Programy divadel

ŘÍJEN 2020

Pro zobrazení programu vyberte záložku a vyhledejte požadované divadlo / soubor. Kliknutím program otevřete.
V přehledu jsou pouze ta divadla / soubory, u kterých aktuálně evidujeme program pro měsíc ŘÍJEN 2020.

Regiony

Praha


9
2020
10
2020
11
2020
Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na datum konání (je-li link aktivní) přejdete přímo do rezervačního systému divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky. V některých případech přítomnost odkazu nezaručuje, že volné vstupenky jsou ještě k dispozici.

2.10.pátek09:00Kouzelný dundun a líný makak
2.10.pátek10:30Kouzelný dundun a líný makak
3.10.sobota10:00Kouzelný dundun a líný makak
4.10.neděle10:00Vodníkova HaničkaLoutkové divadlo Jiskra
5.10.pondělí19:00Pusťte Donnu k maturitě!PT Divadlo
7.10.středa19:00Mládí nevyprchej!
11.10.neděle10:00BudulínekLoutkové divadlo Jiskra
14.10.středa19:00Poslední kachna
15.10.čtvrtek09:00Honza a strašidelný dům
15.10.čtvrtek10:30Honza a strašidelný dům
15.10.čtvrtek14:00Honza a strašidelný dům
16.10.pátek09:00Honza a strašidelný dům
16.10.pátek10:30Honza a strašidelný dům
17.10.sobota10:00Honza a strašidelný dům
18.10.neděle10:00BudulínekLoutkové divadlo Jiskra
19.10.pondělí19:00AmébaDEKADRAM
21.10.středa19:30Dívčí válkaDivadlo Okko
22.10.čtvrtek09:00O PalečkoviMalé divadélko Praha
22.10.čtvrtek10:30O PalečkoviMalé divadélko Praha
23.10.pátek09:00O PalečkoviMalé divadélko Praha
23.10.pátek10:30O PalečkoviMalé divadélko Praha
24.10.sobota10:00O PalečkoviMalé divadélko Praha
25.10.neděle10:00Zvířátka pana KrbceLD Jiskra
29.10.čtvrtek19:30Opačné pohlavíNaše divadlo Praha
2.10.09:00 
Kouzelný dundun a líný makak
2.10.10:30 
Kouzelný dundun a líný makak
3.10.So10:00 
Kouzelný dundun a líný makak
4.10.Ne10:00 
Vodníkova HaničkaLoutkové divadlo Jiskra
5.10.Po19:00 
Pusťte Donnu k maturitě!PT Divadlo
7.10.St19:00 
Mládí nevyprchej!
11.10.Ne10:00 
BudulínekLoutkové divadlo Jiskra
14.10.St19:00 
Poslední kachna
15.10.Čt09:00 
Honza a strašidelný dům
15.10.Čt10:30 
Honza a strašidelný dům
15.10.Čt14:00 
Honza a strašidelný dům
16.10.09:00 
Honza a strašidelný dům
16.10.10:30 
Honza a strašidelný dům
17.10.So10:00 
Honza a strašidelný dům
18.10.Ne10:00 
BudulínekLoutkové divadlo Jiskra
19.10.Po19:00 
AmébaDEKADRAM
21.10.St19:30 
Dívčí válkaDivadlo Okko
22.10.Čt09:00 
O PalečkoviMalé divadélko Praha
22.10.Čt10:30 
O PalečkoviMalé divadélko Praha
23.10.09:00 
O PalečkoviMalé divadélko Praha
23.10.10:30 
O PalečkoviMalé divadélko Praha
24.10.So10:00 
O PalečkoviMalé divadélko Praha
25.10.Ne10:00 
Zvířátka pana KrbceLD Jiskra
29.10.Čt19:30 
Opačné pohlavíNaše divadlo Praha
Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na vstupenkový systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Není-li vstupenkový odkaz funkční (chybová stránka), příčiny mohou být tyto:
 - technický problém na straně webu divadla / vstupenkového systému
 - nenahlášená změna vstupenkového systému či změna ve struktuře webu divadla.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.