Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 5. prosince 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - Klub Klamovka]Vánoční raketa16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubK.Š.E.F.T.19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: agentura Familie
Fantastická žena   Divadlo18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloElegance molekuly  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Chanson? Šanson!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSR10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
Kolonizace - nový počátek   #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Bajaja17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21Mikuláš v D2117:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla]Rockets and Bombs19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskProces   zrušeno; Distheatranz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSR10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongAleš Cibulka, Sandra Pogodová a hosté14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichLakomec19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaPoprask v jesličkách   Divadlo UJETO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
Bez otce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíTajný agent   VEŘEJNÁ GENERÁLKA11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusKravinec uprostřed cesty19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceČeský Betlém10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceManželský poker19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouHappy Chicken CZ - Drůbeží farma19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Kozí kraviny   MIKULÁŠSKÁ, PONEC JUNIOR, FAMILY FRIENDLY17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Bernarda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltRozpravy Milana Heina   vyprodáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt4000 dnů   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [hosté]
hostuje: ostatní činoherní produkce
Milena má problém19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéO líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéRacek   Předoslední běžná repríza, 19. února derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéRelativita19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaLidský hlas20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Mikulášská Jatka   Cirk La Putyka and Friends16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Mikulášská Jatka   Cirk La Putyka and Friends16:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Mikulášská Jatka   Cirk La Putyka and Friends17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Mikulášská Jatka   Cirk La Putyka and Friends18:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Mikulášská Jatka   Cirk La Putyka and Friends19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo F. Troníčka]Bernarda   derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Bedřich Smetana: The Greatest Hits19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKrál Oidipús   Dramaturgický úvod před představením; 1. premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Malý princ20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zahrada20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo [Divadlo Kolowrat]Bez otce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíOpisy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSaxana15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSaxana19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
Šest tanečních hodin v šesti týdnech19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonVánoční večery19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Jordan   Satoranský, Purkrábková19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloObraz Doriana Graye   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceVyzařování otcovství - mystérium   Společnost dr. Krásy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANASetkání před Betlémem - Divadlo Víti Marčíka   + setkání s Mikulášem; dětské15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANASetkání před Betlémem - Divadlo Víti Marčíka   + setkání s Mikulášem; dětské18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaAfrika19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Klub Klamovka] 16:00
Vánoční raketa
Činoherní klub  19:30
K.Š.E.F.T.
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: agentura Familie
 18:00
Fantastická žena   Divadlo
Dejvické divadlo  19:30
Elegance molekuly  náš tip!   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Chanson? Šanson!
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSR
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
 20:00
Kolonizace - nový počátek   #Studovna
Divadlo D21 [velký sál] 17:00
Bajaja
Divadlo D21 17:00
Mikuláš v D21
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla] 19:30
Rockets and Bombs
Divadlo Disk 20:00
Proces   zrušeno; Distheatranz
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSR
Divadlo Gong 14:00
Aleš Cibulka, Sandra Pogodová a hosté
Divadlo Kalich  19:00
Lakomec
Divadlo Kampa 19:30
Poprask v jesličkách   Divadlo UJETO
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
 19:30
Bez otce
Divadlo Na zábradlí  11:00
Tajný agent   VEŘEJNÁ GENERÁLKA
Divadlo Orfeus  19:00
Kravinec uprostřed cesty
Divadlo Palace  10:00
Český Betlém
Divadlo Palace  19:00
Manželský poker
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Happy Chicken CZ - Drůbeží farma
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 17:00
Kozí kraviny   MIKULÁŠSKÁ, PONEC JUNIOR, FAMILY FRIENDLY
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Bernarda
Divadlo Ungelt 15:00
Rozpravy Milana Heina   vyprodáno
Divadlo Ungelt  19:00
4000 dnů   vyprodáno
Divadlo v Celetné [hosté]
hostuje: ostatní činoherní produkce
 19:30
Milena má problém
Divadlo v Dlouhé  10:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Racek   Předoslední běžná repríza, 19. února derniéra
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativita
Divadlo Viola  20:00
Lidský hlas
Divadlo Vosto5  20:00
Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa
Jatka78 16:00
Mikulášská Jatka   Cirk La Putyka and Friends
Jatka78 16:45
Mikulášská Jatka   Cirk La Putyka and Friends
Jatka78 17:30
Mikulášská Jatka   Cirk La Putyka and Friends
Jatka78 18:45
Mikulášská Jatka   Cirk La Putyka and Friends
Jatka78 19:30
Mikulášská Jatka   Cirk La Putyka and Friends
Komorní činohra [Divadlo F. Troníčka] 19:00
Bernarda   derniéra
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Bedřich Smetana: The Greatest Hits
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Čapek  náš tip!
Národní divadlo  19:00
Král Oidipús   Dramaturgický úvod před představením; 1. premiéra
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Malý princ
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Zahrada
Pidivadlo [Divadlo Kolowrat] 19:30
Bez otce
Pomezí  19:00
Opisy
Studio DVA divadlo  15:00
Saxana
Studio DVA divadlo  19:00
Saxana
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:30
Šest tanečních hodin v šesti týdnech
Studio Ypsilon  19:30
Vánoční večery
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Jordan   Satoranský, Purkrábková
Švandovo divadlo  19:00
Obraz Doriana Graye   Anglické titulky
VILA Štvanice 20:00
Vyzařování otcovství - mystérium   Společnost dr. Krásy
Vršovické divadlo MANA 15:00
Setkání před Betlémem - Divadlo Víti Marčíka   + setkání s Mikulášem; dětské
Vršovické divadlo MANA 18:00
Setkání před Betlémem - Divadlo Víti Marčíka   + setkání s Mikulášem; dětské
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Afrika

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo