Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 29. dubna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Zvrhlá Margaret19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeTanečnice a zpěvačka   GoldenRush; KALD DAMU20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Zlatá husa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubPoslední doutník - Divadlo Václav, Václavov   cyklus Činoherní klub uvádí18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnWorkshop Hélène Leveau, Aviva Rose-Williams /FR/10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Zásek  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5]Kolonizace - nový počátek   #Studovna18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn]Filumena Marturano16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Země je placatá, jinak tě zabiju!16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaKdyž se zhasne   Divadelní soubor "Pod Hanou"19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Zvířátka a loupežníci10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Hlad19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production]Chlap na zabití19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecMezinárodní den tance 201815:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Tančírna15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC]Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Život podle Jonesových19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Činoherní studio Ústí nad Labem]Pan Bílý, Zrzka a ti druzí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Divadlo Drak]Poslední trik Georgese Mélièse  náš tip!15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Pohlavní životy siamských dvojčat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Ungelt]Deštivé dny   Hostující představení / Prodej vstupenek u organizátora19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloND Café s Laternou   Zdarma18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloFenomén Dismas15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera Praha Malý princ15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadloO neposlušné čarodějnici   Divadlo Žlutý kopec; pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAMezinárodní den tance15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Klára a Bára15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vzhůru do divočiny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Cabaret Calembour]Plejtvák  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Buchty a loutky]Zlatá husa   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Krása střídá nádheru20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze]Jméno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Zvrhlá Margaret
Alfred ve dvoře 20:00
Tanečnice a zpěvačka   GoldenRush; KALD DAMU
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Zlatá husa
Činoherní klub 18:00
Poslední doutník - Divadlo Václav, Václavov   cyklus Činoherní klub uvádí
Cirkus Mlejn 10:00
Workshop Hélène Leveau, Aviva Rose-Williams /FR/
Dejvické divadlo  19:30
Zásek  náš tip!   vyprodáno
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5] 18:00
Kolonizace - nový počátek   #Studovna
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn] 16:00
Filumena Marturano
Divadlo Kalich  19:00
Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 16:00
Země je placatá, jinak tě zabiju!
Divadlo Kampa 19:30
Když se zhasne   Divadelní soubor "Pod Hanou"
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Zvířátka a loupežníci
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Hlad
Divadlo Palace [Pantheon production] 19:00
Chlap na zabití
Divadlo Ponec 15:00
Mezinárodní den tance 2018
Divadlo Radka Brzobohatého  15:00
Tančírna
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC] 19:00
Deštivé dny
Divadlo Ungelt  19:00
Život podle Jonesových
Divadlo Vosto5  18:00
Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa
Jatka78 [Činoherní studio Ústí nad Labem] 19:30
Pan Bílý, Zrzka a ti druzí
La Fabrika [Divadlo Drak] 15:00
Poslední trik Georgese Mélièse  náš tip!
MeetFactory  20:00
Pohlavní životy siamských dvojčat
Městská divadla pražská [Divadlo Ungelt] 19:00
Deštivé dny   Hostující představení / Prodej vstupenek u organizátora
Národní divadlo 18:00
ND Café s Laternou   Zdarma
Pidivadlo 15:00
Fenomén Dismas
RockOpera Praha  15:00
Malý princ
Strašnické divadlo 15:00
O neposlušné čarodějnici   Divadlo Žlutý kopec; pro děti
Studio ALTA 15:00
Mezinárodní den tance
Studio DVA divadlo  15:00
Klára a Bára
Studio DVA divadlo  19:00
Vzhůru do divočiny
Studio Ypsilon [Cabaret Calembour] 19:30
Plejtvák  náš tip!
Švandovo divadlo [Buchty a loutky] 15:00
Zlatá husa   Pro děti
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 20:00
Krása střídá nádheru
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze] 19:30
Jméno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo