Divadlo Husa na provázku [velký sál]

Amadeus (tj. Milovaný Bohem)

Premiéra: 14.3.2014. Překlad: Martin Hilský. Úprava: Vladimír Morávek (s použitím motivů stejnojmenného filmu režiséra Miloše Formana). Dramaturgie: Lucie Němečková. Scéna: Svatopluk Sládeček. Kostýmy: Sylva Zimula Hanáková. Hudba: Petr Hromádka a citace. Pohybová spolupráce: Leona Qaša Kvasnicová. Režie: Vladimír Morávek.
První díl projektu DHNP Géniové a podvodníci.
2:35

Osoby a obsazení
Antonio Salieri - Miroslav Donutil
Wolfgang Amadeus Mozart - Martin Donutil
Konstance Weberová, jeho žena - Simona Zmrzlá / Tereza Marečková
Josef II., rakouský císař - Robert Mikluš / Jan Kolařík / Dominik Teleky
Hraběnka von Rosenberg, mondéna - Ivana Hloužková
Baron Gottfried van Swieten, prefekt - Vladimír Hauser
Hrabě Johann Kilian von Strack, císařský komoří - Pavel Zatloukal / Petr Oslzlý / Vít Piskala / Jan Mansfeld
Kateřina Cavalieri, Salieriho žačka, velmi talentovaná - Tereza Marečková / Kateřina Řezáčová-Blinková
Salieriho kuchař, 87 let - Robert Mikluš / Jakub Rek / Dominik Teleky
Salieriho komorník, 89 let & 3. Větříček („Venticelli“), donašeč - Adam Mašura / Jakub Rek (původně Ondřej Jiráček)
1. Větříček („Venticelli“), donašeč - Milan Holenda
2. Větříček („Venticelli“), donašeč - Ondřej Kokorský
4. Větříček („Venticelli“), donašeč - Dalibor Buš
Tereza Salieriová - Monika Matoušková / Růžena Dvořáková
Baronka Waldstättenová - Nicole Maláčová
Královna noci – Andrea Horská
Zázračné dítě, 10 let - Melika Yildizová / Josef Nizner / Martin Sova / Martin Bajer / Alexandr Klement / Viktorie Kozánková
a další

Amadeus se chová jako z řetězu utržený výrostek a skládá geniální hudbu. Antonio Salieri se prohlašuje za patrona všech průměrných a jeho frustrace ho dožene k zločinu. Do toho zní pořád dokola Requiem a cosi nadpozemského se vznáší vzduchem. Brečet se chce jednomu, kát se a tu a tam i modlit - není už nicméně ke komu. Salieri Boha umlčel...
v anketě portálu i-divadlo.cz:
významné umístění v kategorii Nejlepší inscenace roku 2014
Miroslav Donutil - významné umístění v kategorii Nejlepší mužský herecký výkon roku 2014
v anketě portálu i-divadlo.cz:
Sylva Zimula Hanáková - významné umístění v kategorii Jiný umělecký počin roku 2014
Divadlo Husa na provázku
Hodnocení inscenace
Redakce
77 %
Uživatelé
79 %
náš tip
Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Pavla Haflantová  Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Pavla Haflantová  Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Pavla Haflantová
79661000
Termíny představení
30.10. (Pá) 19:00 ZRUŠENO
31.10. (So) 19:00 ZRUŠENO
14.11. (So) 19:00 vstupenky Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
15.11. (Ne) 18:00 vstupenky Dřívější začátek Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
12.12. (So) 19:00 Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
13.12. (Ne) 19:00 Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
celý program divadlaaktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (71)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Jiří Koula 80 % Tip Jiří Koula
(zadáno: 27.12.2014, počet hodnocení: 1565)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Inscenace je sice součásti projektu Géniové a podvodníci, hlavním motivem však pro mě byla "tragédie vydřeného nadprůměru" koncentrovaná v postavě Salieriho. Toho Miroslav Donutil ztvárnil pro mě tak působivě, že mi až zde v plné síle vystoupila marnost jeho osudu. Cílevědomý skladatel si buduje pozici, pracuje na sobě, aby přišel nějaký hejsek a levou zadní ho strčil do kapsy, jen tak, mimochodem, aniž by se o to snažil, aniž by mu na tom záleželo.
Pavel Širmer 70 % Tip Pavel Širmer
(zadáno: 3.12.2014, počet hodnocení: 1606)
přínosný / zajímavý komentář
Nejsem výraznému stylu režiséra V. Morávka příliš nakloněn, občas jsem při jeho počinech trpěl, inscenaci Amadea jsem však přijal. Občasná přepjatost a ukřičenost, které by se daly stylizaci vytknout, nezkazily celkový dojem, na jehož působivosti se výrazně podepsala i propracovaná hudební složka. Otec Donutil se nemusí jevit jako ideální volba pro Salieriho, režisér však jeho osobnost mimořádně zdařile využil a nasměroval. Jeho syn možná nebude patřit k nezapomenutelným Mozartům, stylizace jej trochu svázala, ale part zvládl. Pro mě však byla hvězdou večera Konstance S. Zmrzlé.
Pavla Haflantová 80 % Tip Pavla Haflantová
(zadáno: 15.11.2014, počet hodnocení: 325)
přínosný / zajímavý komentář
85%
Veliký divadelní zážitek, úžasné propojení Mozartova requiem, velkorysé výpravy a hlavně výtečných hereckých výkonů pánů Donutilů a Simony Zmrzlé. Na představení jsem se velice těšila a odcházela naprosto spokojená.
Veronika Boušová 70 %
(zadáno: 27.10.2014, počet hodnocení: 277)
přínosný / zajímavý komentář
75% Typicky Morávkovská inscenace v tomto smyslu nasytí, vytváří velkolepé obrazy, kterým nechybí jemná ironie, ale nepřináší žádný bonus navíc, možná i proto, že se v mnohém až příliš blíží Formanově filmovému zpracování. Jeho vliv na herecké pojetí je patrný i u Miroslava a Martina Donutilových. Více originality předvedli Robert Mikluš v roli Josefa II. a Simona Zmrzlá jako Konstance.
Jiří Landa 80 %
(zadáno: 10.7.2014, počet hodnocení: 2895)
přínosný / zajímavý komentář
Helena Grégrová 80 %
(zadáno: 14.4.2014, počet hodnocení: 1432)
přínosný / zajímavý komentář
75%. Opulentní jevištní hostina s nefalšovanou esencí čiré divadelnosti. Mé divácké chuťové pohárky volily ze všech rozličných vjemů zprvu poměrně obezřetně, aby si, poté, co jsem se v bohaté tabuli zorientovala, nakonec spokojeně mlaskly.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Annikka 90 %
(zadáno: 5.5.2020, počet hodnocení: 115)
přínosný / zajímavý komentář
Tu Lacrimosu potom z hlavy nedostanete. Geniálně slizky zákeřný Donutilův Salieri, geniální spratek Donutilův Mozart. Výborná je i S. Zmrzlá jako Konstance a Maláčové noblesní, ač prakticky němá baronka.
Adam.dvoracek 70 %
(zadáno: 20.8.2019, počet hodnocení: 8)
přínosný / zajímavý komentář
Navzdory postavám, které jen visely hlavou dolů nad diváky a vydávaly skřeky, navzdory scéně, která obsahovala neustále padající věci, navzdory urputné snaze udělat představení /moderní/ - bylo zcela zřejmé, že panem hercem je Miroslav Donutil a velkou nadějí je jeho syn Martin. Doufám, že Brno poskytne oběma příležitosti, jak dokázat své herectví, bez toho, aby se o pozornost diváka museli přetahovat s takovým aranžmá.
TomD 90 %
(zadáno: 29.6.2019, počet hodnocení: 27)
přínosný / zajímavý komentář
Typický Morávek - plné jeviště lidí, kteří by tam vlastně ani být nemuseli, a jen občas kváknou. Celkově to díky kostýmům a hudbě ale vypadá velkolepě a asi největším zklamáním je výkon Miroslava Donutila, který hraje, jako by v devadesátkách vyprávěl opilecké historky z brněnského mládí.
Luisa 80 %
(zadáno: 17.4.2019, počet hodnocení: 18)
přínosný / zajímavý komentář
Stejně jako v jednom z předcházejících komentářů - opulentní divadelní hostina s obrazy v nejrůznějších vůních a se spoustou šlehačkových zákusků. Vytříbené herectví, bohatost mimiky a hlasového projevu p. Donutila, výborný Mozart. Děj se odehrává a postupně graduje v útžkovitých obrazech oddělených někdy až moc hlasitou a dramaticky podanou hudbou. Nezapomenutelný zážitek.
Monulinka 80 %
(zadáno: 31.3.2019, počet hodnocení: 386)
přínosný / zajímavý komentář
Morávek opět ve velkém stylu, kostýmy, scéna, působivá hudební složka. Hraje se všude, až to někdy odvádí pozornost od hlavního dění. Donutil st. by sice místy mohl přidat na hlase, ale jinak byl vynikající! Díky za zas jednou vážnou roli. Donutil ml. také obstál, výborná byla i S. Zmrzlá. A plus za tématický song o přestávce. 85 %
Lucilla 90 %
(zadáno: 15.3.2019, počet hodnocení: 214)
přínosný / zajímavý komentář
Naprosta spokojenost a nadseni. Bavila me prace s prostorem, scenografie, stylizovane kostymy. Herecke vykony byly na jednicku, pani Donutilove valeli, S.Zmrzla skvele sekundovala. Ani to "hemzeni" vedlejsich postav me tolik nerusilo, trocha "chaosu" se mi libila. Skoda, ze nezaznelo vice z mistrova dila, ale zase jsme slyseli ty stezejni kusy. Plusove body nahnala prestavkova pisen, ktera byla vice nez patricna. Co bych videla jako drobny minus, to byl misty tissi zvuk a velkym minusem byl pocatecni boj o mista. Srovnani s DNV se neubranim a tahle inscenace se mi libila o chlup vic.
Tretisestra 60 %
(zadáno: 13.2.2019, počet hodnocení: 50)
přínosný / zajímavý komentář
No...škoda, že jsme všichni viděli ten film.
Lovin 70 %
(zadáno: 5.2.2019, počet hodnocení: 209)
přínosný / zajímavý komentář
Miroslava Donutila v druhé řadě na kraji, bohužel nebylo slyšet.
Skvělý Martin Donutil.
Eviik 90 %
(zadáno: 23.1.2019, počet hodnocení: 288)
přínosný / zajímavý komentář
Moje vysoká očekávání byla víceméně naplněna. Těšila jsem se na ústřední duo v podání pánů Donutilů a souhlasím, že právě jejich výkony stojí za vidění. K nim bych přidala ještě výbornou S. Zmrzlou v roli Konstance. Bavila mě hravost a práce s celým prostorem divadla. Na druhou stranu mě možná trochu zklamala hudební složka, ve které se opakovalo pouze několik Mozartových skladeb (na druhou stranu mě potěšila přestávková píseň). Taktéž hemžení vedlejších postav občas působilo trochu rušivě.
Denisa H. 80 %
(zadáno: 22.1.2019, počet hodnocení: 306)
přínosný / zajímavý komentář
77 - 78 %. Čekala jsem víc, asi vlivem zhlédnutí adaptace v Div. na Vinohradech, která byla mým vůbec 1. kompletním setkáním s tímto dílem (film jsem nikdy neviděla celý) a "dostala mě". Oprávněným lákadlem jsou otec a syn Donutilovi. K nim bych ještě vyzdvihla S. Zmrzlou! Výborně a krásně zvládnutá je scéna. Co se týče hemžení vedlejších postav, někdy ho bylo až moc a občas i zbytečně rozptylovali (při tišším projevu Donutila st. obzvlášť). Ale určitě jsem neodcházela zklamaná, zajet si na představení z Prahy do Brna se vyplatilo (až na ten boj o místa k sezení, ten byl mírně masakrální :-D).
Lenka1211 70 %
(zadáno: 13.1.2019, počet hodnocení: 24)
přínosný / zajímavý komentář
Poměrně známé téma je zpracováno velmi svérázně, jak je pro Husu na provázku typické. Ne každému to sice "sedne", ale já jsem byla nadšená. Líbilo se mi výtvarné ztvárnění scény i práce s prostorem. Kromě výkonu Miroslava Donutila, kterého však bylo mnohdy velmi špatně slyšet, bych určitě vyzdvihla Simonu Zmrzlou jako Konstance a jsem ráda, že jsme se "trefili" do alternace s Robertem Miklušem :-)
Neo 70 %
(zadáno: 20.10.2018, počet hodnocení: 19)
přínosný / zajímavý komentář
Velké divadlo uvnitř malého. Panu Morávkovi už byla Husa těsná, tenhle kus to jasně dokazuje. Dospěl do fáze velkých scén. Na jeho indie období upomínají jen záměrně otevřené dveře do komory s hygienickým pomůckami a vysavačem. Mezi kulisami přibližujícími Vídeň druhé poloviny 18. století nepřehlédnutelný detail (za mě rušivý). Stopáž je nesmyslná a má za následek například to, že starý Salieri ke konci výrazně zrychlí, aby už nás propustil (vadilo). Martin Donutil dobrý v rozšafné poloze, v truchlivé slabší. Kdo viděl film, nedočká se překvapení. Odpusť, Salieri, dál překrucujeme.
Brbla z Olomóca 100 %
(zadáno: 18.10.2018, počet hodnocení: 69)
přínosný / zajímavý komentář
Viděno dne 18.10.a 1.12.2018 Brno, DHP:
+ skvělí oba Donutilové, senior nechával vyniknout juniora, nedominoval za
každou cenu, to že dvě hlavní role hrál otec a syn přineslo další silnou dimenzi
+ scéna, hudba, vše dokonale propracované, pastva
+ nosná hlavni myšlenka, formanovsky silná
+ Vl. Morávek skvěle zmodernizoval po svém zásadní Formanův film
---------------------
- kdysi při premiéře filmu Amadeus v Česku se na konci tleskalo (filmu i
před komunisty neshrbenému Formanovi), teď stálo celé hlediště jako jeden
muž a nadšeně tleskalo, nelze nic mínusovat
Anah 90 %
(zadáno: 18.10.2018, počet hodnocení: 184)
přínosný / zajímavý komentář
Vynikající vizualizace, vynikající herecké výkony,nevíte kam, nebo na koho se dříve dívat. Pro mně jen jedna nepochopitelná postava vlasatého muže stojícího po celou dobu představení nad jevištěm
Fedorocko 90 %
(zadáno: 18.4.2018, počet hodnocení: 567)
přínosný / zajímavý komentář
Obklopeni atmosférou, scénou a v některých pasážích i samotnými herci.Velmi silný divadelní zážitek. A Donutilové naprosto úžasní.
Avlis 100 %
(zadáno: 9.12.2017, počet hodnocení: 118)
přínosný / zajímavý komentář
Hru hodnotím velmi vysoko. Celá scéna byla velkolepá, do toho krásná Mozartova hudba. Donutilové byli výborní, Martin ale přeci jen o trochu lepší, dost mě překvapil...
EliAn 90 %
(zadáno: 13.6.2017, počet hodnocení: 43)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Skvělé "husoprovázkovské" představení! Občas býváme z velkých jmen zklamaní, ale Miroslav Donutil byl výborný. A nejenom on.
Stanislav Hubáček 100 %
(zadáno: 12.5.2017, počet hodnocení: 13)
přínosný / zajímavý komentář
Exceletní herecké výkony především Martina Donutila, Miroslava Donutila a v neposlední řadě Simony Zmrzlé a Vladimíra Hausera. Výborná inscenace.
Pet 90 %
(zadáno: 5.5.2017, počet hodnocení: 24)
přínosný / zajímavý komentář
Ta atmosféra! Jen se dotknout.
Zdarda 80 %
(zadáno: 23.4.2016, počet hodnocení: 76)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělé představení ve vysoce divadelní režii Vladimíra Morávka. Miroslav Donutil by měl dát sbohem Truffaldinovi a hrát více vážných rolí, jeho Salieri byl naprosto úžasný. Vypadá to, že v jeho synovi Martinovi roste budoucí kvalitní pokračovatel hereckého rodu. Zbytek hereckého ansámblu také skvělý, ostatně jako v Huse vždy. Scéna evokuje atmosféru Formanova filmu a vyskytuje se na ní přehršel nejrůznějších objektů. Jen malinkatá výtka, možná by to chtělo si ještě trochu víc pohrát s hudební složkou, aby zaznělo víc Mozartových skladeb, a ne jen Rekviem.
Dave164 100 %
(zadáno: 25.1.2016, počet hodnocení: 23)
přínosný / zajímavý komentář
Velký koncert pánů Donutilů. Opravdu povedena inscenace, kde herecké výkony neznají mezí. Představení patří bezesporu k nejlepšímu co Jihomoravská metropole nabízí. Vřele doporučuji.
Powstalec 80 %
(zadáno: 2.11.2015, počet hodnocení: 111)
přínosný / zajímavý komentář
Taky se přidávám k hodnotitelům, kteří vyzdvihují výkon pana Donutila mladšího.
Martina_K 60 %
(zadáno: 12.10.2015, počet hodnocení: 62)
přínosný / zajímavý komentář
Film přenesený na divadelní prkna. Pan Donutil na mě působil unaveně, zato Donutil ml. byl výborný. Zbytečně moc vedlejších postav, z Větříčků jsem dostala kopřivku.
Pyby 90 %
(zadáno: 15.3.2015, počet hodnocení: 16)
přínosný / zajímavý komentář
Ano, je to typicky "morávkovské", možná o něco méně "provázkovské" než by divák očekával, ale ve výsledku poctivý vídeňský sachrdort se vším všudy. Donutilovi nezklamali, naopak! Ale i ostatní členové Provázku podali stejně přesvědčivé výkony. Máte-li rádi divadlo vizuálně bohaté, se silnou hudební složkou (to by asi ani u Mozarta jinak nešlo) a výrazným herectvím, přijdete si určitě na své.
Burbot 70 %
(zadáno: 8.1.2015, počet hodnocení: 30)
přínosný / zajímavý komentář
Méně je někdy více, u této hry hlavně co se týče zbytečných postav. Okázalost scény i projevů ale k Amadeovi jinak patří. Donutilové mile překvapili.
Ryhop 70 %
(zadáno: 8.12.2014, počet hodnocení: 145)
přínosný / zajímavý komentář
Osobně bych si trochu víc pohrál s hudební složkou, několik scén bylo zbytečně dlouhých. Vizuálně super, velmi příjemný Donutil jr., konec konců sr. asi taky, kdybych nebyl předpojatý...
Marsed 100 %
(zadáno: 14.11.2014, počet hodnocení: 148)
přínosný / zajímavý komentář
Já jsem nadšená. Všechno skvěle ladilo, překrásná scéna, kostýmy, hudba ,celou dobu jsem měla pocit, že po dlouhé době vidím poctivé, nefalšované divadlo. Herecké výkony výborné, že M. Donutil je dobrý herec, k tomu není co dodat, ale Donutil ml. - asi nám vyrůstá nová gererace velmi kvalitních herců. V tomu představení je spoustu maličkostí, které jsou vyladěné do posledních detailů. Určitě doporučuji.
Vladimír10 100 %
(zadáno: 14.11.2014, počet hodnocení: 374)
přínosný / zajímavý komentář
Režisér V. Morávek vytvořil vskutku královskou podívanou a navíc obsadil Miroslava Donutila po dlouhých dvaceti letech do ryze vážné role. Jeho Salieri je chladným počtářem, který přesně dávkuje své intriky a pečlivě volí citové zabarvení hlasu. Dokáže zkrátka přikovat diváka k sedadlu takovým způsobem, že si musím položit otázku, jestli je to skutečně ten samý Donutil, jenž až donedávna působil v Národním divadle. Ve spojení s herectvím jeho syna a S. Zmrzlé, ale také opulentní klasickou dekorací i scénickým aranžmá se jedná o zážitek, na který nezapomenu do konce svého života.
Petulia 100 %
(zadáno: 11.6.2014, počet hodnocení: 14)
přínosný / zajímavý komentář
Naprosté vizuální obžerství. Tolik podnětů na jednom místě, které dohromady tvoří skvělý celek zanechávající dojem jako málo které představení. Očekávala jsem, že v přítomnosti M.Donutila sr. to musí dopadnout jedině dobře. Co jsem ale nečekala, že mě uhrane M.Donutil jr. Za zpracování, výpravu, náladu, herecké výkony a lidský rozměr nemůžu jinak než za 11 z deseti možných.
Frankovka 80 %
(zadáno: 21.4.2014, počet hodnocení: 223)
přínosný / zajímavý komentář
A zase skvělé DHnp. Na Morávka se musí chodit dvakrát, nemáte šanci vše ukoukat.
Mart 60 %
(zadáno: 14.4.2014, počet hodnocení: 49)
přínosný / zajímavý komentář
Není to moc Provázek, chybí mi tam jejich drobné osvěžující nápady. Samozřejmě, těžko se inscenuje něco, co je dobře známo a skvěle zpracovánío. Ale stejně. A je to dlouhé, hlavně druhá půlka je zbytečně natažená. Už jsem se vážně těšil, až Amadeus umře a bude konec.
Příjemně mě překvapil M. Donutil v halvní roli, beru jej už roky spíše jako lidového baviče a estrádního umělce, který nevynechá jedinou šnaci ke vtipu, zde ale velmi dobrý.
Jirkan 80 %
(zadáno: 14.4.2014, počet hodnocení: 564)
přínosný / zajímavý komentář
13.4. 2014 (Divadlo Archa): Morávek = hodně světla, dýmu, zvuků a hudby, herců v prostoru, nábytku. Je to pro mne dokonalý scénický aranžér než režisér a baví mne to. Mám rád jeho kousky víc a víc. Amadeus = tolikrát převyprávěný příběh, že už se v něm nedá asi hledat něco nového. Takže se nechte jen unést (vizuálním) vyprávěním. Navíc tento má dobrý marketingový tah Donutil + Donutil. Martin hraje s vlezlou a drzou mladostí a v druhé části mile překvapuje. Miroslav byl pro mne velkým překvapením, takto hrát jsem ho nikdy snad neviděl. A koho ještě nepřehlédnete je Simona Zmrzlá.
Vladimír Rogalewicz 70 %
(zadáno: 14.4.2014, počet hodnocení: 586)
přínosný / zajímavý komentář
Vladimír Morávek i Husa na provázku ukázali mnohem vydařenější kousky. Amadeus dělá dojem edukativního, trochu nudného představení bez velkých vášní. Wolfimu Martina Donutila chyběl sex appeal. (Divadlo Archa, Praha, 13.4.2014)
Tootsie 80 %
(zadáno: 26.3.2014, počet hodnocení: 19)
přínosný / zajímavý komentář
Donutilovi staršiemu dávam 90%, zvyšku predstavenia 70, priemer je 80. A fakt mi skoro celé predstavenie svietilo svetlo príliš vehementne do očí...
Papirek32 70 %
(zadáno: 17.3.2014, počet hodnocení: 149)
přínosný / zajímavý komentář
Herecký ansámbl včetně Donutilů na výtečnou, inscenace oproti mému očekávání až příliš kopíruje film, hudební složka tentokrát slabší
Poradkyně 100 %
(zadáno: 28.11.2019, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Nádherné a oslňující představení!
J.K. 100 %
(zadáno: 2.2.2020, počet hodnocení: 13)
Sova.jan 100 %
(zadáno: 26.10.2019, počet hodnocení: 18)
Ge.or.ge 90 %
(zadáno: 24.7.2019, počet hodnocení: 67)
Zelezub 70 %
(zadáno: 27.2.2019, počet hodnocení: 10)
Ctíba 80 %
(zadáno: 22.1.2019, počet hodnocení: 61)
Mohr 80 %
(zadáno: 23.11.2018, počet hodnocení: 54)
Qti 70 %
(zadáno: 24.10.2018, počet hodnocení: 22)
Davez 60 %
(zadáno: 15.10.2018, počet hodnocení: 42)
JSimple 80 %
(zadáno: 25.3.2018, počet hodnocení: 28)
Kolby 80 %
(zadáno: 13.3.2018, počet hodnocení: 47)
IlDivino 70 %
(zadáno: 11.1.2018, počet hodnocení: 106)
Petikakika 80 %
(zadáno: 19.10.2017, počet hodnocení: 60)
Aneta18 60 %
(zadáno: 13.9.2017, počet hodnocení: 44)
Janiega 80 %
(zadáno: 11.11.2016, počet hodnocení: 6)
Víťa84 60 %
(zadáno: 17.9.2016, počet hodnocení: 78)
MorIska 70 %
(zadáno: 21.4.2016, počet hodnocení: 49)
Miggie 50 %
(zadáno: 30.3.2016, počet hodnocení: 18)
Artaud 70 %
(zadáno: 7.2.2016, počet hodnocení: 216)
Paya888 80 %
(zadáno: 29.1.2016, počet hodnocení: 273)
Ems. 90 %
(zadáno: 7.3.2015, počet hodnocení: 36)
Marcela 90 %
(zadáno: 18.11.2014, počet hodnocení: 407)
Lumca 80 %
(zadáno: 15.11.2014, počet hodnocení: 326)
Anabela 80 %
(zadáno: 5.11.2014, počet hodnocení: 9)
Lucka. 70 %
(zadáno: 23.6.2014, počet hodnocení: 102)
Kirill 50 %
(zadáno: 11.6.2014, počet hodnocení: 71)
CALP 10 %
(zadáno: 28.5.2014, počet hodnocení: 40)
LavinieCamui 90 %
(zadáno: 13.4.2014, počet hodnocení: 310)
Furciferka 70 %
(zadáno: 13.4.2014, počet hodnocení: 247)
Klubíčko22 90 %
(zadáno: 2.12.2018, počet hodnocení: 1)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.