Profil uživatele

Thebreberkova

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 5.1.2021)
Viděno ze záznamu na Dramoxu. Skvělé herecké výkony, pěkně vymyšleno, bavila jsem. :-)
(zadáno: 2.9.2020)
Nedoporučuji, scénáristicky slabé. Postavy jsou málo propracované, jsou hluchá místa, hráči se nudí. Nejedná se vlastně vůbec o divadlo, ale o hru. Chválím leda hudbu, kostýmy, nápad a snahu o morální poučení. Jinak pro mě bohužel ztracený večer a vyhozené peníze.
(zadáno: 31.8.2020)
akční, napínavé, přesvědčivé, originální :-) a ta krásná vila k tomu! Leda začátek byl trochu rozpačitý, než jsme pochopili, jak divadlo funguje - mohli nás trochu lépe informovat o tom, jak vše bude probíhat.
(zadáno: 14.2.2020)
Skvělá dramaturgie, výborné výkony herců, parádní výběr hudby. Snad jen kostýmy bych asi vyměnila, aby lépe seděly hercům. Doporučuji! Můj oblíbený režisér Mikulášek.
(zadáno: 4.12.2019)
V půlce jsem musela odejít, a i to bylo pozdě. Pokud chcete slyšet swing, zajděte na jazzový koncert, ne do divadla. Pokud chcete na divadlo, tak jděte do jiného divadla. Špatně napsaná hra, levný humor. Hra pro staré lidi, kteří trochu mají rádi swing, ale nerozumí mu a zasmějí se každé blbosti, čemuž odpovídal i věkový průměr diváků a poloobsazenost sálu. Opravdu špatné představení, které je ztrátou času. Úroveň tak divadelního kroužku na střední škole.
(zadáno: 2.3.2019)
Neustále jsem se koukala na hodinky, kdy už to skončí. Hraje se bez přestávky, takže se nedá odejít. Ve hře je pár zajímavých momentů, ale jinak to absolutně nemá spád a je to mučení pro diváka. :-(
(zadáno: 14.11.2016)
Nejhorsi divadlo, co jsem kdy videla. 50
minut bylo dlouhe. Zadne velke tanecni vykony. Nudne a navic velmi urazlive vuci zenam. Bylo mi lito tanecnice, ktera se na podiu nechavala placat po zadku...