Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 22. dubna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [SLOVENSKO, Liptovský Mikuláš]Kocour v botách10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [SLOVENSKO, Trenčín - Klub Lúč]Kocour v botách16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubSouborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách   Dům dětí a mládeže Praha 10 - Domu UM, DS Na Periferie; cyklus Činoherní klub uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaZkušebna   VSTUP ZDARMA; 50 let Divadla Husa na provázku18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa [Divadlo Husa na provázku]Triptych (Matka. Služka. Panna)   50 let Divadla Husa na provázku20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Sluha dvou pánů17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě]Ať žijí duchové11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě]Ať žijí duchové13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Jistě, pane premiére!17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Krysař  náš tip!13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Krysař  náš tip!18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Oheň na hoře16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaMoje duše hoří   Studia Citadela20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Zvířátka a loupežníci10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Koukej, svět!10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]O klukovi, který neuměl zlobit (Divadlo!)15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Prádle Tick, tick ...BOOM!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Deník zloděje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta]Hvězdné manýry19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecKocour - Marek Menšík, Sláva Zubkov16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Puls [Rock café]Rozlučka 219:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Komorní činohra]Kolo kolo mlýnský19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Skořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Mikulášovy prázdniny14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéTřináct ženských tváří   Divadlo Marianny Arzumanové19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Chanson? Šanson!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéDětské písně z Dlouhé   pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéŘeznické hovory Jana Buriana19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 PROTON !!!  náš tip!   Jatka7819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [Strašnické divadlo]Válka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Divadlo Vosto5]PROTON !!!  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra Kolo kolo mlýnský   vyprodáno / premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Divadlo J.K.Tyla Plzeň]Howie a Rookie Lee19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Pohlavní životy siamských dvojčat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadelní spolek Frída]Rapper19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Sněhová královna14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Sněhová královna16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Dům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo [Divadlo X10]Válka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Cirqueon]Moment!09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Cirqueon]Moment!10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [KD Mlejn]Golem15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Staré purkrabství, NKP Vyšehrad]Hlupáci z Chelmu15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Bílovice nad Svitavou]Trpasličí pohádka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Les19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [SLOVENSKO, Liptovský Mikuláš] 10:30
Kocour v botách
Buchty a loutky [SLOVENSKO, Trenčín - Klub Lúč] 16:00
Kocour v botách
Činoherní klub 19:30
Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách   Dům dětí a mládeže Praha 10 - Domu UM, DS Na Periferie; cyklus Činoherní klub uvádí
Divadlo Archa 18:00
Zkušebna   VSTUP ZDARMA; 50 let Divadla Husa na provázku
Divadlo Archa [Divadlo Husa na provázku] 20:00
Triptych (Matka. Služka. Panna)   50 let Divadla Husa na provázku
Divadlo Bez Hranic  17:00
Sluha dvou pánů
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě] 11:00
Ať žijí duchové
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě] 13:30
Ať žijí duchové
Divadlo Bez zábradlí  17:00
Jistě, pane premiére!
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018   Alterna
Divadlo Kalich  13:30
Krysař  náš tip!
Divadlo Kalich  18:00
Krysař  náš tip!
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 16:00
Oheň na hoře
Divadlo Kampa 20:00
Moje duše hoří   Studia Citadela
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Zvířátka a loupežníci
Divadlo Minor [Malá scéna] 10:00
Koukej, svět!
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
O klukovi, který neuměl zlobit (Divadlo!)
Divadlo Na Prádle  19:00
Tick, tick ...BOOM!
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Deník zloděje
Divadlo Palace  14:00
Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta] 19:00
Hvězdné manýry
Divadlo Ponec 16:00
Kocour - Marek Menšík, Sláva Zubkov
Divadlo Puls [Rock café] 19:30
Rozlučka 2
Divadlo Troníček [Komorní činohra] 19:00
Kolo kolo mlýnský
Divadlo Ungelt  19:00
Skořápka
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 14:00
Mikulášovy prázdniny
Divadlo v Celetné 19:30
Třináct ženských tváří   Divadlo Marianny Arzumanové
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 20:00
Chanson? Šanson!
Divadlo v Dlouhé 15:00
Dětské písně z Dlouhé   pro děti
Divadlo v Řeznické 19:30
Řeznické hovory Jana Buriana
Divadlo Vosto5  19:30
PROTON !!!  náš tip!   Jatka78
Divadlo X10 [Strašnické divadlo] 19:30
Válka
Jatka78 [Divadlo Vosto5] 19:30
PROTON !!!  náš tip!
Komorní činohra  19:00
Kolo kolo mlýnský   vyprodáno / premiéra
La Fabrika [Divadlo J.K.Tyla Plzeň] 19:30
Howie a Rookie Lee
MeetFactory  20:00
Pohlavní životy siamských dvojčat
Městská divadla pražská [Divadelní spolek Frída] 19:00
Rapper
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cube
Pidivadlo  14:00
Sněhová královna
Pidivadlo  16:00
Sněhová královna
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
Strašnické divadlo [Divadlo X10] 19:30
Válka
Studio Damúza [Cirqueon] 09:30
Moment!
Studio Damúza [Cirqueon] 10:30
Moment!
Studio Damúza [KD Mlejn] 15:00
Golem
Studio Damúza [Staré purkrabství, NKP Vyšehrad] 15:00
Hlupáci z Chelmu
Studio Damúza [Bílovice nad Svitavou] 16:00
Trpasličí pohádka
Studio DVA divadlo  11:00
Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství
Studio DVA divadlo  19:00
Les

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo