Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 17. dubna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře [hraje se ve Studiu Alt@]
hostuje: Handa Gote research & development
Die Rache19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Řež - MŠ Řež]Kocour v botách10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubLéda (Manželskonemanželská povídka)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnWorkshop Samantha Lopez a Anna Le Bozec /FR/18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Pardubicích]Vzkříšení  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo
hostuje: Divadlo Komediograf
Pokus o vytvoření osobnosti ze sebe sama   divadlo Komediograf19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Záhada hlavolamu10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Záhada hlavolamu11:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
Dechovka   Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 620:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicImprovizace.cz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21Otevřená kniha Divadla D2119:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskMy, zvířata   scénické čtení19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Záhada hlavolamu10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Záhada hlavolamu11:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichAni spolu, ani bez sebe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Paralelní vesmíry19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíHamleti   Zrušeno z důvodu nemoci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusStrejček Koňská noha00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceP.R.S.A.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [hlavní scéna]
hostuje: Indigo Company
Jak je důležité býti (s) Filipem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]You Are Here20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Busted Jesus Comix19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPan Halpern a pan Johnson  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Jupiter Club - Velký sál, Velké Meziříčí]Vzpomínky zůstanou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Opilí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéMuži sa minuli   Krátká Dlouhá / Slovenská sekce; pouze prodej (online a v pokladně)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [Nový Jičín]Oblomov19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaStředověk jak ho neznáme   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Dechovka   Sokolovna Řepy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Člověku nad tím rozum i čurák zůstává stát19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
Airground19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohraBusted Jesus Comix19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]V+W Revue   Představení pro školy10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]I♥MAMMA19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí21:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloMaryša   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloNová krev - Piš hru!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloLorca † Bernarda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPomezí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloKutloch aneb I muži mají své dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonSvatá rodina19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloHamlet  náš tip!   100. repríza; Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Ztracená čest Kateřiny Blumové19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaBlaník19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [hraje se ve Studiu Alt@]
hostuje: Handa Gote research & development
 19:30
Die Rache
Buchty a loutky [Řež - MŠ Řež] 10:00
Kocour v botách
Činoherní klub  19:30
Léda (Manželskonemanželská povídka)
Cirkus Mlejn 18:00
Workshop Samantha Lopez a Anna Le Bozec /FR/
Dejvické divadlo [hrajeme v Pardubicích] 19:00
Vzkříšení  náš tip!
Dejvické divadlo
hostuje: Divadlo Komediograf
 19:30
Pokus o vytvoření osobnosti ze sebe sama   divadlo Komediograf
Divadlo AHA!  10:00
Záhada hlavolamu
Divadlo AHA!  11:15
Záhada hlavolamu
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
 20:00
Dechovka   Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
Divadlo Bez Hranic 20:00
Improvizace.cz
Divadlo D21 19:30
Otevřená kniha Divadla D21
Divadlo Disk 19:30
My, zvířata   scénické čtení
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Záhada hlavolamu
Divadlo Gong [Velká scéna] 11:15
Záhada hlavolamu
Divadlo Kalich  19:00
Ani spolu, ani bez sebe
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Paralelní vesmíry
Divadlo Na zábradlí  19:00
Hamleti   Zrušeno z důvodu nemoci
Divadlo Orfeus  00:00
Strejček Koňská noha
Divadlo Palace  19:00
P.R.S.A.
Divadlo pod Palmovkou [hlavní scéna]
hostuje: Indigo Company
 19:00
Jak je důležité býti (s) Filipem
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
You Are Here
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Busted Jesus Comix
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!
Divadlo Ungelt [Jupiter Club - Velký sál, Velké Meziříčí] 19:30
Vzpomínky zůstanou
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Opilí
Divadlo v Dlouhé  19:00
Muži sa minuli   Krátká Dlouhá / Slovenská sekce; pouze prodej (online a v pokladně)
Divadlo v Dlouhé [Nový Jičín] 19:00
Oblomov
Divadlo Viola 20:00
Středověk jak ho neznáme   VYPRODÁNO
Divadlo Vosto5  20:00
Dechovka   Sokolovna Řepy
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Člověku nad tím rozum i čurák zůstává stát
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Airground
Komorní činohra  19:00
Busted Jesus Comix
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 10:00
V+W Revue   Představení pro školy
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Čapek  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
I♥MAMMA
Městská divadla pražská 21:20
Prohlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo  19:00
Maryša   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo 20:00
Nová krev - Piš hru!
Pidivadlo  19:00
Lorca † Bernarda
Pomezí  19:00
Pomezí
Studio DVA divadlo  19:00
Kutloch aneb I muži mají své dny
Studio Ypsilon  19:30
Svatá rodina
Švandovo divadlo  19:00
Hamlet  náš tip!   100. repríza; Anglické titulky
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Ztracená čest Kateřiny Blumové
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Blaník

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo