Profil uživatele

Luisa

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavel Širmer: 7 % (3)
Jiří Landa: 8 % (5)
Jiří Koula: 10 % (2)
Lukáš Dubský: 40 % (2)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 12.1.2022)
Příjemně, inteligentně, vtipně a precizně v detailech zpracovaná jednoduchá fraška. Výborné herecké výkony. A zůstává víc než jen salvy smíchu.
(zadáno: 7.1.2022)
Nepochopila jsem roli p. Hřebíčka (?Březina). Můžete prosím někdo vysvětlit/doplnit?
(zadáno: 9.12.2021)
Není co dodat, či snad vytknout! Skvělé na mnoha úrovních. Snad ještě lepší než výborná Hana. Přímluva za další reprízy.
(zadáno: 7.5.2019)
Skvělý, klasicky vystavěný horor, vynikající herecké výkony, výborná scéna. I ten úplný závěr, kdy zůstává nejasno, jako v pravém hororu.
(zadáno: 27.4.2019)
Skvělé herecké výkony. Tři rozdílné příběhy, tři různé formy jejich divadelní adaptace. Vynikající. Příběhy se silnou výpovědí, ta však nic nehodnotí, nekomentuje, jen se děje. Zvlášť náročný a komplikovaný první příběh, mistrovsky inscenovaný do posledního gesta. Představení, které nelze setřást z těla.
(zadáno: 20.4.2019)
Představení zhlédnuto před necelým rokem, ale dodnes velmi silný, stále čerstvý, jednoduše nezapomenutný zážitek. Vynikající herecké výkony, vynikající průniky mezi minulostí a současností, vynikající vyjádření nejzoufalejších bolestí žen,vynikající obrazy přijetí kříže a vyššího řádu věcí.
(zadáno: 17.4.2019)
Představení místy ztrácí gradaci jednotvárnějším přednesem dlouhých textů. Zařadila bych do žánru komornější situační komedie, příjemně po povrchu pobaví a potěší jak hereckými výkony, tak i celkovým způsobem inscenování, v závěru i zamrazí. Naprosto výjimečný a nezapomenutelný zážitek je herecký koncert p. Isteníka.
(zadáno: 17.4.2019)
Stejně jako v jednom z předcházejících komentářů - opulentní divadelní hostina s obrazy v nejrůznějších vůních a se spoustou šlehačkových zákusků. Vytříbené herectví, bohatost mimiky a hlasového projevu p. Donutila, výborný Mozart. Děj se odehrává a postupně graduje v útžkovitých obrazech oddělených někdy až moc hlasitou a dramaticky podanou hudbou. Nezapomenutelný zážitek.
(zadáno: 17.4.2019)
Především naprosto vynikají herecké výkony, herci i smutek, nejistotu, bolest svých postav dokázali vyjádřit natolik vesele, že divák se nejenže příjemně bavil a smál, ale i nenásilně mohl vstřebávat jejich optimismus a naději v lepší a spravedlivější budoucnost. Nezapomenutelné grimasy p. Mazáka.
(zadáno: 16.4.2019)
Nezlobte se, ale to snad není ani na 5% za snahu. Naprosto nerozumím, co toto představení chtělo říci. Oslava ubohosti?? Konzumního primitivismu?? Kdyby to aspoň byla vulgarizace Flauberta! Ale z něj to kromě jmen postav nemělo vůbec nic. Zneužití titulu - záměr, nebo omezenost tvůrců? Kdyby aspoň herecké výkony!
(zadáno: 17.3.2019)
Vynikající představení o individuálních limitech lidské psychiky a o v rozvrácených společnostech snadné příležitosti zneužití moci jedinci, která v roztočeném soukolí dokáže vést až k fatálním koncům. Vynikající herecké výkony a skvělé inscenování, jen se domnívám, že vybičovaná drsná surovost některých scén byla zbytečná, neumocnila nijak výpověď hrůzy, ba naopak ji spíš otupila. Jedwabnenský konflikt v tomto podání vnímám jako pozadí výše zmíněné výpovědi, nikoliv jako snahu o otevření otázky o podílu polského národa jako celku na židovské genocidě.
(zadáno: 10.3.2019)
Dech a rozum beroucí představení, hloubka a šílenost hrůzného příběhu zvláště silně zní, až ohlušuje, na pozadí jednoduchých, nevýrazných scén, kostýmů a vynikajících hereckých výkonů.
(zadáno: 7.3.2019)
Vtipné představení se zpěvy a tanci založené na situačních komediálních scénkách. Potěší, pobaví, přiměje k zasmání.
(zadáno: 5.3.2019)
Vtipná hra založená na sexuálních až vulgárních narážkách, které však nejenže trapně neurazí, ale naopak pobaví a donutí k zamyšlení. Ano, to, co se odehrává na jevišti, je podstata a hlouubka základních ženských hodnot a potřeb - vyjádřeno jednoduše, přímo, bez hlubších filozoficko-intelektuálních obrazů či jen jako povrchní zábava.
(zadáno: 1.3.2019)
Skvělé, ale na toto představení by se měla prodávat dvojvstupenka na dvě návštěvy. Těším se na druhé zhlédnutí a teprve si užití všech dokonale propracovaných detailů.
(zadáno: 1.3.2019)
Skvělé - herecké výkony, scéna, světla, hudba. Žádné emoce na efekt, hluboký zážitek do nitra. Jen škoda, že už to byla derniéra, moc ráda bych doporučovala.
(zadáno: 1.3.2019)
Ráda jsem představení viděla, ráda si i přečetla dramatickou úpravu textu, ale nešlo pod kůži tolik jako jiná jevištní zpracování tohoto románu. Tolstáho Anna Karenina není jen love story, ale rozumím, že to z celého románu osloví nejlépe široké publikum.
(zadáno: 5.2.2019)
Skvělé.
(zadáno: 23.6.2018)
Skvělé. Shakespeare po slovácku. To by jinde než v Hradišti nešlo. Výborná světla.
(zadáno: 27.5.2018)
Úžasné.