Profil uživatele

Milans

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 25.7.2018)
První představení Shakespeara na Hradě které bylo shakespearovské. Po zkušenostech z jiných předtsvení SLS velice oceňuji důraz na text a dobu děje, stejně tak opuštění snahy o nucenou "modernizaci" nevybouřených novotvůrců s pokleslou vulgarizaci a politizací. Stejně tak hudba tentokrát dotvářela vhodně děj a ne naopak.
(zadáno: 14.7.2018)
První polovina představení byla pro mě příjemným překvapením - v porovnání s jinými LSS kusy dokonce bez vulgarismu, sexismu, ... Strohá scéna dala vyznít textu a nerušila. Hudba asi měla mít blízko k formě scény, ale za mě - nepatřičná. Bohužel následovala i druhá polovina představení a ta klesala svou úrovní níže a níže, přišly i na LSS oblíbené, ale ubohé politické výkřiky. Konec vyústil až k úplné nudě. Zráta času a večera ? Těžko říct - asi stojí za to odejít po přestávce a zůstat v iluzích první poloviny.
(zadáno: 16.5.2018)
Očekávaní bylo o něco vyšší než skutečnost, ale líbivá hudba byla tím co mě do Karlína přivedlo. Vložené politické vtípky byly až příliš laciné a nevhodné. Zvukaři tentokrát nebyli ve formě a nerozumím tomu proč byl zvuk tak rozkolísaný - úroveň představení se jim tím podařilo zanečně snížit.
Představení 9.5.2018
(zadáno: 12.12.2017)
Národ sobě opět obdaroval repertoárem nekončících vulgarit a hrou o ničem - ale když národ chce být opět IN (jen škoda, že i z mých daní a v tomto případě i za ceny vstupenky). Chudáka paní Preissovou lituji, že se musí na něčem takovém podílet.
S přestávkou jsem poplivané Stavovské divadlo opustil, ale jistě jsem o nic nepřišel.
(zadáno: 20.9.2017)
Petr Nárožný - skvělý !Někdy trochu lehký humor, ale představení mělo tah až do konce.
(zadáno: 30.8.2017)
Přežil jsem představení až do konce, ale i Hamlet na LSS byl pro mě velikým zklamáním. Snaha o dobovou aktualizaci Shakespearovi v mém vnímáni nesvědči. Strohá scéna mi nevadí, chálu že za hluk okolí (auta, rockový koncert) pořadatelé až tolik nemohou, ale mobily a pistole se už dostávají za hranu a vulgarizace, sexuální exhibice, trapné - rádoby humorné scénky k shakespearovské tragenii nepatří. Po této další trpké zkušenosti už ne - mé příští léto bude bez LSS.
(zadáno: 19.8.2017)
Shakespeare může být šťastným,že se již nedožil této verze RJ pod kterým je uvedeno jeho autorství.Převody klasických představení jsou jistě velice lákavé,zvláště když jméno Shakespeare zaručeně nažene dostatek nakupujících k pokladně.A asi jen finanční hledisko se mi zdá být důvodem pro autory představení proč si zvolili pro své záměry RJ.V Královské zahradě jsem vydržel jen do poloviny představení-stačilo.Ano,jak již někdo uvedl,představení nenechá nikoho klidným-já se tedy dostal na nejzazší polohu neklidu-vulgarismy,transvestiti,mobily,disco,...,pro Boha-proč? Pro mě je to propadák roku.