Profil uživatele

Chmur

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 1.1.2023)
Myslím, že se jedná o pro herce velice náročnou hru. Ne ani tak v hereckém projevu, neboť hrát amatérské herce je podle mě docela snadné, ale z hlediska pohybu v prostoru a fyzické zátěže těžký kousek. Soubor FX se této hry zhostil se ctí. Nejvíce bavil Jakub Kabeš. Jeho Cecil byl prostě dokonalý. Jana Stránska v druhé půli sexy. Vynikající jako obvykle i Tomáš Váhala. Ve hře se dost často opakují stejné vtipy, což jí trochu ubírá na kvalitě, ale jinak se jedná o inteligentně vystavěnou ztřeštěnou komedii, se spoustou skvělých nápadů. Určitě absolutorium zaslouží jevištní technici a kulisáci. Ti odvedli excelentní práci.
(zadáno: 20.12.2022)
Za mě se jedná o průměrnou hru, která sice postupně graduje, ale konec je mnohem slabší, než jsem čekal. Z herců mě nejvíc zaujala Regina Rázlová.
(zadáno: 20.12.2022)
Celkem průměrná hra. Není to žádný průšvih ale ani nic zvlášť zapamatování hodného. Myslím, že takovýto relativně těžký kousek potřebuje charismatické osobnosti a mimořádné herce, jako se to např. povedlo v legendárním představení na Shakespearovských slavnostech s Janem Třískou v titulní roli. Bohužel v představení Šaldova divadla výše uvedené splňují pouze mladí herci Ondřej Kolín a Tomáš Váhala.
(zadáno: 20.12.2022)
Velice se divím zdejšímu negativnímu hodnocení. Testosteron je vskutku hra vulgární, ale pod nánosem sprostých slov se skrývají ožehává témata a sarkastický pohled na různé typy mužských osobností. Mě hra bavila. Je velice vtipná a trefná. Možná, že nejvíce ji porozumí muži ve středním věku. Z herců nejvíc zaujal Václav Šanda v roli Buňky.
(zadáno: 1.1.2022)
Byli jsme bohužel na derniéře představení, což je vlastně škoda. Srnky jsou absurdní komedie, naprostý úlet, který je ale nesmírně vtipný. Jednoznačně zde exceluje Tomáš Váhala, který znovu dokázal, že jeho talent přesahuje hranice oblastního divadla. Snad se někdy Srnky do Liberce vrátí.
(zadáno: 1.1.2022)
Myslím, že se jedná o poměrně vtipné představení, ve kterém jednoznačně hrají prim Matouš Ruml a Martin Hofmann. Oba jsou skvělí. Celý příběh je tragikomedie s prvky velmi černého humoru. Rozhodně to není představení pro menší děti (někteří rodiče nejsou soudní a berou na něj děti kolem sedmi let) a lidi, kterým vadí vysoká míra vulgarismů. Závěr byl překvapivý a ukázal, že Irsko nebude tak špatná země, když.....