Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 13. dubna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvořeEverywhen20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Urna na prázdném jevišti19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnSombre sloughing - Mirabelle Gremaud (CH); DRU - La June compagnie (FR)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Ucpanej systém  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Míša Kulička09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Příhody Ferdy mravence10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Mandragora19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Jistě, pane premiére!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskPrequel Casablanca   divadelní bojovka; Alterna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskPrequel Casablanca   divadelní bojovka; Alterna19:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskPrequel Casablanca   divadelní bojovka; Alterna20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskPrequel Casablanca   divadelní bojovka; Alterna21:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Malá scéna]Míša Kulička09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Příhody Ferdy mravence10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Robin Hood19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [ostatní produkce]Budu všude kolem tebe19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Pinokio   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorČteme hrou16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Mýcení  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]Jak sbalit ženu 2.017:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Můj romantický příběh19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]Jak sbalit ženu 2.019:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Freddie11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekStand-up show   Čermák a Staněk Comedy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Miss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Jonáš a tingl tangl18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Audience20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé O líné babičce  náš tip!   vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Ghost Protocol   Krátká Dlouhá / ST[ART]; Poslední uvedení před derniérou!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadelní spolek Jedl]Miluji tě jak po smrti19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD Ve dne v noci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Respire - Cie Circoncentrique19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [SpoluHra]Gedeonův uzel19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La FabrikaHRA   Dance in Pulse19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Temná energie20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Teror   Na toto představení je možné zakoupení vstupenek na jeviště.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí21:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Malý princ20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo V rytmu swingu buší srdce mé20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Vernisáž20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Dům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Svátek Hřebů a Kopí, Karlovo náměstí, Praha]Turnaj krále Karla17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Funny Girl19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [hlavní scéna]Shakespeare na flipchartu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Cry Baby Cry  náš tip!   Mladá Boleslav; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Ztracená čest Kateřiny Blumové   DISKUSE PO PŘEDST. VE SPOLUPRÁCI S PRAŽS. KANCELÁŘÍ HEINRICH-BÖLL-STIFTUNG.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA Temná je noc / Terezie z Lisieux: Můj bratr Nietzsche19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře 20:00
Everywhen
Činoherní klub  19:30
Urna na prázdném jevišti
Cirkus Mlejn 19:30
Sombre sloughing - Mirabelle Gremaud (CH); DRU - La June compagnie (FR)
Dejvické divadlo  19:30
Ucpanej systém  náš tip!   vyprodáno
Divadlo AHA!  09:00
Míša Kulička
Divadlo AHA!  10:00
Příhody Ferdy mravence
Divadlo Bez Hranic  19:30
Mandragora
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Jistě, pane premiére!
Divadlo Disk 19:00
Prequel Casablanca   divadelní bojovka; Alterna
Divadlo Disk 19:45
Prequel Casablanca   divadelní bojovka; Alterna
Divadlo Disk 20:30
Prequel Casablanca   divadelní bojovka; Alterna
Divadlo Disk 21:15
Prequel Casablanca   divadelní bojovka; Alterna
Divadlo Gong [Malá scéna] 09:00
Míša Kulička
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Příhody Ferdy mravence
Divadlo Kalich  19:00
Robin Hood
Divadlo Kampa [ostatní produkce] 19:30
Budu všude kolem tebe
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Pinokio   pro školy
Divadlo Minor 16:30
Čteme hrou
Divadlo Na zábradlí  19:00
Mýcení  náš tip!
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 17:00
Jak sbalit ženu 2.0
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Můj romantický příběh
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
Jak sbalit ženu 2.0
Divadlo Radka Brzobohatého  11:00
Freddie
Divadlo Troníček 20:00
Stand-up show   Čermák a Staněk Comedy
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 18:00
Jonáš a tingl tangl
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 20:00
Audience
Divadlo v Dlouhé  10:00
O líné babičce  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Ghost Protocol   Krátká Dlouhá / ST[ART]; Poslední uvedení před derniérou!
DUP39 [Divadelní spolek Jedl] 19:30
Miluji tě jak po smrti
Experimentální prostor NoD  19:30
Ve dne v noci
Jatka78 19:30
Respire - Cie Circoncentrique
La Fabrika [SpoluHra] 19:30
Gedeonův uzel
La Fabrika 19:30
HRA   Dance in Pulse
MeetFactory  20:00
Temná energie
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Oddací list
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Teror   Na toto představení je možné zakoupení vstupenek na jeviště.
Městská divadla pražská 21:15
Prohlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Malý princ
Národní divadlo  20:00
V rytmu swingu buší srdce mé
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Vernisáž
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
Studio Damúza [Svátek Hřebů a Kopí, Karlovo náměstí, Praha] 17:00
Turnaj krále Karla
Studio DVA divadlo  19:00
Funny Girl
Studio Ypsilon [hlavní scéna] 19:30
Shakespeare na flipchartu
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   Mladá Boleslav; Zájezd
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Ztracená čest Kateřiny Blumové   DISKUSE PO PŘEDST. VE SPOLUPRÁCI S PRAŽS. KANCELÁŘÍ HEINRICH-BÖLL-STIFTUNG.
Vršovické divadlo MANA  19:30
Temná je noc / Terezie z Lisieux: Můj bratr Nietzsche

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo