Profil uživatele

DZ73

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 17.4.2019)
Na můj vkus pomalejší rozjezd. Druhá cca půlka už na publikum působila jak měla (vtipně). Herecky hru držel Tomáš Váhala a v již zmíněné lepší druhé půly i Petr Hanák. Nicméně se nemohu zbavit dojmu, že se z textu dalo "vytřískat" smíchu obecenstva mnohem víc. Naopak vyzdvihnout bych chtěl syrovou scénu a hudbu, kterou si broukalo cestou domů minimálně 60% diváků. Jako celek dobré! :-)
(zadáno: 3.2.2015)
Jak jinak? Perfektní práce režiséra Taranta a neskutečná energie mládí na pódiu.
(zadáno: 3.2.2015)
Skvělé!!! :-)
(zadáno: 3.2.2015)
Krásně vyřešený prostor Malého divadla. Tomáš Váhala a zejména Karolína Baranová mě opravdu nadchli.
Daniel
(zadáno: 3.2.2015)
Neurazí, ale bohužel ani nenadchne.
Daniel
(zadáno: 3.2.2015)
Tomáš Váhala jedinečný!!
Daniel
(zadáno: 3.2.2015)
Ač na scéně velmi kulturní s nekulturním textem, naprosto perfektní kulturní zážitek. O prodloužení života smíchem nemluvě.
Díky Daniel
(zadáno: 3.2.2015)
Bohužel obrovské zklamání. Pojetí hry do "moderna" a "rockova" se skutečně nepovedlo. Nehledě na absolutně ploché jednotlivé postavy.
Daniel
(zadáno: 3.2.2015)
Nádherné zpracování. Perfektně připravená scéna malého divadla, kdy se jako divák ocitáte přímo v Koločavě. Z mladých herců a hereček sálá neskutečná energie, kterou zcela bezprostředně posílají v lavinách mezi diváky. Musím říct, že mně naopak přijde vykreslení jednotlivých postav velmi poctivé. Viděl jsem v obou alternacích a nevidím zásadního rozdílu, právě proto, že pan Tarant si dal záležet na každé postavě, a nejen na těch "hlavních". Děkuji moc za krásné zážitky a držím všem palce v další kariéře.
Daniel