Divadlo Minor

divadlo s bezbariérovým přístupem - pohyb možný prakticky bez asistence lze platit platební kartou vstupenky online, eVstupenka poskytovány slevy pro studenty
Nejbližší představení:
Program zde není k dispozici - generování programu nebylo ze strany tohoto subjektu objednáno.
kontaktujte nás
Adresa: Vodičkova 6, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[tram 3-5-6-9-14-24 Lazarská, Vodičkova]
Pokladna: po-pá 10-13.30, 14.30-20, so-ne 11-18
Předprodej: od 15. dne v měsíci na celý následující měsíc
Začátky: 15.00 (sobota, neděle)
18.00 rodinná představení (čtvrtek, pátek, sobota)
Připravuje se:
Zachraňte číslo 6! - Petr Erbes, Boris Jedinák & kol. (říjen 2021, malá scéna)
Dobré ráno, Viktore - Jiří Jelínek (listopad 2021)
Ceny vstupenek:
350-240/250-160 Kč
150/100 Kč (malá scéna)
Poznámky a upozornění:
  • Nejlepší místa 3. - 6. řada.
  • Představení Bratři naděje, Zá-to-pek!, Záhada hlavolamu, Libozvuky, Demokracie, Zahrada, Naše rodina a Můj atlas světa se hrají v mimořádném uspořádání sálu BEZ SEDADEL, vstupenky tedy nejsou místenkami.
  • Rezervované vstupenky je nutné vyzvednout do 7 dnů.
  • Lomené ceny vstupenek vyjadřují cenu za standardní vstupenku a cenu za dětskou vstupenku.
  • Inscenace Perníková chaloupka je od února 2019 uváděna v Divadle Komedie.
  • Většina inscenací je koncipována jako rodinná, tedy pro děti a jejich rodiče. Při výběru představení pro vaše děti berte v úvahu doporučení o vhodnosti titulu vzhledem k věku dítěte.
  • Cena programu: 25-35 Kč (obvykle výtvarně stylizovaný menší plakát).

ARCHIV INSCENACÍ - malá scéna

Zpět na aktuální inscenace

Anežka chce tančit - Jiří Jelínek  (1:05)
Premiéra: 15.5.2014. Výprava: Barbora Čechová. Hudba: Zdeněk Král. Režie: Jiří Jelínek.
Poslední uvedení: červen 2018.
Hudebně loutková inscenace z prostředí tančírny. Anežka je malá holčička, ale rozumů má víc než maminka. Anežka ráda poslouchá, ale poslušná moc není. Anežka ráda tančí, ale nemá kde...
Ryba - Erlend Loe, Tomáš Syrovátka  (1:00x|vhodné od 5 let)
Premiéra: 30.9.2012. Překlad knihy: Daniela Zounková. Dramaturgie: Petra Zichová. Výprava: Renáta Vosecká. Hudba: Ivan Acher. Režie: Martin Tichý.
Poslední uvedení: únor 2015.
Divadelní podoba dětské knížky o tom, jaká dobrudružství lze zažít s nalezenou velkou černou rybou...
Konžert aneb Výchova dítek v Čechách - Jiří Jelínek & kol.  (0:50x)
Premiéra: 4.10.2009. Dramaturgie: Petra Zámečníková. Výprava: Barbora Čechová. Hudba: Zdeněk Král. Režie: Jiří Jelínek.
Hudebně loutková inscenace, v níž vás přátelé Kamil, Karel a Žužina hravou formou přesvědčí o tom, že zdravit, mýt si ruce, uklízet či přecházet na zelenou je vlastně úplně báječné...
Sny o bizonech - Kristýna Filcíková, Jakub Vašíček  (1.00x)
Premiéra: 1.3.2009. Dramaturgie: Kristýna Filcíková. Scéna: Kamil Bělohlávek. Kostýmy: Adriana Černá. Hudba: Ondřej Müller. Režie: Jakub Vašíček.
Příběh inspirovaný mýty severoamerických indiánů. Inscenace vzniká v rámci spolupráce s katedrou alternativního a loutkového divadla DAMU.
Marnotratný syn - Jan Jirků  (host|1:40)
Premiéra: 31.10.2008. Obnovená premiéra: 25.2.2010. Dramaturgie: Adéla Balzerová. Scéna: Kamil Bělohlávek. Kostýmy: Tereza Venclová. Hudba: Vratislav Šrámek. Režie: Jan Jirků.
Veselá podívaná ze života s loutkami a se zpěvy. Mladý začínající autor Brouček se vydává do velkého města, aby napsal nový, krásný, čistý seriál a tím dokázal, že na světě je ještě láska: čistá, krásná a neposkvrněná. Vše se ale hrozně zkomplikuje...
Psina - Apolena Vynohradnyková  (0:55x)
Premiéra: 9.12.2007. Podle předlohy Jiřího Trnky. Dramaturgie: Petra Zámečníková. Výprava: Dagmar Urbánková. Hudba: David Hlaváč. Režie: Apolena Vynohradnyková.
Psí vyprávění o setkání na paloučku, kde dozrává psí víno. Chlupáči, podvraťáci, čoklové i vzácné rasy, nikdo si nenechá ujít psí večírek. A co budou hafíci probírat? Soužití s člověkem, problematiku blech, nejnovější výcvikové trendy, různé druhy granulí, šampónů, psí svobodu, psí trápení, psí historii, psí pelechy, zkrátka život psa z pohledu psa...
Z knihy džunglí - Rudyard Kipling, Jiří Adámek  (0:55x)
Premiéra: 11.5.2007. Dramaturgie: Petra Zámečníková. Výprava: Kristýna Täubelová. Režie: Jiří Adámek.
Poslední uvedení: leden 2017.
Divadelní zpracování písně o statečném mungovi jménem Riki-tiki-tavi, který s pomocí krysy Čchá přemohl nejen zlého hada, ale i hadí ženu.
Jak Mařenka a Boženka koukaly - Michal Čunderle  (1:10x)
Premiéra: 30.10.2005. Obnovená premiéra: 11.2.2011. Dramaturgie: Petra Zámečníková. Výprava: Pavel Kodeda. Hudba: Anna Duchaňová. Režie: Apolena Vynohradnyková.
Marie a Božena jsou penzistky a žijí si v poklidu až do chvíle, kdy se jim pod oknem objeví víla Ryběnka! Usnula v rákosí a do večera se musí vrátit do rybníka. A statečné babičky, ač na pohádky nevěří, se pustí do dobrodružného zachraňování.
O Malence - Hans Christian Andersen, Petra Zámečníková  (0:50x)
Premiéra: 14.11.2004. Dramaturgie: Petra Zámečníková. Výprava: Josefína Bakošová a Petr Bakoš. Hudba: Jan Matásek. Režie: Jan Jirků.
Poslední uvedení: červen 2016.
Komorní variace na motivy pohádky Hanse Christiana Andersena pro jednu herečku, loutky a muzikálního prince. Malenka je malinkatá holčička, která se narodila v květu tulipánu. Čeká ji nejedno nebezpečenství.
Café Minor -  (1:00x)
Pásmo písní složené z písní Divadla Minor, Divadla Nablízko a jiných v podání herců a muzikantů divadla Minor a čestného hosta Mária Biháry.

zpět na aktuální inscenace


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 16.9.2021