Profil uživatele

KarelK

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Helena Grégrová: 9 % (10)
Jan Pařízek: 11 % (7)
Jiří Koula: 11 % (8)
Jiří Landa: 13 % (31)
Lukáš Dubský: 13 % (14)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 9.11.2019)
(zadáno: 24.2.2019)
Čeněk a Marcel podobně jako Forester Gump u důležitých historických mezníků národních dějin, ovšem s rozhodující úlohou v omylu nebo ve vlastní prospěch. Krásně české, vlastenecké a trochu jako zrcadlo nás všech. Nesmím zapomenout pochválit výkon L.Koláře. Pánové a dámo, díky za úžasný večer !
(zadáno: 29.12.2018)
Panebože, to je slátanina! Ale místy opravdu zábavná, bohatá výprava, skvělé kulisy. Holišová vás úplně dostane, ale i Štěpán, Vitázek, Rymeš, Slanina a ostatní vynikající. Některé vtípky slabší nebo nedotažené, ale celkově prostě sranda, kterou si všichni na jevišti a v publiku vrchovatě užívají. Super večer!
(zadáno: 27.12.2018)
Viděno na stejném jevišti po 21 letech, pořád kvalitní představení (i bez těch, kteří už bohužel odešli nebo naše jeviště už nenavstěvují - škoda, pane Dvořáku!)
(zadáno: 1.11.2018)
Ne a třikrát ne. Nepamatuji se, kdy naposledy jsem chtěl odejít z divadla o přestávce. Marně si přehrávám scény, nenacházím žádnou, kterou bych si pustil znova. Žádný vtip, překvapivě špatný zvuk a srozumitelnost, tisíce dětiček nelogicky tančících po scéně... Hlavní dvojice herecky a pěvecky dobrá, ale ani vynikající V.Matušovová tu nemá moc co nabídnout. Nástupce Mary Poppins ? Pardon, ale to ani náhodou. Roztahovaná navoněná nuda.
(zadáno: 6.6.2018)
Muzikál poměrně dlouhý, má i slabší místa když je chvílemi trochu překřičený a není všemu úplně rozumět...americké reálie tentokrát neruší děj a duo Antalová-Matušovová rozhodně stojí za vidění.
(zadáno: 24.3.2018)
Silné, až kruté představení.
Velký Počin Velkého Divadla.
(zadáno: 22.3.2018)
(zadáno: 24.2.2018)
Konverzační komedie z nezvyklého prostředí s plejádou typických charakterů, škoda jen-jak píší i další-že hra na konci negraduje a místo toho jde děj poněkud do ztracena. Vynikající Petr Štěpán v roli zapáleného vědce.
(zadáno: 1.2.2018)
Zábavně stylizovaná verze převlekové komedie, domyšlené detaily například v podobě komiksových rekvizit nebo zapojení gangsterského stepu. Herecké kvality jsou patrné i v obsazení menších rolí.
(zadáno: 28.1.2018)
Veselé, trochu bláznivé a trochu jiné než běžné muzikálové komedie. Každopádně o dost lepší antidepresivum než tabletka Neurolu :-)
Sólo pro vynikající Lucii Bergerovou !
(zadáno: 21.1.2018)
Všichni se moc snažili, ale nějak toto retro na jevišti nedopadlo. Děj je prakticky nula, lépe by vyzněly samotné písně z muzikálu s tanečními choreografiemi. Herecké vsuvky působí mezi někdejšími hity často rozpačitě. Z tohoto díla zřejmě stálice repertoáru nebude, na to je laťka předchozích premiér souboru nastavena příliš vysoko.
(zadáno: 13.11.2017)
Bezchybná Markéta Sedláčková jako Piaf a Katarína Ptáčková jako Dietrich. Pěkné komorní představení, kde dějová linka není určitě na prvním místě, drží divákovu pozornost po celou dobu. Příkladná práce s emocemi a skvělé pěvecké výkony.
(zadáno: 11.11.2017)
Legrace v prvním plánu. Otázka je kolik diváků by takový kus navštívilo bez pana Nárožného, který celé představení táhne a nejde se na něho a z jeho přítomnosti netěšit.
(zadáno: 8.11.2017)
Mírné zklamání. Jakoby jiskra hry odešla zároveň s těmi, pro které byla napsána. Šána mi sice taky stylizací příliš nesedl, ale jinak herecké výkony slušné. Jsem rád, že jsem ještě viděl těsně po premiéře i pana Přibila.
(zadáno: 28.10.2017)
Viděli jsme loni na Silvestra s Alenou Antalovou, ale věřím ve zdařilost všech alternací. Tak vezměte v prosinci děti a vlastně nejširší rodinu a vyražte do divadla na dokonalý a poučný muzikál !
(zadáno: 28.10.2017)
Vynikající představení... herecké, pěvecké i taneční výkony, jemný i prvoplánový humor, barové a otočné scény, sociální podtext, všechno v rovnováze. Z hereček zaujmou především J.Musilová a Z.Herfortová, pánové z titulní šestice by stáli za vyjmenování do jednoho. Bravo !
(zadáno: 24.10.2017)
S panem Nárožným získávají bulvární komedie jiný rozměr. Je milý, zábavný, bezchybně časuje a dávkuje humor až chvílemi děj i výkony hereckých partnerů odsouvá na druhou kolej. A vy najednou chcete aby to tak bylo...
(zadáno: 14.10.2017)
Opravdu příjemné představení.
(zadáno: 10.10.2017)
Nemůžu souhlasit s nižším hodnocením, hra umně kombinuje známá historická fakta s autorovou fikcí a pointa scének je většinou zdařilá. Neuvěřitelně výřečný Matonoha-Husák (to množství textu!) oproti úsporné roli Čáslavské-Polívky, čekal jsem pravý opak. Kostýmy bezkonkurenční, výkony bezchybné. Představení by ale přece možná víc slušelo devadesát minut bez přestávky, klidně na úkor párků a piva.
1 2  >