Profil uživatele

Janajel

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Helena Grégrová: 12 % (5)
Jan Pařízek: 15 % (4)
Jiří Koula: 18 % (8)
Jiří Landa: 18 % (8)
Pavel Širmer: 18 % (6)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 13.2.2020)
Jedna ze slabších inscenaci divadla Palace. Začátek nadějný, ale druhá polovina byla již opakováním té první, laciné a stále se opakující stejné vtipy na téma homosexuality už vtipnými nebyly, Zounar by mohl trochu zamakat na postave :), pointa na závěr představení překvapivá v tom negativním smyslu,škoda!
(zadáno: 28.1.2019)
Nechapu hodnoceni nekterych nize uvedenych, protoze zrejme nemaji absolutne smysl pro humor, nebo jsou to bohuzel suchari bez chuti prosmat se zivotem, protoze tato komedie je dle meho jedna z nejlepsich, ktere jsem videla!!!! Neohrany humor, hlasky, pri kterych jsme umirali smichy, dokonala Veronika Jenikova, uzasna Betka Stankova, vyborny Zbysek Pantucek a vynikajici Lukas Vaculik. Uplne nas po skonceni bolela branice a aplaus publika hovoril za vse!! Dekuji dekuji, mela jsem krasny vecer!
(zadáno: 27.2.2018)
Komedii jsme shlédla dnes, první polovina vtipná, skvěle jsme se pobavili, druhá polovina už tolik úsměvů na rtu nevzbudila a již se trochu táhla. Skvělá Veronika Fraimanová a pan Kratina, uječená Jana Bernášková, nechápu proč v každé komedii musí být zbytečně uřvaná a přehrávající herečka nebo potrhlá a šílená milenka v podání Kateřiny Lojdové.I když v roli Cindy byla zase naprosto skvělá! Tyto dvě postavy hodně ruší představení.Vidět znovu bych již nemusela. Komedie která pobaví a neurazí.
(zadáno: 13.4.2016)
Pro nás milovníky divadla Palace velké zklamání. Jan Teplý, Ivana Jirešová a Jitka Čvančarová neuchvátili, Jiří Langmajer hraje v každé hře tu stejnou polohu, baví nás, ale už to začíná býti okoukané. Vždycky se v divadle smějeme od začátku do konce, ale tady jem se přistihla , že přemýšlím a hru ani chvílemi nesleduji. Asi tak
(zadáno: 9.4.2016)
Včera jsem měla možnost shlédnou tuto divadelní komedii a musím říci, že jsem se tak dlouho srdečně nezasmála. Herecké výkony všech tří byly perfektní a večer jsme si užili maximálně. Klobouk dolů!
(zadáno: 1.2.2016)
Mám pocit, že jsme shlédli jiné představení, protože pro nás opět úžasný zážitek, dokonce několi lidí tleskalo ve stoje, smáli jsme se skoro celé představení a strašně rychle uteklo. Všichni herci, bez vyjímky, vynikající. Děkujeme již po osmé za krásný zážitek, již hledám další představení.
(zadáno: 30.5.2015)
Vynikající komedie, ve které je Michal Dlouhý naprosto fantastický. Bavila jsem se od začátku do konce. Viděla jsem i představení Kdo je tady ředitel, ale tato divadelní hra je dle mého názoru ještě lepší a to je co říci! Maximálně doporučuji, výkon Míchala Dlouhého i ostatních byl famozní! Zasloužených 90 %. Ráda půjdu ještě jednou.
(zadáno: 27.5.2015)
Jiří Langmajer opět odvedl kus práce. Komedie se nám moc líbila, ale přiznejme, že on je tahounem všech her.
(zadáno: 30.9.2014)
Pro mne nejlepší kousek divadla Palace, Ondřej Vetchý opět vynikající,naprosto doporučuji, budete se smát od začátku do konce a z divadla půjdete nadšení...
(zadáno: 30.9.2014)
jedno z nejlepších představení divadla Palace, Ondřej Vetchý je prostě nej, smála jsem se od začátku do konce. Doporučiji!
(zadáno: 30.9.2014)
Dokonalé představení, vtipné, svižné, spolu s kousky jako je Velká zebra, Prachy, nejlepší představení tohoto divadlo. Doporučuji!
(zadáno: 30.9.2014)
Pro mne veliké zklamání, děj zdlouhavý, nezáživný, herecké spojení Jana Paulová a Iva Janžurová nesplnilo mé očekávání, pro mne nudný večer v bohužel nudné společnosti. Toto představení nedoporučuji, bohužel.