Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 29. dubna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínZvrhlá Margaret19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeTanečnice a zpěvačka   GoldenRush; KALD DAMU20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Zlatá husa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubPoslední doutník - Divadlo Václav, Václavov   cyklus Činoherní klub uvádí18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnWorkshop Hélène Leveau, Aviva Rose-Williams /FR/10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloZásek  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
Kolonizace - nový počátek   #Studovna18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichJak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrZemě je placatá, jinak tě zabiju!16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaKdyž se zhasne   Divadelní soubor "Pod Hanou"19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Zvířátka a loupežníci10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Hlad19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Chlap na zabití19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecMezinárodní den tance 201815:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC]Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltŽivot podle Jonesových19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
Pan Bílý, Zrzka a ti druzí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryPohlavní životy siamských dvojčat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: Divadlo Ungelt
Deštivé dny   Hostující představení / Prodej vstupenek u organizátora19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloND Café s Laternou   Zdarma18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloFenomén Dismas15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera PrahaMalý princ15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadloO neposlušné čarodějnici   Divadlo Žlutý kopec; pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAMezinárodní den tance15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloKlára a Bára15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVzhůru do divočiny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Cabaret Calembour
Plejtvák  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Zlatá husa   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Krása střídá nádheru20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Jméno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDobytí severního pólu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Zvrhlá Margaret
Alfred ve dvoře 20:00
Tanečnice a zpěvačka   GoldenRush; KALD DAMU
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Zlatá husa
Činoherní klub 18:00
Poslední doutník - Divadlo Václav, Václavov   cyklus Činoherní klub uvádí
Cirkus Mlejn 10:00
Workshop Hélène Leveau, Aviva Rose-Williams /FR/
Dejvické divadlo  19:30
Zásek  náš tip!   vyprodáno
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
 18:00
Kolonizace - nový počátek   #Studovna
Divadlo Kalich  19:00
Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem
Divadlo Cylindr  16:00
Země je placatá, jinak tě zabiju!
Divadlo Kampa 19:30
Když se zhasne   Divadelní soubor "Pod Hanou"
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Zvířátka a loupežníci
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Hlad
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 19:00
Chlap na zabití
Divadlo Ponec 15:00
Mezinárodní den tance 2018
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC] 19:00
Deštivé dny
Divadlo Ungelt  19:00
Život podle Jonesových
Divadlo Vosto5  18:00
Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa
Jatka78
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
 19:30
Pan Bílý, Zrzka a ti druzí
MeetFactory  20:00
Pohlavní životy siamských dvojčat
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: Divadlo Ungelt
 19:00
Deštivé dny   Hostující představení / Prodej vstupenek u organizátora
Národní divadlo 18:00
ND Café s Laternou   Zdarma
Pidivadlo 15:00
Fenomén Dismas
RockOpera Praha  15:00
Malý princ
Strašnické divadlo 15:00
O neposlušné čarodějnici   Divadlo Žlutý kopec; pro děti
Studio ALTA 15:00
Mezinárodní den tance
Studio DVA divadlo  15:00
Klára a Bára
Studio DVA divadlo  19:00
Vzhůru do divočiny
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Cabaret Calembour
 19:30
Plejtvák  náš tip!
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Zlatá husa   Pro děti
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Krása střídá nádheru
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Jméno
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dobytí severního pólu

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo