Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 14. dubna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Thelma a Selma   premiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Most - Divadlo Rozmanitostí]Zlatá husa17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Léda (Manželskonemanželská povídka)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnWorkshop Mirabelle Gremaud /CH/10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnFun Fatale Kabaret; Koncert Carli Jefferson + circus jam session19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět]Ucho19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Sunny Boys17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Robin Hood14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Robin Hood19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]O vodníkovi z Čertovky15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Děvčátko Momo18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Ucho19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorJak to chodí... před představením   workshop11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra13:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra13:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra13:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra13:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra14:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra14:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra14:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra14:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Pinokio15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Mýcení  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]Perfect Days14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [agentura Point]Caveman17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [agentura Point]Caveman20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Zamilovaný Shakespeare19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [Lenka Vagnerová & Company]La Loba20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekPyreneje - Divadelní soubor Tajfun19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Alenka v říši divů   Divadlo Toy Machine; festival Take Five16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Na útěku  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Jonáš a tingl tangl15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Něžná je noc19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]To nemá chybu20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Útěky   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Superpozice19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Superpozice19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [11:55]Městečko Fake News19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Respire - Cie Circoncentrique19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Hodina před svatbou17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Shirley Valentine17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí19:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Sen čarovné noci14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Malý princ   Tvůrčí dílna před představením17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Tři sestry19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Malý princ20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAEverything is Nice in Paradise   ALTA v průjezdu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA [JAMU Brno]L´AMOUR: Experiment20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [KC Zahrada]Medvědí princ15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Funny Girl14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Celebrity20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Řemeslníci   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl]Uražení a ponížení19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  20:00
Thelma a Selma   premiéra
Buchty a loutky [Most - Divadlo Rozmanitostí] 17:00
Zlatá husa
Činoherní klub  19:30
Léda (Manželskonemanželská povídka)
Cirkus Mlejn 10:00
Workshop Mirabelle Gremaud /CH/
Cirkus Mlejn 19:30
Fun Fatale Kabaret; Koncert Carli Jefferson + circus jam session
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět] 19:30
Ucho
Divadlo Bez zábradlí  17:00
Sunny Boys
Divadlo Kalich  14:30
Robin Hood
Divadlo Kalich  19:00
Robin Hood
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 15:00
O vodníkovi z Čertovky
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 18:00
Děvčátko Momo
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Ucho
Divadlo Minor 11:00
Jak to chodí... před představením   workshop
Divadlo Minor 13:00
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 13:10
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 13:20
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 13:30
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 13:40
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 13:50
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 14:00
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 14:10
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 14:20
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 14:30
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 14:40
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 14:50
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 15:00
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Pinokio
Divadlo Na zábradlí  19:00
Mýcení  náš tip!
Divadlo Palace [Pantheon production - host] 14:00
Perfect Days
Divadlo Palace [agentura Point] 17:30
Caveman
Divadlo Palace [agentura Point] 20:00
Caveman
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Zamilovaný Shakespeare
Divadlo Ponec [Lenka Vagnerová & Company] 20:00
La Loba
Divadlo Troníček 19:00
Pyreneje - Divadelní soubor Tajfun
Divadlo U22 16:30
Alenka v říši divů   Divadlo Toy Machine; festival Take Five
Divadlo Ungelt  19:00
Na útěku  náš tip!
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 15:00
Jonáš a tingl tangl
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Něžná je noc
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 20:00
To nemá chybu
Divadlo v Dlouhé  19:00
Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Útěky   zrušeno
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Superpozice
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Superpozice
Experimentální prostor NoD [11:55] 19:30
Městečko Fake News
Jatka78 19:30
Respire - Cie Circoncentrique
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 17:00
Hodina před svatbou
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 17:00
Shirley Valentine
Městská divadla pražská 19:50
Prohlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo  14:00
Sen čarovné noci
Národní divadlo [Nová scéna] 17:00
Malý princ   Tvůrčí dílna před představením
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Tři sestry
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Malý princ
Studio ALTA 19:30
Everything is Nice in Paradise   ALTA v průjezdu
Studio ALTA [JAMU Brno] 20:00
L´AMOUR: Experiment
Studio Damúza [KC Zahrada] 15:00
Medvědí princ
Studio DVA divadlo  14:00
Funny Girl
Studio DVA divadlo  20:00
Celebrity
Švandovo divadlo  19:00
Řemeslníci   Anglické titulky
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl] 19:30
Uražení a ponížení

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo