Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 22. prosince 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Andělíček Toníček15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Andělíček Toníček17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Kašparova sláva vánoční15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Kašparova sláva vánoční19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Popelka nazaretská20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaPiškanderdulá. Josefe!   English-friendly17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Vánoční koleda  náš tip!16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!13:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrVánoční pohádka o kapru Karlovi   speciál14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrVánoční pohádka o kapru Karlovi   speciál16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Dokonalá pitomost19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Broučci10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Nalevo od výtahu19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTrhni si, otče   vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kašparova sláva vánoční15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kašparova sláva vánoční19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Lešanské jesličky17:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstarsvečer monologů - příprava na přijímačky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVánoční koleda   VYPRODÁNO11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVánoční koleda   VYPRODÁNO15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloCelebrity20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonSpálená 1619:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Andělíček Toníček   Pro děti; vyprodáno15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Andělíček Toníček   Pro děti; vyprodáno17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceS vůní perníku20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Dobrý proti severáku19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Andělíček Toníček
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Andělíček Toníček
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 15:00
Kašparova sláva vánočnívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Kašparova sláva vánočnívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Popelka nazaretskávstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa  17:00
Piškanderdulá. Josefe!   English-friendlyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Vánoční koleda  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  13:30
Krysař  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  18:00
Krysař  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Cylindr  14:00
Vánoční pohádka o kapru Karlovi   speciál
Divadlo Cylindr  16:00
Vánoční pohádka o kapru Karlovi   speciál
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Dokonalá pitomost
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Broučcivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 19:00
Nalevo od výtahuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Trhni si, otče   vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 15:00
Kašparova sláva vánočnívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Kašparova sláva vánočnívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 17:30
Lešanské jesličkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
OLDstars 19:00
večer monologů - příprava na přijímačky
Studio DVA divadlo  11:00
Vánoční koleda   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  15:00
Vánoční koleda   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  20:00
Celebrityvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon  19:30
Spálená 16vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Andělíček Toníček   Pro děti; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Andělíček Toníček   Pro děti; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice 20:00
S vůní perníkuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Dobrý proti severákuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo