Profil uživatele

Dodobobo

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 6.10.2014)
Quo vadis - Národní divadlo moravskoslezské: 60 %
No upřímně, muzikál není úplně moje "gusto". Vzala mě manželka... :-)
Velká množina účinkujících herců a tanečníků vytvořila dobře propojenou sérii scén se solidní výpravou. Muzikál má spád a příjemně mě překvapila schopnost "činoherníků" slušně sólově zazpívat. Mnohé jsem vlastně slyšel zpívat poprvé :-)
Nechci tvrdit, že bych celé dílo potřeboval vidět více než jednou, ale bylo to každopádně příjemně strávené nedělní odpoledne. Díky manželko ;-)
(zadáno: 23.2.2014)
Král Lear - Městská divadla pražská: 90 %
Pro mě (i manželku) moc zajímavé a poutavé představení (opět při návštěvě Prahy:-) ). Mnoho audiovizuálních efektů, vynikajících hereckých výkonů, ale i zajímavého pojetí, režie a vůbec všeho okolo. Dobře podaná Shakespearovská tragédie, bavilo mě to. Intriky, drama, rozklad v rodině, temný děj, drsné (ale i humorné scény), prostě tragédie jak má být...
Ale příště už zas půjdu do divadla raději na nějakou komedii :-))
(zadáno: 17.2.2014)
Moskva - Petušky - Národní divadlo moravskoslezské: 90 %
Pěkné a humorné představení v pohodové atmosféře Divadelního klubu v Divadle J. Myrona. Opravdu dobře jsem se bavil... :-))
(zadáno: 17.2.2014)
Vstupte! - Divadlo na Vinohradech: 60 %
Upřimně řečeno inscenaci jsme s manželkou a přáteli navštívili při návštěvě Prahy hlavně kvůli zvědavosti z "živých výkonů" Tomáše Töpfera a Viktora Preisse. Z hereckých výkonů jsme zklamáni nebyli rozhodně nikdo, ale místy nám scházel větší spád a zajímavější režie.