Profil uživatele

Cyr Masner

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Helena Grégrová: 20 % (6)
Iva Bryndová: 20 % (2)
Jiří Landa: 20 % (7)
Kateřina Jírová: 20 % (1)
Michal Novák: 20 % (4)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 2.11.2022)
Viděny 2 veřejné generálky (úterý a středa - obě od 11.00). Zajímavá scéna pomocí videomapingu, náročné choreografie, netradiční aranžmá písní Olympiku, které nezná snad jen hluchý. Obsazení Drahokoupil/Sharlota v rolích "dětí ulice" přesvědčivější (i díky image a zjevu) než Peroutka/Grossová, čímž nesnižuji jejich výkon. Jen působili trochu jinak, spíše jako zlatá mládež někde z diskotéky. Větší rozdíl v přínosu charisma herce byl vidět u dvojic Pogodová/Žilková a Ďuriačová/Gabrišová. Prvně jmenované se mi líbily víc. Jak v úterý, tak ve středu standing ovation a medley, které si užili všichni ve vyprodaném sále. Radek Balaš muzikály umí!
(zadáno: 6.5.2017)
Pohoda, jazz... Teda pardon, jazz nebyl. Ale Lucie Bílá neexhibovala sama na sebe, Jirka Korn - můj oblíbenec v 80. letech - profík jako vždy, i když trochu přibral, výborně sehraný orchestr HDK, duo Bienekeových (Iva Pazderková + Martin Zahálka) pobavilo. Překvapení a hvězda večera (tedy odpoledne/zhlédnuto představení od 15h.): Josef Fečo. Příjemně strávené odpoledne, myšlenku ani životní směr si neodnáším.
(zadáno: 6.5.2017)
Takovej horskej humor... Jak to máte hodnotit, když máte chalupu v Bedřichově a jezdili jste na soustředění na Studenov?
(zadáno: 6.5.2017)
Souhlas s Honzy - jeho hodnocení jen podepsat. Haranti (dcery momentálně 7+5 let) se baví ostošest, u mě na první poslech katastrofa, ale když to slyšíte z CD skoro každý den a vidíte to obživlé 3D v divadle, tak se vám to dostane pod kůži a snad si to i zamilujete. Dokonce vám to při cestě v autě chybí, když to půjčíte spolužákovým dětem. Viděno na generálce s Vojtěchem Drahokoupilem (zajímavý pisklavý hlásek), na CD Aleš Slanina příliš školený, Beruška je nudná pinďulína, u mě vede Kudlanka! :-) Ač to zní dada, dávám plnou dávku: 100 %! Ale připomínám, musíte mít děti a žít v jejich světě.
(zadáno: 6.5.2017)
Povedené představení pro zábavu a odpočinek. Aneta Krejčíková je velmi sexy baba, ale umí hrát i zpívat. Zaujme choreografie, zejména stepařská čísla. Účelná scéna. Potlesk pro zaangažování pánů Ladislava Trojana a Dalimila Klapky pro roli milionářů (němá role na kolečkovém křesle). Jako oddychovka profesionálně odvedená práce v čele s režisérem Radkem Balašem.
(zadáno: 3.3.2017)
Výborní Jan Kříž a Hana Holišová. Minimálně jednoho z nich bych viděl v nominaci na Thálii. Dobře obsazené i další role (L. R. Simon coby Apollo Creed - klobouk dolů za nastudování role v češtině). Účelná scéna, působivá choreografie. Co dodat? Velice profesionální a zvládnuté. Neočekával jsem nic a byl jsem opravdu mile překvapen. Živý orchestr zněl působivě.
(zadáno: 8.2.2017)
Je mi líto, ale tohle se opravdu nepovedlo. Možná tak pro zájezd důchodců (nic proti důchodcům) z Horní Dolní (nic proti Horní Dolní) či pro věrné diváky a milovníky "zábavných show" z 90. let na jedné nejmenované soukromé TV stanici. Trapné gagy, špatně vypointované situace, přehrávání, tohle je dílo divadelního režiséra? Smutné, kam tímto kusem tato kdysi divadelní bašta zamířila. Jedním slovem: šmíra. Je mi to opravdu líto. Procenta za výbornou hudbu Ondřeje Brouska a výkony pana Satoranského a slečny Vaculíkové. Náhrada za Brouka v hlavě? Ani náhodou! Vinohrady, proberte se!!!
(zadáno: 16.12.2015)
Skvělá Iva Janžurová, Igor Orozovič zdatně sekunduje. Příliš dlouhé, někde by se dalo krátit. Ale za výkon obou představitelů známka nejvyšší.
(zadáno: 11.9.2015)
100 % - klobouk dolů před Mistrem Stanislavem Zindulkou! Pochvalu si zaslouží ale i Jakub Zindulka nejen za režii. Hra se dotýká vážného téma, ale napsána a provedena svižně, napínavě, ba se i několikrát zasmějete. Kdo má možnost a váhá - určitě běžte!
(zadáno: 22.5.2015)
Dle mého tato hra je na prknech DnV určena k brzké derniéře. Stejný případ jako tomu bylo v případě hry Nesnesitelné svatby. Představení, které je určeno jinému publiku, než které se chodí bavit právě na tuto scénu. Přijde mi, že má sloužit k "ucpání úst kritikům", kteří vyčítají vedení divadla přílišné nasazování bulvárních komedií. Překvapivě herecky dobrá Kateřina Brožová, moderní scéna, dobrá hudba Ondřeje Brouska, nicméně se mi toto představení nelíbilo. Dlouhé, upovídané, postavu Václava Vydry jsem nepochopil.