Profil uživatele

Bob marley

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Veronika Boušová: 5 % (4)
Pavla Haflantová: 6 % (5)
Jan Pařízek: 12 % (11)
Anežka Kotoučová: 13 % (4)
Lukáš Holubec: 13 % (3)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 4.6.2019)
Nádhera. Jedním slovem nádhera.
(zadáno: 4.6.2019)
Neříkám že jsem byl bez znalosti předlohy schopen rozklíčovat děj do nejposlednějšího detailu. Zároveň to ale pro mne byl úžasný zážitek, jakých bych chtěl na prknech ND vidět více. Skvělá atmosféra a děj který mne zcela pohltil. Tleskám.
(zadáno: 14.1.2015)
Je to určitě dobré představení, ústřední trojice hraje výborně. Příběh ale zkrátka nepřekvapí.
(zadáno: 13.1.2015)
Něco mi tam chybělo. To téma je samozřejmě aktuální (a bude zřejmě vždy), ale nebýt tam výjimečný herecký výkon p. Javorského, nedopadlo by to představení u mně zrovna nejlépe. Zkrátka a jednoduše, víte že to představení není špatné, ale očekáváte že jendou uvidíte zpracování ještě o level lepší.
(zadáno: 15.12.2012)
(zadáno: 13.12.2012)
Nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda...
(zadáno: 13.12.2012)
Asi mám dost pokřivený smysl pro humor a asi vůbec nerozumím divadlu, ale já se u toho zkrátka dobře bavil, počínaje kostýmy, přes hudební výstupy až po herecké výkony paní Beretové, pana Krajča a spol. A že to byl trochu mišmaš? No a co, konec konců už název napovídá že to byl Bláznivý den!
(zadáno: 10.12.2012)
Skvělá hra na kterou půjdu rád i po desáté. Výkon pana Dlouhého famózní!
(zadáno: 10.12.2012)
Pokud si chcete projednou v divadle trochu zaexperimentovat, proč ne.
(zadáno: 10.12.2012)
slušná hra, která rozhodně neurazí
(zadáno: 6.12.2012)
(zadáno: 6.12.2012)
Pusťte si 5 min z filmového zpracování Trójy a dostane se vám více emocí než za celé toto představení. Nevím, ale herci až na p. Dolanského byli naprosto statičtí, naprosto bez zápalu, naprosto nevěrohodní. Celá hra tak spočívala v tom, že se v naprosto neměnném prostředí suše odříkávají monology o tom že ženské jsou poběhlice a válka je špatná. Naprostá nuda. PS: nevím kdo hrál Achilea, ale pokud to měl být pokus o vtip, já se nesmál.
(zadáno: 30.11.2012)
Místy jsem se docela slušně bavil, takže pokud od toho člověk nečeká kdovíco, tak pro mě příjemně strávený čas. PS: Pán z Prasečkova by měl na začátku provést nějakou odpornost, abychom mu mohli všechny ty útrapy přát, takhle je dostává vlastně skoro za nic
(zadáno: 8.10.2012)
První půli bych podal celkově více polopaticky a druhou naopak polopaticky méně. Jinak řečeno, zatímco z první půle ńešlo až na pár nějakých drobků z mého pohledu vyčíst bez znalosti hry získané předem takřka nic, druhá půle již byla velmi polopatická a nedávala moc prostor pro nějakou vlastní fantazii. Z herců se mi líbil pan Postránecký, Prachař a Bidlas. Celkově hodnotím kladně, stojí za zhlédnutí.
(zadáno: 5.3.2012)
žádný velký děj, minimum překvapivých momentů, ale ústřední herecká dvojice v čele s paní Medveckou dává hře šmrnc a ta tak ve výsledku docela pěkně pobaví
(zadáno: 16.2.2012)
Při hře nenastalo místo kde bych se nudil, děj měl spád a celá hra včetně kulis (super ,,raptoři" či Lehman brothers:) byla velmi povedená. Z divadla jsme s přítelkýní odcházeli velmi příjemně překvapeni. PS: konečně se v ND objevila hra, kde není přítomnost obleků ve hře na škodu;)