Profil uživatele

LenkaAK

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Veronika Boušová: 3 % (3)
Lukáš Holubec: 8 % (6)
Jan Pařízek: 13 % (12)
Jiří Landa: 13 % (10)
Pavla Haflantová: 13 % (4)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 31.8.2023)
(zadáno: 2.5.2023)
Když jsem se zabrala do úžasného děje, bylo napětí přerušeno zpěvy nebo samotným Čapkem. Opravdu škoda těch vsuvek, rušilo mi to divácký zážitek a nelíbilo se mi to, nepasovalo mi to. V první půlce zářil doktor Sigelius (Kačmarčík) a ve druhé už to bylo sólo pro Donutila v jeho dvojroli. Výkon barona Krüga mě zklamal, nemastné neslané, neuvěřitelné. V divadle se mi rudá scéna líbila, minimalistické kostýmy se hodily. Akorát jsem měla ještě druhý den před očima červené záblesky.
(zadáno: 7.12.2022)
O ženě s velkým dětským srdcem nebo-li dětinská hra se splácaným scénářem. Tomicová je fakt dobrá v komediálních scénách, ale ty vážnější polohy s monology, to bylo skoro utrpení. I když ... kde kvalitní scénář není, ani smrt nebere, že jo. Z představení jsem neodešla jen kvůli samotným hercům, kteří se opravdu snažili a těm pár vtipným okamžikům. Ale ptám se, co tímto počinem chtěl autor říci? Netuším a odhalovat to raději ani nechci.
(zadáno: 17.5.2022)
Jak dokázala doba rozdělit génia, jednoho, tvořeného dvojicí V+W. Povznášející, trochu smutné, ale nádherné!
(zadáno: 4.5.2022)
Silné herecké výkony, Donutil nechal na pódiu kus své duše.
To téma průměrnosti, v tomto případě možná spíše podprůměrnosti, se mě silně dotklo. Lidé, kteří si představují, co by bylo, kdyby.... a tím žijí. Aspoň chvíli zažívají krásný pocit úspěchu a uznání. O to horší bývá střet s realitou.
(zadáno: 10.12.2021)
Téma představení mi bylo velice blízké a těšila jsem se na volné zpracování.
Celou dobu sledování jsem byla ovšem rozpolcená. Střídaly se silné okamžiky prokládané lacinými vtípky (proboha, proč?), které zakryly občas se objevující kvalitní černý humor. Některé scény nebyly dobře zasazené do konceptu (např. konflikt matky s dcerou). Vysoce hodnotím výkon Denise Šafaříka.
(zadáno: 8.11.2021)
Homo 06 jsem neviděla, ale popis mě nalákal. Hra začala velice svižně a bylo mnoho momentů, kdy jsem se zasmála. Vysoko hodnotím one man show Tomáše Kobra.
(zadáno: 13.2.2020)
(zadáno: 13.2.2020)
Hra je přizpůsobená českému prostředí. Nabízí odpovědi na existenciální otázky nejen gayů, ale také nás ostatních. Je to jízda kolorovaná kvalitní hudbou a písňovými texty.
(zadáno: 10.2.2020)
Začátek představení byl poněkud rozpačitý, ale nenechala jsem se odradit a nakonec se děj pěkně rozjel. Samé překvapivé zvraty, které pobavily. Zejména pan Kňažko je bravurně zvládal a bylo potěšením jej sledovat. Jeho čeština je vynikající a hru nerušila, jak jsem se obávala. Hra plná inteligentního humoru nenechá hlediště vydechnout a stále si udržuje jeho pozornost.
(zadáno: 17.12.2019)
Vypadalo to jako zajímavá hra, zápletka docela vtipná. Ve skutečnosti laciný humor, přehrávání, nuda, ... Celý sál se smál, kromě mne. Těch pár procent je za Vetchého, ale jeho úloze v této inscenaci nerozumím.
(zadáno: 25.12.2018)
(zadáno: 17.12.2018)
Hra klade na herce velké nároky a oba pánové mile překvapili.