Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 18. dubna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klubČerný med19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo39 stupňů   zadáno; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Lakomá Barka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaThe Tip of the Tongue - Pieter De Buysser   English-friendly; #Studovna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
Dechovka   Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 620:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatér19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Lakomá Barka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBez předsudků19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrTonka Šibenice19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraHARLEKIN pro sólový klarinet19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatér19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na RejdištiTlustý prase19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíHamleti   Zadáno18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceMiláček Anna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouMocná Afrodíté19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]You Are Here10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Ptáci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22káča a vodník - Liduščino divadlo   zadáno pro ZŠ09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMiss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Snímek 51  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kytice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Taneční studio Light
Jola Mangpo   Dítě v Dlouhé; zadáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Taneční studio Light
Jola Mangpo   Dítě v Dlouhé; Zadáno pro Klub mladých diváků; zadáno14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [Prostějov]Oblomov19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Městské divadlo v Mostě
Pozor, děti, přijela k nám pouť!   Dítě v Dlouhé19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéOdvolání  náš tip!   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaPřípitek aneb Cihla   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Dechovka   Sokolovna Řepy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Solaris19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
Airground19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohraPtáci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryPohřeb sardinky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!   Představení pro školy10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kdo se bojí Virginie Woolfové?  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloManon Lescaut19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloZabiják Joe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera PrahaProces19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVěra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůHerec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKdo je tady ředitel?   Zadané představení; Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAVečer s dobrou knihou - čte Arnošt Goldflam19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaPosel z Liptákova19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub  19:30
Černý med
Dejvické divadlo  19:30
39 stupňů   zadáno; vyprodáno
Divadlo AHA!  10:00
Lakomá Barka
Divadlo Archa 19:00
The Tip of the Tongue - Pieter De Buysser   English-friendly; #Studovna
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
 20:00
Dechovka   Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
 19:30
Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatér
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Lakomá Barka
Divadlo Kalich  19:00
Bez předsudků
Divadlo Cylindr  19:30
Tonka Šibenice
Divadlo Karla Hackera 19:00
HARLEKIN pro sólový klarinet
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatér
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Tlustý prase
Divadlo Na zábradlí  18:00
Hamleti   Zadáno
Divadlo Palace  19:00
Miláček Anna
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Mocná Afrodíté
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 10:00
You Are Here
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Ptáci
Divadlo U22 09:00
káča a vodník - Liduščino divadlo   zadáno pro ZŠ
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Snímek 51  náš tip!
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Kytice
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Taneční studio Light
 10:00
Jola Mangpo   Dítě v Dlouhé; zadáno
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Taneční studio Light
 14:00
Jola Mangpo   Dítě v Dlouhé; Zadáno pro Klub mladých diváků; zadáno
Divadlo v Dlouhé [Prostějov] 19:00
Oblomov
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Městské divadlo v Mostě
 19:00
Pozor, děti, přijela k nám pouť!   Dítě v Dlouhé
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!   zájezd
Divadlo Viola  20:00
Přípitek aneb Cihla   VYPRODÁNO
Divadlo Vosto5  20:00
Dechovka   Sokolovna Řepy
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Solaris
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Airground
Komorní činohra  19:00
Ptáci
MeetFactory  20:00
Pohřeb sardinky
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Čapek  náš tip!   Představení pro školy
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kdo se bojí Virginie Woolfové?  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královny
Národní divadlo  19:00
Manon Lescaut
Pidivadlo  19:00
Zabiják Joe
RockOpera Praha  19:00
Proces
Studio DVA divadlo  19:00
Věra
Studio Hrdinů  20:00
Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny  náš tip!
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Zadané představení; Anglické titulky; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  náš tip!
Vršovické divadlo MANA 19:30
Večer s dobrou knihou - čte Arnošt Goldflam
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Posel z Liptákova

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo