na zabití
Divadlo pod Palmovkou 13:30
Lotrando a Zubejda   pronájem
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 11:00
Zima, mráz a oheň v nás
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 15:00
Zima, mráz a oheň v nás
Divadlo Semafor  19:00
Opera Betlém
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje   vyprodáno
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 15:00
Kašparova sláva vánoční
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Kašparova sláva vánoční
Divadlo Viola 16:00
Betlém aneb Převeliké klanění sotva narozenému Jezulátku
Divadlo Viola 20:00
Betlém aneb Převeliké klanění sotva narozenému Jezulátku
Divadlo Vosto5  19:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   UFFO Trutnov
Hudební divadlo Karlín
hostuje: Pixa-pro
 11:00
Královna Kapeska
Hudební divadlo Karlín
hostuje: Pixa-pro
 15:00
Královna Kapeska
Jatka78
hostuje: Divadlo Drak
 10:00
Vyšla hvězda nad Betlémem
Jatka78
hostuje: Divadlo Drak
 15:00
Vyšla hvězda nad Betlémem
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
UP´END´DOWN
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské) 10:00
O zapomnětlivém Psaníčkovém andělíčkovi
Městská divadla pražská 14:00
Nedopečený koláček
Městská divadla pražská 14:00
Vánoce s Choreou
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Horácké divadlo Jihlava
 16:00
O Perníčkovi
Městská divadla pražská 18:00
Vánoce s Choreou
Národní divadlo 16:00
Tvůrčí dílna Co vidím, když nevidím   Doprovodná akce
Národní divadlo [Nová scéna] 17:00
Vidím nevidím   Doprovodný program
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královny
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Věřím a nenávidím
Pomezí 18:00
Milý Karle!
RockOpera Praha  16:00
Antigona
Studio DVA divadlo  11:00
Děvčátko – Vánoční příběh   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  15:00
Děvčátko – Vánoční příběh   derniéra; VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Městské divadlo Kladno
 15:30
České Vánoce
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Městské divadlo Kladno
 19:30
České Vánoce
Studio Hrdinů  20:00
Mimo zápis
Studio Ypsilon  15:00
Vánoční večery
Studio Ypsilon  19:30
Vánoční večery
Švandovo divadlo 11:00
Co jest se nám přihodilo v městě Betlémě   Pro děti; Třetí adventní neděle ve Švandově divadle; Dětské divadelní studio; vyprodáno
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
 11:00
Vánoční hra, aneb o tom slavném narození   Pro děti; Třetí adventní neděle ve Švandově divadle
Švandovo divadlo 15:00
Co jest se nám přihodilo v městě Betlémě   Pro děti; Třetí adventní neděle ve Švandově divadle; Dětské divadelní studio
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Berlín Alexanderplatz
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Vražda v salónním coupé

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo