Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 11. dubna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - MŠ Horoměřice]Tři malá prasátka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubUjetá ruka (Behanding in Spokane)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnFun Fatale   festival20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnFun Fatale 2018 - Opening performance   zdarma20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnFun Fatale   festival20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnFun Fatale   festival20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnFun Fatale   festival20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnFun Fatale   festival20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnFun Fatale   festival20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnFun Fatale   festival20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Mauglí08:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Mauglí11:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaDivadlo Vizita — Dvojitý Apríl   #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
Smrt v růžovém19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Utrpení mladého Werthera19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]49 barů   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKočka v oregánu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraHvězdný večer - Roman Skamene19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Smrt v růžovém19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíCizinec aneb Člověk je tak jako tak vždycky trochu vinen19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDMěsíční sonáta č. 1119:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceManželský poker19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNora (Domeček pro panenky)10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNora (Domeček pro panenky)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Chaos  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltRůžové brýle19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Snímek 51  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kyslík20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéÉlektra   ZMĚNA - místo původně plánovaného Racka; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéLeni19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohraChaos  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Idiot   Představení pro školy10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Na miskách vah19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Top Dogs19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mlynářova opička11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mikve  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Dotkni se vesmíru a pokračuj20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloMaryša19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíDům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Hodně malá čarodějnice   hrajeme školám09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Hodně malá čarodějnice   hrajeme školám10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloLíbánky na Jadranu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonVarieté Freda A. aneb Chytání větru19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloJust! Impro Show   Just! Impro19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKdo je tady ředitel?   Pardubice; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Mime Prague
Sólo   Mime Prague; Jazykově bezbariérové19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Sudí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Horoměřice] 10:00
Tři malá prasátka
Činoherní klub  19:30
Ujetá ruka (Behanding in Spokane)
Cirkus Mlejn 20:00
Fun Fatale   festival
Cirkus Mlejn 20:00
Fun Fatale 2018 - Opening performance   zdarma
Cirkus Mlejn 20:00
Fun Fatale   festival
Cirkus Mlejn 20:00
Fun Fatale   festival
Cirkus Mlejn 20:00
Fun Fatale   festival
Cirkus Mlejn 20:00
Fun Fatale   festival
Cirkus Mlejn 20:00
Fun Fatale   festival
Cirkus Mlejn 20:00
Fun Fatale   festival
Divadlo AHA!  08:30
Mauglí
Divadlo AHA!  11:30
Mauglí
Divadlo Archa 20:00
Divadlo Vizita — Dvojitý Apríl   #Studovna
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
 19:30
Smrt v růžovém
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Utrpení mladého Werthera
Divadlo Disk [DISK] 19:30
49 barů   Alterna
Divadlo Kalich  19:00
Kočka v oregánu
Divadlo Karla Hackera 19:00
Hvězdný večer - Roman Skamene
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Smrt v růžovém
Divadlo Na zábradlí  19:00
Cizinec aneb Člověk je tak jako tak vždycky trochu vinen
Divadlo NoD  19:30
Měsíční sonáta č. 11
Divadlo Palace  19:00
Manželský poker
Divadlo pod Palmovkou  10:00
Nora (Domeček pro panenky)
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Nora (Domeček pro panenky)
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Chaos  náš tip!
Divadlo Ungelt  19:00
Růžové brýle
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Snímek 51  náš tip!
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Kyslík
Divadlo v Dlouhé  19:00
Élektra   ZMĚNA - místo původně plánovaného Racka; vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Leni
Komorní činohra  19:00
Chaos  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Idiot   Představení pro školy
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Na miskách vah
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Top Dogs
Městská divadla pražská 21:30
Prohlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 11:00
Mlynářova opička
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Mikve  náš tip!
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Dotkni se vesmíru a pokračuj
Pidivadlo  19:00
Maryša
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 09:00
Hodně malá čarodějnice   hrajeme školám
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 10:30
Hodně malá čarodějnice   hrajeme školám
Studio DVA divadlo  19:00
Líbánky na Jadranu
Studio Ypsilon  19:30
Varieté Freda A. aneb Chytání větru
Švandovo divadlo 19:00
Just! Impro Show   Just! Impro
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Pardubice; Zájezd
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Mime Prague
 19:00
Sólo   Mime Prague; Jazykově bezbariérové
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Sudí

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo