Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 5. dubna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Zvrhlá Margaret19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeDisastrous - SILK Fluegge15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Klub Samaří]Neposlušná kůzlátka18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Elegance molekuly  náš tip!   první uvedení; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Stínadla se bouří10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicUpír ve sklepě   Divadlo BLAMA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Terasa   ZADÁNO16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Terasa19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Gulliverovy cesty18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskNová generace 201819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Divadlo AHA!]Stínadla se bouří10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Hálkovo městské divadlo Nymburk]Každému jeho psychoterapeuta19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Pro tebe cokoliv19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Vlny19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutky bez hranic]Jabloňová pohádka09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutky bez hranic]Jabloňová pohádka10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutky bez hranic]Jabloňová pohádka14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Mimino18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Hamleti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus Návrat opilcova dítěte a Zelené Karkulky00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Králova řeč19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]Mickey Mouse je mrtvý19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecChoreografické fórum   v rámci festivalu ČTP 201813:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [VerTeDance]Pojďme na tanec20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Komorní činohra]Irská kletba19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22 [agentura Harlekýn]Co takhle ke zpovědi... (Pardon me, Prime Minister)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltRozpravy Milana Heina   hosté: Petr Kostka, Zdena Bittlová15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Pardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadlo Petra Bezruče]Velký sešit19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Vernisáž20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéDlouhý, Široký a Bystrozraký   vyprodáno09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Odvolání  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Obchod na korze19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Obchod na korze19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [11:55]Pravda o 17/1119:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra Irská kletba19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Next Picture]Bláznivý Petříček19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Macbeth19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Premiéra mládí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Krvavá svatba   Dramaturgický úvod před představením19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Na moři, zírám nahoru   Představení s anglickými titulky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura]Můj báječný rozvod19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloV lednici   Rajče a okurka; Jazykově bezbariérové19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Kdo je tady ředitel?   Zadané představení; Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Don Juan aneb Strašlivé hodování20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Zvrhlá Margaret
Alfred ve dvoře 15:00
Disastrous - SILK Fluegge
Buchty a loutky [Praha - Klub Samaří] 18:00
Neposlušná kůzlátka
Dejvické divadlo  19:30
Elegance molekuly  náš tip!   první uvedení; vyprodáno
Divadlo AHA!  10:00
Stínadla se bouří
Divadlo Bez Hranic 19:30
Upír ve sklepě   Divadlo BLAMA
Divadlo Bez zábradlí  16:00
Terasa   ZADÁNO
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Terasa
Divadlo D21 [velký sál] 18:00
Gulliverovy cesty
Divadlo Disk 19:30
Nová generace 2018
Divadlo Gong [Divadlo AHA!] 10:00
Stínadla se bouří
Divadlo Gong [Hálkovo městské divadlo Nymburk] 19:30
Každému jeho psychoterapeuta
Divadlo Kalich  19:00
Pro tebe cokoliv
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 19:30
Vlny
Divadlo Karla Hackera [Loutky bez hranic] 09:00
Jabloňová pohádka
Divadlo Karla Hackera [Loutky bez hranic] 10:30
Jabloňová pohádka
Divadlo Karla Hackera [Loutky bez hranic] 14:00
Jabloňová pohádka
Divadlo Minor [Malá scéna] 18:00
Mimino
Divadlo Na zábradlí  19:00
Hamleti
Divadlo Orfeus  00:00
Návrat opilcova dítěte a Zelené Karkulky
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Králova řeč
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
Mickey Mouse je mrtvý
Divadlo Ponec 13:00
Choreografické fórum   v rámci festivalu ČTP 2018
Divadlo Ponec [VerTeDance] 20:00
Pojďme na tanec
Divadlo Troníček [Komorní činohra] 19:00
Irská kletba
Divadlo U22 [agentura Harlekýn] 19:30
Co takhle ke zpovědi... (Pardon me, Prime Minister)
Divadlo Ungelt 15:00
Rozpravy Milana Heina   hosté: Petr Kostka, Zdena Bittlová
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Divadlo v Celetné [Divadlo Petra Bezruče] 19:30
Velký sešit
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 20:00
Vernisáž
Divadlo v Dlouhé 09:30
Dlouhý, Široký a Bystrozraký   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Obchod na korze
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Obchod na korze
Experimentální prostor NoD [11:55] 19:30
Pravda o 17/11
Komorní činohra  19:00
Irská kletba
La Fabrika [Next Picture] 19:30
Bláznivý Petříček
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Macbeth
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Premiéra mládí
Městská divadla pražská 21:00
Prohlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Krvavá svatba   Dramaturgický úvod před představením
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Na moři, zírám nahoru   Představení s anglickými titulky
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura] 19:00
Můj báječný rozvod
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Hlava Medúzy
Švandovo divadlo 19:00
V lednici   Rajče a okurka; Jazykově bezbariérové
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Zadané představení; Anglické titulky; vyprodáno
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 20:30
Don Juan aneb Strašlivé hodování

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo