Profil uživatele

KrystofSelucky

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jiří Koula: 5 % (2)
Lukáš Dubský: 9 % (8)
Anežka Kotoučová: 10 % (1)
Helena Grégrová: 10 % (3)
Jiří Landa: 10 % (2)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 16.6.2022)
V něčem divadelně počeštění Habebný pancharti. Hra karikaturuje zlo do extrému a vysmívá se mu. Ale i přes to se nějakým zvláštním způsobem povedlo, že to jako celek vyznívá důstojně a silně.
(zadáno: 31.3.2022)
Zítřek se nekoná je jedním z mála představení, u kterého bych bez jakékoli úpravy podepsal jeho anotaci. Naprosto výtečné atmosférické drama, které ze zdánlivých banálních rodinných situací a veselých anekdot buduje hmatatelnou atmosféru úzkostné stísněnosti směřující k nevyhnutelnému kataklyzmatu.
(zadáno: 22.3.2022)
Hezké zpracování, které ale ničím nepřekvapilo, ani nevybočovalo. Zajímavé bylo vystupování z rolí a reflexe patetičnosti celého díla. Když herci přiznávají, že jsou herci, většinou to končí trapností. Zde to ale mělo viditelnou a jasnou funkci, a tak to vlastně oceňuji. Na to, že se na scéně objeví nějakých pětatřicet lidí, je hra vlastně vcelku minimalistická.
(zadáno: 7.2.2022)
Naprosto strhující, dechberoucí. Hra mne přenesla skoro až do jiného stavu vědomí a ještě několik hodin po konci představení jsem musel zpracovávat všechny emoce a myšlenky, které ve mne vyvolala. Jan Vlasák zvládl svou roli naprosto brilantně.
(zadáno: 12.1.2022)
(zadáno: 22.12.2021)