Profil uživatele

Kubinoss

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Helena Grégrová: 8 % (13)
Jan Pařízek: 8 % (5)
Michal Novák: 8 % (4)
Jiří Koula: 9 % (11)
Pavel Širmer: 9 % (10)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 1.4.2019)
Oddechová komedie, nic intelektuálně náročného, nám se moc líbila. Výborní Etzler a Vlasáková. Dvouhodinové představení akorát. V divadle příšerné horko a vzduch.
(zadáno: 22.2.2017)
Podle zdejšího hodnocení jsem si řekl, že na tu derniéru vyrazím a nebudu od toho očekávat vůbec nic. Musím ale říct, že mě hra docela mile překvapila, ve příbramském zpracování mi téma přišlo až nenáročné, místy komické a vzhledem k délce představení jsem se ani nestihl začít nudit. Takže za mě pozitivní. Mám rád Štabrňáka, Laurinová pro mě bude vždy spíš uječená princezna.
(zadáno: 3.11.2016)
Dobré představení, na mě trochu delší, 2,45 hod je dost. Výborný výkon Romana Štabrňáka. Jinak - obzvlášť nenadchne ale ani neurazí, řada světlých momentů by se určitě našla.
(zadáno: 13.6.2016)
Příjemná legrační komedie, kterou je třeba brát s nadsázkou. Příbramský ansámbl je moc fajn.
(zadáno: 19.5.2016)
Skvělé herecké obsazení, ale hra tak nějak moc neměla děj a místy jsem se nudil, místy i zasmál.
(zadáno: 13.5.2016)
Fajn představení, super pěvecké výkony všech herců. Zasloužený potlesk vestoje.
(zadáno: 12.5.2016)
Hodnotím vysoko (i když trošku méně než ostatní), a nebudu nijak komentovat, protože v ostatních komentářích bylo vše řečeno. Byli jsme na 700. repríze a bylo to ve velkém stylu, paráda.
(zadáno: 24.3.2016)
Bylo to fajn, milé a oddechové. Hra má hodinu a čtvrt, bez přestávky, přijdete, bavíte se, zatleskáte a spokojeně odejdete, splní svůj účel. Herci podávají uvěřitelné výkony a dávají do svých rolí hodně energie, není to jen "odehráno".
(zadáno: 23.3.2016)
Příjemná oddechovka s fajn výkonem Boba Klepla, kterého mám velmi rád, velmi dobře podporovaného příbramským Romanem Štabrňákem. Určitě stojí za shlédnutí.
(zadáno: 17.3.2016)
Dal bych 70 %, deset navíc přidávám kvůli E. Holubové, kterou mám rád a na hru jsem šel především kvůli ní, celkově ale velmi pozitivní dojem z celé hry i ostatních herců. Délka přiměřená, druhá polovina možná až moc krátká, další čtvrthodinu bych to určitě vydržel. Jediné mínus - jak už tu bylo zmíněno - vcelku časté přeřeky herců, především p. Vízner, občas i E. Holubové, po třech letech po premiéře moc nechápu. Ale celkově - skvělý počin mého oblíbeného divadla, všem doporučuji.
(zadáno: 10.3.2016)
Představení jsem shlédl v Divadle A. Dvořáka v Příbrami a bylo to příjemné zpestření všedního dne. Kretschmerovou mám rád a byla výborná, skvěle ji doplňovali Klepl a Konvalinková. Celkově tedy fajn herecké obsazení, kvůli kterému stojí za to hru vidět, pobavíte se.
(zadáno: 9.3.2016)
Na muzikál jsem četl veskrze negativní recenze, nic moc jsem od toho tedy nečekal. Vyplatilo se, z nečekaného to nebylo zase až tak špatné. Několik dobrých písní a kvalitních pěveckých výkonů.
(zadáno: 9.3.2016)
Ten, kdo má rád hity Václava Neckáře, nebude zklamaný. Muzikál měl světlé okamžiky, které pobavily, zvláště před Vánoci, kdy jsou všichni shovívavější.
(zadáno: 9.3.2016)
Nadstandardní hodnocení, protože jsem se pobavil. Co se týče vtípků na obě pohlaví a vztahy mezi nimi - 80 % opravdu zábavné, 20 % jsem se nezasmál. Oceňuji výkon Holíka a také to, že představení trvá 90 minut a je bez přestávky, má spád, nemáte moc čas přemýšlet o něčem jiném.
Samozřejmě - prezentovány jsou známé pravdy o tématu, ale jsou vtipně zpracovány, dovysvětleny a člověk se tak nějak baví, když se mluví také o něm. :)
(zadáno: 9.3.2016)
Jednoduše téměř skvělé. Trojan nezapomenutelný.
(zadáno: 9.3.2016)
Na akceptování hry musí mít člověk povahu - nemusí to sedět každému. Vulgarismy, střelba ze slepých, krev... ke gangsterce to ale patří, oceňuji, že si scénář nebere servítky. Hra není nijak divácky náročná, jednoduchý děj, oceňuji přiměřenou délku představení a spád. Dobře propracovaná výprava.
Hru výrazně táhnou výkony Punčochář a Jašków, líbila se mi také Dancingerová. Erftemeijer a Švarc musí ještě herecky vyspět, působí poněkud "školně".
Doporučuji každému, kdo se chce odreagovat, zasmát a nebrat to vážně :)
(zadáno: 4.3.2016)
Hodnotím jako lehce nadprůměrné.
Shakespeare je klasika. Osobně nemám rád, když se původním hrám přidává modernizační prvek, je to laciné, buď ať je hra nastudována klasicky, nebo komplet moderně. Prvky jako focení selfie, discokoule, teenage pozdravy a především sportovní batohy na zádech antických žen jsou naprosto mimo, není na tom nic vtipného.
První polovina pro mě nesmyslná, druhá mě poměrně bavila, vč. textů. Mínusem je délka představení, tři hodiny jsou moc, o hodinu kratší - stravitelné.
Ale mohu doporučit, příbramské divadlo oceňuji.
(zadáno: 21.3.2015)
Ach tyhle rádoby moderní experimenty v rouše historie a vznosné myšlenky nejen francouzské revoluce, nevím, pro mě prvoplánové... od ND čekám něco jiného, což je samozřejmě můj problém.
(zadáno: 21.3.2015)
"Já ti nevím, byla to prostě blbina" - převažující hodnocení mých přátel po představení, a také moje. Tendence délku představení ještě o něco prodloužit je na škodu, dlouhé úseky jsem se opravdu nudil, protože se na jevišti nic nedělo nebo se dalo lehce odhadnout, co se dít bude. Představení chybí ta pověstná jiskra.
(zadáno: 21.3.2015)
Celkově dobré představení. Je nutné ocenit perfektní herecký výkon především Lábuse a Vacka, jak jde již bylo řečeno. Ale - zbytečně rozvleklý začátek, modlil jsem se, ať už se děj po 3/4 hodině posune někam dál. Stejně tak, zbytečně natahovaný závěr - modlil jsem se, ať už je konec. Celkově, kdyby bylo představení osekáno ze dvou na jednu hodinu, byl by to nadstandardní zážitek.