Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 14. prosince 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - Knihex, Alta]Vánoční raketa11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Lány u Kladna]Vánoční raketa16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubUjetá ruka (Behanding in Spokane)19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Kolowrat]Léto s Monikou19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnHnízdo na nitkách15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Anti.kvariát]
hostuje: Divadlo U staré herečky
Radujme se, veselme se!17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Kašparova sláva vánoční15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Kašparova sláva vánoční19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Sirotci  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kvak a Žbuňk: Od jara do Vánoc15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaEKG O Lásce a Ježíškovi20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicKočičí hra   zrušeno19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla]Debata pro loutky o sedmi jednáních   premiéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kvak a Žbuňk: Od jara do Vánoc15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
Co takhle ke zpovědi... (Pardon me, Prime Minister)19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou14:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrVánoční pohádka o kapru Karlovi14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrVánoční pohádka o kapru Karlovi16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraVánoce za časů našich prababiček - Studio dell`arte10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16:20
Léto s Monikou19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [Vila Štvanice]Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíKrátké rozhovory s odpornými muži19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceBe My Baby - Buď moje bejby14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
Do ložnice vstupujte jednotlivě!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouŽítkovské bohyně19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Zimní pohádka   Pohádkové divadlo10:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPardál   vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kašparova sláva vánoční15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kašparova sláva vánoční19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéNebe - peklo   pro děti17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaBetlém aneb Převeliké klanění sotva narozenému Jezulátku16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínČas růží15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínČas růží19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
UP´END´DOWN   odpolední představení15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
UP´END´DOWN19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáJak šel Ježíšek do světa11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Studio Damúza
Ovečka betlémská15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáUkradené Vánoce   Divadlo Toy Machine17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Premiéra mládí17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Smrt obchodního cestujícího19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKrál Oidipús19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Všechny báječné věci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAKonec konec - Petra Fornayová19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloDěvčátko – Vánoční příběh   VYPRODÁNO14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Městské divadlo Kladno
České Vánoce15:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloDěvčátko – Vánoční příběh   VYPRODÁNO18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Městské divadlo Kladno
České Vánoce19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůMacocha20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
Ronja, dcera loupežníka   Pro děti; Zadané představení; vyprodáno10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
Ronja, dcera loupežníka   Pro děti; Zadané představení; vyprodáno12:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCo jest se nám přihodilo v městě Betlémě   Premiéra; Pro děti; Dětské divadelní studio; vyprodáno17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloSmrt mu sluší!   Anglické titulky; vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Úča musí pryč!   host16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Poručík z Inishmoru   host19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [České Bidějovice / Metropol]Dlouhý, Široký a Krátkozraký19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
Pan Hus aneb Tenkrát v Kostnici19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Knihex, Alta] 11:00
Vánoční raketa
Buchty a loutky [Lány u Kladna] 16:30
Vánoční raketa
Činoherní klub  19:30
Ujetá ruka (Behanding in Spokane)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činohra 16:20 [Divadlo Kolowrat] 19:30
Léto s Monikouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Cirkus Mlejn 15:00
Hnízdo na nitkáchvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo [Anti.kvariát]
hostuje: Divadlo U staré herečky
 17:00
Radujme se, veselme se!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 15:00
Kašparova sláva vánočnívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Kašparova sláva vánočnívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Sirotci  náš tip!
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Kvak a Žbuňk: Od jara do Vánocvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 20:00
EKG O Lásce a Ježíškovivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez Hranic  19:30
Kočičí hra   zrušenovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla] 19:30
Debata pro loutky o sedmi jednáních   premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 15:00
Kvak a Žbuňk: Od jara do Vánocvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Co takhle ke zpovědi... (Pardon me, Prime Minister)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  14:30
Voda (a krev) nad vodouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Voda (a krev) nad vodouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Cylindr  14:00
Vánoční pohádka o kapru Karlovi
Divadlo Cylindr  16:00
Vánoční pohádka o kapru Karlovi
Divadlo Karla Hackera 10:00
Vánoce za časů našich prababiček - Studio dell`artevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16:20
 19:30
Léto s Monikouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Letí [Vila Štvanice] 20:00
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
Krátké rozhovory s odpornými muživstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace  14:00
Be My Baby - Buď moje bejbyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Do ložnice vstupujte jednotlivě!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Žítkovské bohyněvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo U22 10:30
Zimní pohádka   Pohádkové divadlovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál   vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 15:00
Kašparova sláva vánočnívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Kašparova sláva vánočnívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  17:00
Nebe - peklo   pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Viola 16:00
Betlém aneb Převeliké klanění sotva narozenému Jezulátku
Hudební divadlo Karlín  15:00
Čas růžívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  19:00
Čas růžívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 15:00
UP´END´DOWN   odpolední představenívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
UP´END´DOWNvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská 11:00
Jak šel Ježíšek do světavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Studio Damúza
 15:00
Ovečka betlémskávstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská 17:00
Ukradené Vánoce   Divadlo Toy Machinevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 17:00
Premiéra mládívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Smrt obchodního cestujícíhovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo  19:00
Král Oidipúsvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cubevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Všechny báječné věci
Studio ALTA 19:00
Konec konec - Petra Fornayová
Studio DVA divadlo  14:00
Děvčátko – Vánoční příběh   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Městské divadlo Kladno
 15:30
České Vánocevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo  18:00
Děvčátko – Vánoční příběh   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Městské divadlo Kladno
 19:30
České Vánocevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Hrdinů  20:00
Macochavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
 10:30
Ronja, dcera loupežníka   Pro děti; Zadané představení; vyprodáno
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
 12:30
Ronja, dcera loupežníka   Pro děti; Zadané představení; vyprodáno
Švandovo divadlo 17:00
Co jest se nám přihodilo v městě Betlémě   Premiéra; Pro děti; Dětské divadelní studio; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Smrt mu sluší!   Anglické titulky; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 16:00
Úča musí pryč!   hostvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Poručík z Inishmoru   hostvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Járy Cimrmana [České Bidějovice / Metropol] 19:00
Dlouhý, Široký a Krátkozraký
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
 19:00
Pan Hus aneb Tenkrát v Kostnicivstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo