Profil uživatele

Petulia

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Iva Bryndová: 3 % (3)
Jan Pařízek: 7 % (3)
Jiří Landa: 13 % (9)
Michal Novák: 13 % (4)
Lukáš Dubský: 14 % (5)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 8.4.2015)
Matonoha skvělý. Polívka skvělý. Párky dobrý.
(zadáno: 8.4.2015)
Pokud se umí člověk povznést nad sebe sama, nemůže odcházet zklamaný. Všechno, co ve hře zazní je pravda. Od A až do Z.
(zadáno: 8.4.2015)
Na celém představení bylo dobré jenom to, že po hodině a půl skončilo. Scéna je zpracována pěkně, ale tím to hasne. Namísto sledování děje spočítáte fresky na zdi, počet židlí, počet obsazených židlí (ani ne třetina kapacity sálu)... Marnost nad marnost. Velké ambice, které se nepodařilo naplnit.
(zadáno: 8.4.2015)
Silný příběh přenesený na prkna nejlepší brněnské divadelní scény. Zpracování i herecké výkony byly nezapomenutelné. Nejsilnější divadelní zážitek ever!
(zadáno: 7.10.2014)
Asi jenom Češi mají tu schopnost humorem přitáhnout pozornost k problému. V případě HaDivadla opět skvělým humorem, když už si řeknete, že vás nic dalšího nepřekvapí, herecké osazenstvo vás vyvede z omylu. Skvělá hra. Jedna z nejlepších, co jsem v Ha viděla.
(zadáno: 11.6.2014)
Naprosté vizuální obžerství. Tolik podnětů na jednom místě, které dohromady tvoří skvělý celek zanechávající dojem jako málo které představení. Očekávala jsem, že v přítomnosti M.Donutila sr. to musí dopadnout jedině dobře. Co jsem ale nečekala, že mě uhrane M.Donutil jr. Za zpracování, výpravu, náladu, herecké výkony a lidský rozměr nemůžu jinak než za 11 z deseti možných.
(zadáno: 15.12.2013)
Na muzikál Lucie jsem jela s velkým očekáváním, které se ale nevyplnilo. Podle mého se z takřka lidových písní skupiny Lucie dalo vytěžit mnohem víc. První půlka se nekonečně táhla, ale na jejím konci byla nejlepší scéna vůbec - let Lucie. Druhá půlka byla skvělá, víc písní, zajímavější choreografie (na tu z Chci zas v Tobě spát bych se mohla dívat do nekonečna). Škoda, že takový nebyl celý kus. Celkem 50% - z toho 10% jenom písním Lucie, které jsou prostě srdcovky a 10% pro dokonalou Báru Polákovou.
(zadáno: 2.12.2013)
Klasika, která to má těžké. Sice jsem neviděla Střihavku a Basikovou ve Spirále, ale album znám zpaměti a tak se dalo čekat, že v Brně budu zklamaná. Nicméně Holišovou jako Máří Magdalénu a její úpěnlivé Mít rád bližního svého si pamatuju dodnes.
(zadáno: 2.12.2013)
55%. Myšlenka dobrá, ale prostředky zvolené k vyprávění dost nešťastné. Choreografie sice názorné, ale zbytečně dlouhé a někdy přehnané. 5% navrch pro Mariána Chalány.
(zadáno: 2.12.2013)
V divadelních chodbách se linulo, že Flashdance v MDB je pecka. Tak to musím vidět! A opravdu to stojí za vidění. Skvělý Slanina, skvělý Vitázek, skvělá Matušovová, skvělé zpracování, scéna a orchestr. Snad jen Janotová by mohla umět trochu (hodně) líp tančit. Ale jako celek velmi podařený muzikál na prknech brněnského městského divadla.
(zadáno: 2.12.2013)
Dlouho mě v divadle nic neoslovilo tolik, jako příběh Christophera. Nejsem schopna posoudit, jestli to byl právě příběh, výkon Vojty Blahuty nebo celkové pojetí scény a ostatní výkony, ale jako celek funguje tato směsice skvěle.