Profil uživatele

DZ73

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavel Širmer: 17 % (3)
Lukáš Dubský: 20 % (1)
Veronika Boušová: 20 % (1)
Jiří Landa: 35 % (2)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 10.3.2022)
Díky jednoduché scéně, dobrým zápletkám, vypilovaným pointám a hlavně díky skvělému obsazení, je to báječné představení. Všichni herci za 1, ale jak Zdeněk Kupka pojal Clauda, smekám. :-)
(zadáno: 7.3.2022)
(zadáno: 20.12.2021)
Syrové vyznání. Obsazení jedné postavy čtyřmi herci, čtyřmi charaktery, originální. Skvělá hudba.
Svou Adu zažil každý z nás mužů.
A proto Adu doporučit můžu.
(zadáno: 22.8.2021)
To je tak, když jdete na komedii a ona splní vše, co od komedie očekáváte a přidá i něco navíc. To je tak, když divadelní inscenace předčí úspěšný film. Závěr kousající do současné politické situace u nás je ten BONUS navíc.
Asi není úplně fér vyzdvihovat jednotlivce v takto skvěle týmově sehraném kuse, ale jedno vyzdvihnutí si nemohu nechat pro sebe. Karolína Baranová, klenot libereckého divadla. Skvělá..... Ale opravdu bych nerad snižoval výkon všech Vlastníků, protože byli úžasné a úžasní.
Doporučuji.
(zadáno: 3.6.2021)
Ještě před deseti lety by to byl pohádkový obraz Ruska, Číny a jiných diktátorských režimů. Nyní se ve hře, bohužel, najdeme i my Češi. Nadčasovka.
Příjemné malé divadélko s výborným hereckým souborem.
(zadáno: 17.4.2019)
Na můj vkus pomalejší rozjezd. Druhá cca půlka už na publikum působila jak měla (vtipně). Herecky hru držel Tomáš Váhala a v již zmíněné lepší druhé půly i Petr Hanák. Nicméně se nemohu zbavit dojmu, že se z textu dalo "vytřískat" smíchu obecenstva mnohem víc. Naopak vyzdvihnout bych chtěl syrovou scénu a hudbu, kterou si broukalo cestou domů minimálně 60% diváků. Jako celek dobré! :-)
(zadáno: 9.4.2019)
Ač ponecháno ve své době, pasující na dobu dnešní. Výborný Matěj Vejdělek a překvapení večera byl pro mne taxikář technik Martin Kumšta :-)
(zadáno: 29.3.2019)
(zadáno: 27.2.2019)
Nevěřit, že je Barunce pouhých 13 může jen ten, kdo ví kolik její představitelce skutečně je. Barbora Hron Vovsíková úžasná, stejně tak paní Mixová a Jana Zenáhlíková. Představení milé, pro ty, kteří povinnou četbu nemusí, ideální varianta seznámení se s proslulým dílem Boženy Němcové
(zadáno: 5.2.2019)
(zadáno: 22.1.2019)
Hra má jednu jedinou chybu, a tou chybou je, že končí. Geniálně napsané, geniálně ztvárněné, geniálně zahrané. Není co vytknout. Silný lidský uvěřitelný příběh. Všichni herci skvělí ve svých charakterech, Milan Ligač skvělý nepopsatelně. Díky moc za zážitek.
(zadáno: 19.1.2019)
Prostě paráda! Myslím, že takhle přesně byl "Revizor" zamýšlen v době, kdy ho Gogol psal......... Již téměř 300 let stále stejný vzorec chování lidí. Poznáváme se, poznáváme je, zkrátka poznáváme, že košile je mnohem blíž než kabát. Pan Procházka naprosto perfektní hejtman, Dobčinskij Jiřího Maryšky drží komediální linku celou hru, a jeho scéna "mizení pod kulečníkem" je i po dvou a půl hodinách v divadle nadprůměrná. Chlestakov Ondřeje Brouska, floutkovský až na dřeň, a nakonec pan Vlach hůlkou ukáže,.... že 300 let stará hra, se hraje na všech úrovních i dnes :-) DNV
(zadáno: 29.12.2018)
Jako celek dobré představení a s příchodem Chlestakova (Milan Ligač) na scénu i vtipné. Bohužel začátek je zbytečně roztahaný a scéna s boucháním dveří a lekání se všech postav při každém bouchnutí vyvolává namísto smíchu, spíše rozpaky a myšlenky na to jak se z toho herci dostanou. Herecky exceluje Milan Ligač coby Chlestakov a z menších rolí mne zaujala paní Nováčková jako manželka hejtmana a pošmistr Jakuba Koudelky. V dnešní době je toto představení dobré uvádět a mladoboleslavské zpracování i vidět.
(zadáno: 6.12.2018)
Jak z minima vytěžit maximum? To je BRUTÁL. 3 herci bez přesunů ze svých pozic, neměnná scéna, neměnné kostýmy = hodina a půl totálního emočního napětí. Jestli se chcete po divadelním představení cítit jako surově zbitej, ale šťastnej pes, navštivte BRUTÁL, stojí to za to.
(zadáno: 3.2.2015)
Jak jinak? Perfektní práce režiséra Taranta a neskutečná energie mládí na pódiu.
(zadáno: 3.2.2015)
Skvělé!!! :-)
(zadáno: 3.2.2015)
Krásně vyřešený prostor Malého divadla. Tomáš Váhala a zejména Karolína Baranová mě opravdu nadchli.
Daniel
(zadáno: 3.2.2015)
Neurazí, ale bohužel ani nenadchne.
Daniel
(zadáno: 3.2.2015)
Tomáš Váhala jedinečný!!
Daniel
(zadáno: 3.2.2015)
Ač na scéně velmi kulturní s nekulturním textem, naprosto perfektní kulturní zážitek. O prodloužení života smíchem nemluvě.
Díky Daniel
(zadáno: 3.2.2015)
Bohužel obrovské zklamání. Pojetí hry do "moderna" a "rockova" se skutečně nepovedlo. Nehledě na absolutně ploché jednotlivé postavy.
Daniel
(zadáno: 3.2.2015)
Nádherné zpracování. Perfektně připravená scéna malého divadla, kdy se jako divák ocitáte přímo v Koločavě. Z mladých herců a hereček sálá neskutečná energie, kterou zcela bezprostředně posílají v lavinách mezi diváky. Musím říct, že mně naopak přijde vykreslení jednotlivých postav velmi poctivé. Viděl jsem v obou alternacích a nevidím zásadního rozdílu, právě proto, že pan Tarant si dal záležet na každé postavě, a nejen na těch "hlavních". Děkuji moc za krásné zážitky a držím všem palce v další kariéře.
Daniel