Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 24. dubna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře [velký sál]Shadow Meadow20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Pozdeň - MŠ]Kocour v botách10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  náš tip!   zadáno; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Dášenka, čili život štěněte09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Romeo a Julie10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicBajoranka se zlatou rýhou   Divadlo TyJáTrek20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Tři muži na špatné adrese19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]R.U.R.19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskWorkshop - Barunka is leaving18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [neváhej / DISK]Barunka Is Leaving   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Malá scéna]Dášenka, čili život štěněte09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Romeo a Julie10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Divadelní společnost J.Dvořáka]Čochtan vypravuje19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Zabiják Joe   Derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaMuž, který sázel stromy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Tajemná záře nad Vilou20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Demokracie   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Zpívající Benátky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Krásné psací stroje!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus Kravinec uprostřed cesty00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production]Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Zamilovaný Shakespeare19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Freddie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Komorní činohra]Kolo kolo mlýnský19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt 4000 dnů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Jiráskovo divadlo, Nový Bydžov]Skořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Klec19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Iluze20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Élektra   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Midsummer (A Play with Songs)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Slzy ošlehaných mužů   Kabinet MÚZ Brno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [Maso krůtí]Čekání na Kokota19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [malá scéna]Chyba19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra Kolo kolo mlýnský19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Kleopatra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Počátek veškeré lásky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská Tanec smrti   Představení pro seniory za 90,-11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]60´s aneb šedesátky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Pýcha a předsudek19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Dotkni se vesmíru a pokračuj20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Pomezí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA Uhozené květinou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Líbánky na Jadranu14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Divadlo Bolka Polívky]Šašek a syn20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Jezinky a bezinky   zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Krysař   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Divadlo Letí]Tajemná záře nad Vilou20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál] 20:00
Shadow Meadow
Buchty a loutky [Pozdeň - MŠ] 10:00
Kocour v botách
Dejvické divadlo  19:30
Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  náš tip!   zadáno; vyprodáno
Divadlo AHA!  09:00
Dášenka, čili život štěněte
Divadlo AHA!  10:30
Romeo a Julie
Divadlo Bez Hranic 20:00
Bajoranka se zlatou rýhou   Divadlo TyJáTrek
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Tři muži na špatné adrese
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
R.U.R.
Divadlo Disk 18:00
Workshop - Barunka is leaving
Divadlo Disk [neváhej / DISK] 19:30
Barunka Is Leaving   Alterna
Divadlo Gong [Malá scéna] 09:00
Dášenka, čili život štěněte
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:30
Romeo a Julie
Divadlo Gong [Divadelní společnost J.Dvořáka] 19:30
Čochtan vypravuje
Divadlo Kalich  19:00
Zabiják Joe   Derniéra
Divadlo Kampa 19:30
Muž, který sázel stromy
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Tajemná záře nad Vilou
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Demokracie   pro školy
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Zpívající Benátky
Divadlo Na zábradlí  19:00
Krásné psací stroje!
Divadlo Orfeus  00:00
Kravinec uprostřed cesty
Divadlo Palace [Pantheon production] 19:00
Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Zamilovaný Shakespeare
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Freddie
Divadlo Troníček [Komorní činohra] 19:00
Kolo kolo mlýnský
Divadlo Ungelt  19:00
4000 dnů
Divadlo Ungelt [Jiráskovo divadlo, Nový Bydžov] 19:00
Skořápka
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Klec
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 20:00
Iluze
Divadlo v Dlouhé  19:00
Élektra   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Midsummer (A Play with Songs)
Divadlo Vosto5  19:30
Slzy ošlehaných mužů   Kabinet MÚZ Brno
Experimentální prostor NoD [Maso krůtí] 19:30
Čekání na Kokota
Jatka78 [malá scéna] 19:30
Chyba
Komorní činohra  19:00
Kolo kolo mlýnský
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Kleopatra
MeetFactory  20:00
Počátek veškeré lásky
Městská divadla pražská  11:00
Tanec smrti   Představení pro seniory za 90,-
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
60´s aneb šedesátky
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Oddací list
Národní divadlo  19:00
Pýcha a předsudek
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Dotkni se vesmíru a pokračuj
Pomezí  19:00
Pomezí
Studio ALTA  19:30
Uhozené květinou
Studio DVA divadlo  14:00
Líbánky na Jadranu
Studio DVA divadlo [Divadlo Bolka Polívky] 20:00
Šašek a syn
Studio Ypsilon  19:30
Jezinky a bezinky   zadáno
Švandovo divadlo  19:00
Krysař   Anglické titulky
VILA Štvanice [Divadlo Letí] 20:00
Tajemná záře nad Vilou

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo