Profil uživatele

Petrj

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 6.10.2014)
Naprosto super počin! Dobrá atmosféra, skvělý herecký výkony (všech, ve všech rolích). Tohle nezklame ani při několikáté návštěvě.
(zadáno: 6.10.2014)
Zvláštní. Jiné pojmenování nemám. Bohužel zvláštní v negativním slova smyslu. Myslím, že málokdo se v příběhu (příbezích) vyznal a tím pádem tápavě hledí co se to tam vpředu děje... Několik zajímavých dialogů to nezachránilo.
(zadáno: 6.10.2014)
Hodně zajímavej počin. Když to začínalo, tak jsem se bál, že to bude úplně blbý, ale naštěstí po příchodu Švandy se hra rozzářila. Fakt mi přijde že se Igor Orozovič v této roli našel. Dále oceňuji Karla Dobrého jako Vocilku - zahrál to skvěle. Pojetí je pro někoho možná trochu mimo, ale myslím, že se to povedlo. Scéna super, kostýmy a hudba též.
(zadáno: 6.10.2014)
Úlet. Holubová předvádí šerm rukama, to snad ani nebylo herectví. Bydžovská asi dobrý, ale tato inscenace mne minula. 10% za to, že to utrpení nemělo dlouhého trvání... Jinak jsem slyšel, že ze začátku to bývala dobrá inscenace.
(zadáno: 6.10.2014)
Super - viděl jsem podruhé a bylo to ještě lepší. Výborní Plesl, Neužil, Novotný, Čermák. Poměrně krátká stopáž je fajn, neboť Brian, dle mého, neobsahuje hluchá místa.
(zadáno: 24.9.2014)
Výborná záležitost. Duo Kaiser a Lábus skvěle sehrané (jak jinak), inscenace šlape jako hodinky. Určitě bych zašel znovu, ale všechny termíny jsou nyní vyprodány.