Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 9. ledna 2022


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Norská pohádka15:00
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Norská pohádka17:00
Cirkus MlejnCirkusový workshop pro děti a rodiče   Pro děti15:00
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Cyrano19:30
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Docela velké divadlo
Ferda Mravenec11:00
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla]Nebezpečí přetečení   Alterna19:30
Divadlo CylindrŠkola malého stromu16:00
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]
hostuje: Masopust
Antieva   Host; Zrušeno19:00
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Caveman
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
19:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Cyrano19:30
Divadlo v ŘeznickéVěčná milenka Alma Mahlerová19:30
Komorní divadlo Kalich
hostuje: Divadlo Anfas
Bob a Bobek na cestách10:00
Národní divadloKráska a zvíře17:00
Studio DVA divadlo4 sestry14:00
Studio DVA divadlo4 sestry19:00
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vzpomínky zůstanou   VYPRODÁNO19:30
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Norská pohádka   Pro děti; vyprodáno15:00
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Norská pohádka   Pro děti17:00
Divadlo Járy CimrmanaČeské nebe   Prodej ukončen19:00
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Norská pohádka
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Norská pohádka
Cirkus Mlejn 15:00
Cirkusový workshop pro děti a rodiče   Pro děti
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Cyrano
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Docela velké divadlo
 11:00
Ferda Mravenec
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla] 19:30
Nebezpečí přetečení   Alterna
Divadlo Cylindr  16:00
Škola malého stromu
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]
hostuje: Masopust
 19:00
Antieva   Host; Zrušeno
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 19:00
Caveman
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Cyrano
Divadlo v Řeznické  19:30
Věčná milenka Alma Mahlerová
Komorní divadlo Kalich
hostuje: Divadlo Anfas
 10:00
Bob a Bobek na cestách
Národní divadlo  17:00
Kráska a zvíře
Studio DVA divadlo  14:00
4 sestry
Studio DVA divadlo  19:00
4 sestry
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vzpomínky zůstanou   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Norská pohádka   Pro děti; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Norská pohádka   Pro děti
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
České nebe   Prodej ukončen

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo