Divadelní spolek Kašpar

Popelka nazaretská

Premiéra: 12.12.2018. Výprava: Radka Josková. Režie: Jakub Špalek.
Klubovna v Jindřišské ulici


Vánoční speciál. Příběh, který všichni známe a rádi posloucháme znovu a znovu – od vyhnání z ráje až po narození Ježíše. Nebo také: nejšťastnější část nejkrásnější pohádky Dívky Páně. Hvězdy, betlém, andělé...
Divadelní spolek Kašpar
Hodnocení inscenace
Redakce
80 %
Uživatelé
85 %
8521000
Hodnocení redakce
Helena Grégrová 80 %
aktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Helena Grégrová 80 %
(zadáno: 21.12.2018, počet hodnocení: 1430)
přínosný / zajímavý komentář
Vánoční speciály se Kašparům zkrátka daří! Tentokrát se tak děje prostřednictvím komorního zastavení se nad křehkými verši nejen o zrození Pána Ježíše Krista, které jsou divákovi předány přesně s takovým citem, abychom je slyšeli pilně a neomylně. A rozjímali. Kromě velmi přirozeného přednesu Mileny Steinmasslové a Aleše Petráše musím ještě vyzdvihnout jednoduchý, ale velmi působivý výtvarný doprovod inscenace. A rozhodně též doporučuji nastudovat informace ke vzniku básně a její cestě za čtenáři a publikem.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
DivadelniFan 80 %
(zadáno: 21.12.2019, počet hodnocení: 210)
přínosný / zajímavý komentář
Člověk se na 45 minut objeví v úplně jiné dimenzi a hltá všechna slova z úst PANÍ herečky Mileny Steinmasslové a jednoho z našich nejtalentovanějších mladých herců Aleše Petráše... Bylo to jednoduché, kouzelné a krásné. Gratuluji a děkuji, Kašpaři! Opět jste nezklamali.
R.JELEN.21 90 %
(zadáno: 15.12.2019, počet hodnocení: 122)
přínosný / zajímavý komentář
Doteď vlastně netuším, jak jsem se já neznaboh ocitla zde, tak zase je to příběh vánočních svátků a ten by měl znát každý.
V podání paní Mileny Steinmasslové a pana Aleše Petráše se to tak dobře poslouchá. Člověk jim prostě věří, že tu zářící hvězdu skutečně vidí a i vy ji můžete v odlesku očí obou dvou spatřit.
Člověk se ani nechce pohnout, aby vrzání židle nenarušilo to kouzlo.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.