Profil uživatele

Idego

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jiří Landa: 12 % (11)
Lukáš Dubský: 13 % (12)
Pavla Haflantová: 16 % (5)
Helena Grégrová: 19 % (9)
Jiří Koula: 19 % (13)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 13.9.2020)
Myslel jsem, že jdu na "pohádku" s humorem černým jako v Panu Polštářovi, kde se dětem uřezávají ručičky a člověka mrazí zatímco se zajíká smíchy. Tohle je ale opravdu pohádka v tom nejhorším smyslu blbé zápletky, tupých dialogů a přehrávání. Pro dospělé je to leda sexuálníma narážkama. O brutalitě Konga je tu 5 minutová mini scéna, takže deep to taky moc není, a jinak je to slátanina na úrovni socialistické televizní estrády, kde je vrcholem "humoru" náznak, že někdo "ho má malýho". Takovej odpad bych čekal v MDB, ne v Redutě a od McDonagha. Měl jsem o přestávce odejít. Otřesná blbost!
(zadáno: 7.9.2020)
(zadáno: 28.5.2019)
Nesedly mi ani herecké výkony, ani zpracování. Zdeněk Maryška i Lucie Trmíková hrají zbatečně teatrálně, vůbec ne civilně, a konkrétně Maryška zní jak z nějaké velice špatné české pohádky. Taky nechápu, proč měl režisér potřebu Bergmana obohacovat o komediální prvky a skákat z dramatu do frašky. Naprosto to zabíjí i těch pár vzácných momentů vypjatých emocí. Místo bušení srdce u nervydrásajících vypjatých dialogů, jak je na Bergmana zvykem, toto představení nudí a uspává. Chudák Bergman.
(zadáno: 15.10.2018)
Sled obrazů, z nichž některé jsou v jednotlivostech až geniální, jiné nudné, ale představení bohužel nefunguje jako celek a ? krom neustálého kladení kontrastu mezi nadšenou revoluční francouzskou mládež a šeď reálného komunismu v Československu ? nemá žádnou pointu. Většinu času jsem se nudil a bylo mi líto herců, kteří hráli perfektně, žel nepříliš vydařený scénář.
(zadáno: 10.3.2018)
První dějství se odehrává v krabici za jevištěm, ze které se dění přenáší živou kamerou na plátno. Proč? A proč kvůli tomu chodit do divadla? To jsem se na to mohl dívat přes internet! Ve druhém dějství zjistíme, jak mají v HaDivadle výkonnou reprosoustavu, protože přes neustálé zvukové efekty není herce ani slyšet. A hlavně ten proškrtaný text vůbec nedává smysl! A všechna efektní "vylepšení" z toho dělají jen ubohý, neúspěšný pokus o velké umění. Litoval jsem, že jsem o přestávce neodešel. HaDi po odchodu Mariana Amslera hodně trpí. Za poslední dvě sezóny jsem tu viděl jen podobný odpad.
(zadáno: 26.1.2018)
To nejlepší představení od Houellebecqových Elementárních částic. Pět dost nesourodých částí, z nichž každá exceluje jiným způsobem. Fantastická živá hudba v celém vystoupení. U první poloviny se chce stále řvát smíchy, u druhé brečet. Národ je brutálním způsobem cupován na kusy. Diváci po celou dobu postupně opouštějící sál a zejména exodus ještě během děkovačky jako by podtrhával vyznění celku. Kdy můžu jít znovu?
(zadáno: 13.6.2017)
Další zklamání 42. sezóny HaDivadla. Odchod Mariána Amslera je citelně znát. HaDivadlo se plácá v zoufalosti najít svoji novou identitu a tato hra je jedním ze symptomů. Nuda, kterou občas prosvitne myšlenka, jen aby v zápětí zase zmizela v temnotě - bohužel ne směšné.
(zadáno: 13.6.2017)
Něco tak hrozného jsem v jakémkoliv divadle už dlouho neviděl a ani v nejmenším bych něco tak otřesného nečekal ve svém oblíbeném HaDi. Absolutně nechápu, co se tímhle autoři snažili sdělit. Neznám originální text, netuším, nakolik byl nebo nebyl pozměněn, ale tohle představení nemá ani hlavu ani patu a ani absurdní smysl se v něm najít nedá. Otřesné.
(zadáno: 29.5.2016)
(zadáno: 13.9.2015)
Ano, Alenka má být nonsens, ale ne takový, aby se člověk musel před divadlem sjet trávou stejně jako Carol, když to psal. Tahle adaptace je jedna obrovská ujetost bez hlavy a paty. Hlavní představitelka Kocábová navíc zapomíná text a má jednu jedinou hereckou polohu, která po deseti minutách začne lézt silně na nervy. První polovinu jsme přetrpěli, do druhé jsme šli s tím, že se to třeba zlomí. Když jsem v situaci, kdy už bylo úplně jedno, jestli vnímám či nevnímám, co postavy říkají, začal blaženě usínat, moje společnost už trpěla natolik, že jsme se chvíli na to natvrdo zvedli a odešli.
(zadáno: 10.11.2013)
(zadáno: 10.11.2013)
(zadáno: 10.11.2013)
(zadáno: 10.11.2013)
(zadáno: 10.11.2013)
(zadáno: 10.11.2013)
1 2  >