Profil uživatele

Thebreberkova

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Lukáš Dubský: 10 % (1)
Pavla Haflantová: 10 % (2)
Jan Pařízek: 15 % (2)
Jiří Koula: 17 % (3)
Iva Bryndová: 20 % (1)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 7.10.2021)
Přidávám se k dalším komentářům - velké zklamání. Nekompaktní, bizarní představení. Hudba i scéna zajímavá, ale režie nepropracovaná.
(zadáno: 29.9.2021)
Viděno 29. 6. 2021. Zajímavá práce s prostorem Vily Štvanice, jinak mě zas tak bohužel neuchvátilo.
(zadáno: 29.9.2021)
Fajn představení. Ve scénáři zazní na můj vkus celkem dost sprostých slov, který představitelé alespoň dohánějí zajímavým hereckým projevem. Prostor bytového divadla H2O pro několikačlenný soubor včetně plného hlediště je na zhruba 60 min trvající představení hraničně udýchatelný, ale zas představuje netradiční zážitek blízkosti s dějem.
(zadáno: 23.9.2021)
Akce pro divadelní nadšence. Představení, které stojí za to vidět proto, že je v českém prostředí, pokud vím, svým stylem "live-cinema" naprosto unikátní. Bohužel nevyužilo úplně svůj potenciál, možná kvůli finanční náročnosti, nezkušenosti. Většinu času nevíte, co se děje, a jste napjatí, co se bude dít, a pak se to vlastně uděje hrozně rychle a vy jste trochu v rozpacích, že už je konec, protože chcete víc. Přála bych si větší propracování, zapojení diváků, rozvedení příběhu. Ale rozhodně vítám zkoušení nové formy a odvahu. Co si tvůrci nacvičí zde, tak snad příště "jako když najdou"!
(zadáno: 16.9.2021)
Místy fakt moc pěkné nápady. Ale úplně to neubíhalo (přitom to má jen něco přes hodinu) a bylo to celé tak moc překombinované, že by to stálo za to trochu učesat. Některé linky trochu víc propracovat a některé vynechat. Místy to byla až taková parodie sama na sebe. Největší herecký potenciál jsem viděla u L. Kardy, kterému bych klidně dala víc prostoru. Jinak je to taková úroveň studentského divadla. Nelze bohužel očekávat víc. Od stejného režiséra J. Lesáka jsem byla už i na Městečku Palermu a taky mi to úplně nesedlo. Takže NoD na nějakou dobu vynechám - není to můj šálek kávy.
(zadáno: 5.1.2021)
Zhlédnuto ze záznamu na DRAMOXu. Výborné představení. Skvělé herecké výkony, pěkně vymyšleno, bavila jsem se!
(zadáno: 2.9.2020)
Bohužel příliš nedoporučuji, za mě možné vynechat, je to celkem scenáristicky slabé. Postavy jsou málo propracované, jsou hluchá místa, hráči se nudí. Nejedná se vlastně vůbec o divadlo, ale opravdu o hru. Chválím leda hudbu, kostýmy, nápad a snahu o morální poučení. Jinak pro mě bohužel celkem ztracený večer a vyhozené - celkem nemalé - peníze.
(zadáno: 31.8.2020)
Akční, napínavé, přesvědčivé, originální. Naprosto doporučuji, vynikající představení. A ta nádherná vila k tomu! 10 % ze 100 % ubírám jen proto, že začátek byl z mého pohledu lehce rozpačitý, než jsme pochopili, jak vlastně divadelní představení funguje - tvůrci nás mohli trošičku lépe informovat o tom, jak vše bude probíhat, abychom se rychleji "chytli".
(zadáno: 14.2.2020)
Skvělá dramaturgie, výborné výkony herců, parádní výběr hudby. Snad jen kostýmy bych asi vyměnila, aby lépe seděly hercům. Doporučuji! Můj oblíbený režisér Mikulášek. V rámci repertoáru NoDu nadprůměrná inscenace.
(zadáno: 4.12.2019)
V půlce jsem musela odejít, a i to bylo pozdě. Pokud chcete slyšet swing, zajděte na jazzový koncert, ne do divadla. Pokud chcete na divadlo, tak jděte do jiného divadla. Špatně napsaná hra, levný humor. Hra pro staré lidi, kteří trochu mají rádi swing, ale nerozumí mu a zasmějí se každé blbosti, čemuž odpovídal i věkový průměr diváků a poloobsazenost sálu. Opravdu špatné představení, které je ztrátou času. Úroveň tak divadelního kroužku na střední škole.
(zadáno: 2.3.2019)
Neustále jsem se koukala na hodinky, kdy už to představení skončí. Hraje se bez přestávky, takže se bohužel nedá moc odejít. Ve hře je pár zajímavých momentů, ale jinak to absolutně nemá spád a je to mučení pro diváka. A to jsme kvůli tomu jeli z Prahy...
(zadáno: 14.11.2016)
Nejhorsi divadlo, co jsem kdy videla. 50 minut bylo dlouhe. Zadne velke tanecni vykony. Nudne a navic velmi urazlive vuci zenam. Bylo mi lito tanecnice, ktera se na podiu nechavala placat po zadku...