Národní divadlo Brno [Divadlo Reduta]

Velmi, velmi, velmi temný příběh

Premiéra: 11.9.2020. Překlad: Pavel Dominik. Dramaturgie: Jaroslav Jurečka. Scéna: Pavol Andraško. Kostýmy: Katarína Hollá. Hudba: Michal Novinski. Režie: Michal Vajdička.


Nekorektní černá komedie známého autora s překvapivě „neirským“ námětem, ve které dojde i na cestování časem. Dějová linka zvěrstev belgického kolonialismu v africkém Kongu je pak neotřelou příležitostí k tomu, aby se hrálo o současné Evropě a kulturních vlivech napříč kontinenty. Okázalý ohňostroj. Hansi Christianu Andersenovi se právě v Kodani dostává pocty za jeho dílo. Při děkovné řeči, doprovázené autorským čtením, se ovšem zaplete do několika podrobností své pohádky. Otázka je nasnadě – psal to vůbec on? Jaké tajemství skrývá dřevěná bedna, kterou má od stropu zavěšenu ve své půdní pracovně? A co až se Andersen potká s Charlesem Dickensem, který střeží na svém panství velice obdobného „kostlivce ve skříni“...?
18!
Národní divadlo Brno
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
-
Termíny představení
21.8. (Pá) 20:00 Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
[Reduta]

22.8. (So) 20:00 Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
[Reduta]

11.9. (Pá) 19:00 Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
[Reduta]

13.9. (Ne) 19:00 Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
[Reduta]

celý program divadlaaktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (0)


Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.