Profil uživatele

Jarkatimka

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Iva Bryndová: 7 % (7)
Jan Pařízek: 8 % (17)
Michal Novák: 8 % (13)
Lukáš Dubský: 9 % (8)
Helena Grégrová: 10 % (13)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 4.2.2024)
Skvělé představení, funguje i po letech. Trochu mi bylo líto, že jsem ho neviděla s Pavlou, která se více podobala Heleně Fibingerové. I když to teď paní Tomicové moc sluší. Trošku únavná byla pasáž s důchodci, tu by tvůrci mohli trošku proškrtat a možná i aktualizovat. Za 10 let je mnoho současnějších témat. Velmi milé překvapení v závěru z Petrem Kotvaldem. Skvělá Jarmila Kratochvílová v podání pí. Valchařové!
(zadáno: 26.1.2020)
Na tomto představení jsem pochopila něco, co možná ještě dříve pochopila principálka Divadla RB. Brzy nastane doba, kdy se bude chodit na Kateřinu Bohatovou, ne na titul. Její výkon převyšoval ostatní - výborně zahrané, příjemný hlas, skvěle zazpívané a na rozdíl od ostatních, text, který zpívala byl v jejím podání srozumitelný. Je v ní skrytá komediantka i tragédka. Až dostane roli na tělo, která využije její plný potenciál a talent, překvapí. Zdálo se mi, že si svou roli výslovně užívá.Body ubíralo přezvučení a přehnaný křik. Ano, vím, že jde o parodii. Chválím živou kapelu i scénu a choreo
(zadáno: 8.5.2018)
Překvapivě stále aktuální text Jiřího Hubače, který je v dnešní době až symbolickým varováním, proto velmi oceňuji dramaturgii divadla Palace, že se pouští do témat vážnějších a společensky odpovědnějších, byť se donedávna orientovalo spíše na povrchní komedie. Výborně zahrané,zejména Eliška Balzerová a David Novotný, propracované charaktery postav, výborně zahraný konflikt hodnot u Miroslava Etzlera. Slušné odvedené dílo, které stojí za vidění.
(zadáno: 15.9.2016)
(zadáno: 15.9.2016)
(zadáno: 15.9.2016)
(zadáno: 15.9.2016)
(zadáno: 15.9.2016)
1 2  >