Anketa 2020+2021 - redakční volba

Zobrazit nominace pro kategorii:

Nejlepší ženský herecký výkon roku 2020+2021

Činohra
Kateřina Macháčková
Kateřina Macháčková
Jeden německý život (Divadlo v Řeznické Praha)
Role: Brunhilde Pomselová
Premiéra: 16.6.2021
Alternativa
V této kategorii redakce neurčila vítěze.

Muzikál

Další nominace

Činohra | Alternativa | Muzikál
Činohra
Iva Janžurová
Iva Janžurová
Pusťte mě ven! (Divadlo Kalich Praha)
Role: Joce de Guérande
Premiéra: 30.6.2021
Veronika Korytářová
Veronika Korytářová
Burian (Divadlo F. X. Šaldy Liberec)
Role: Vlasta Burian
Premiéra: 27.5.2021
Irena Kristeková
Irena Kristeková
Kráska z Leenane (Divadelní spolek Kašpar Praha)
Role: Maureen Folanová
Premiéra: 6.6.2021
Natálie Řehořová
Natálie Řehořová
Lady Macbeth z Újezdu (Švandovo divadlo Praha)
Role: Kateřina Hildebrandtová
Premiéra: 29.2.2020
Jitka Smutná
Jitka Smutná
Matka (Vršovické divadlo MANA Praha)
Role: Matka
Premiéra: 5.2.2020
Alternativa
V této kategorii redakce další nominaci neudělila.

Muzikál
Markéta Sedláčková
Markéta Sedláčková
Grand Hotel (Městské divadlo Brno)
Role: Jelizaveta Grushinskaya
Premiéra: 5.9.2020

Ostatní navrhované nominace

Natália Drabiščáková - Greta (Divadlo Letí Praha), Anna Fialová - Manželská historie (Divadelní spolek JEDL Praha), Kateřina Marie Fialová - Dr. Johann Faust, Praha II, Karlovo nám. 40 (Městská divadla pražská), Kateřina Marie Fialová - Vojna a mír (Městská divadla pražská), Hana Frejková - Invisible I. / Hannah (Tantehorse - physical mime theatre), Petra Janečková - Audience u královny (Východočeské divadlo Pardubice), Zuzana Kronerová - Smrt obchodního cestujícího (Městská divadla pražská), Alžběta Malá - NordOst (OLDstars Praha), Dagmar Pecková - Mistrovská lekce (Městské divadlo Mladá Boleslav), Marie-Luisa Purkrábková - Vojna a mír (Městská divadla pražská), Johana Schmidtmajerová - Silva rerum (Petrohradská kolektiv z.s.), Martina Sikorová - Noc na Karlštejně (Východočeské divadlo Pardubice), Milena Steinmasslová - Kráska z Leenane (Divadelní spolek Kašpar Praha), Tereza Švejdová - Osobní Fudži (A studio Rubín Praha), Antonie Talacková - Pěnkava s Loutnou (Divadlo na Vinohradech Praha), Ivana Uhlířová - Hrdinové kapitalistické práce (Městská divadla pražská), Marie Anna Valíčková - Černé mléko (Pidivadlo)