Profil uživatele

Xkraba

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 11.5.2019)
(zadáno: 11.5.2019)
Jednoduché představení, které je zpracované velice humorným způsobem a určitě pobaví. Některé vtípky trošku lacinější, ale do celé inscenace sedí a dotváří příjemný pocit. Doporučuji!
(zadáno: 11.5.2019)
Výborné přestavení, které můžu jen doporučit. Herecké výkony na vysoké úrovni a představení gradovalo neskutečným způsobem. Představení Vás pohltí a děj hltáte plnými doušky. I pro ty, co představení neznají je čitelné a hned víte o čem je. Doporučuji!
(zadáno: 11.5.2019)
Zábavné představení, které je už klasikou na divadelních prknech. Zpracování této divadelní hry ze strany Šumperského divadla bavilo a nebylo nudné. Jako "oddychovku" určitě doporučuji.
(zadáno: 11.5.2019)
Jednoduché představení, ve kterém se lehce ztratíte a z divadla můžete odcházet z pocitem, že vlastně ani nevíte o čem to bylo. Herecké a pěvecké výkonu nijak neuchvátí, ale to bych přičítal slabšímu ději.
(zadáno: 11.5.2019)
Tohle představení Vás baví po pomalejším začátku až do konce. Klasické inscenace podané zábavnou formou a jejich provedení Vás donutí se smát až pláčete. Představení, které trvá déle než dvě hodiny, ale hltáte ho od začátku do konce a nechcete, aby skončilo.
(zadáno: 11.5.2019)
Pěvecké výkony hrůza, po většinou byli zpěváci mimo hudbu a hledali vůbec rytmus. Nemluvě o tom, že nebyl dozpíván snad jediný tón dokonce. Alžběta Bartošová jako Kleopatra hrozně "uječená" a Daniel Hůlka jako Cesar texty spíš odříkal než odzpíval. Maximální počet lidí v rámci jednoho okamžiku na jevišti byl snad jen 8 herců. Velké množství zbytečných videoefektů - promítání války, sexu atd. v rámci představení. Představení nedoporučuji ani svému nepříteli, zejména pokud bude v roli Octavie - herečka Lucia Bugalová - hrůza, děs.