Profil uživatele

MAXSAM

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Iva Bryndová: 20 % (2)
Jan Pařízek: 20 % (7)
Anežka Kotoučová: 26 % (8)
Helena Grégrová: 35 % (6)
Lukáš Dubský: 35 % (15)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 30.10.2017)
Neuvěřitelně odvážný a netradiční počin, Pro mě naprosto perfektní. Stále si čtu monolog Jany Bouškové, v programu, který jsem na představení zakoupil a nemohu se toho geniálního textu nabažit.Moc obdivuji všechny herce a režiséra za originální přístup, spontanaitu a obrovskou profesionalitu, Já bych se nikdy tak dlouhý monolog nenaučil. Myslím, že toto představení navštívím minimálně ještě jednou, Ale spíše ještě několikrát...
(zadáno: 24.6.2016)
Paráda, podle mě hit letošní sezóny, zábava, radost, pohoda, po režijní, herecké i výtvarné stránce mimořádné představení. Herecký koncert. Michal Kern mi připomněl Vlastu Buriana, Pavlíně Štorkové úžasně slušela komické role, byla, jako vždy, výborná. Patrik Děrgel zraje v úžasnou hereckou osobnost. A ještě byli naprosto vynikající a skvělí:Lucie Polišenská, Pavla Beretová, Jiří Suchý z Tábora, Pavel Batěk, Petr Šmíd, Martina Preissová, Alena Štréblová, Ondřej Pavelka, Jana Boušková, Milan Stehlík, Eva Vrbková a Michaela Doubravová.Díky za zážitek, na který se nezapomíná. :-)))))
(zadáno: 23.5.2016)
Tak tento skvělý kus by měl vidět každý a začal bych od hradu. Dokonalý scénář a režie, super kostýmy a scéna, nádherná hudba, fantastické strhující výkony všech účinkujících. Úsměv se vám ve tváři střídá s mrazením z uvědomění si, jak je hra pravdivá, upřímná a šokující zároveň, D.Drábek, jako by zde byl nástupcem a pokračovatelem díla George Orwella a daří se mu to víc než skvěle. Takové divadlo má velký dar diváka obohatit a naplnit silným zážitkem, myslím, že pan Drábek je bez patosu a servility Havlem dnešní doby. Moc děkuji a rád do Hradce opět přijedu s celou rodinou. Dík všem v KDHK.
(zadáno: 12.2.2016)
Něco tak nádherného a skvělého jsme snad ještě v životě neviděli. Výborné nastudování a režie, krásná scéna i kostýmy, obdivuhodné výkony všech herců,
Pavlínka je prostě božská, jako vždy a Vladimír fantastický, rozhodně musíme vidět ještě s Janou a s Patrikem a  asi ještě několikrát. Milujeme dílo pana Daniela Špinara a milujeme Novou krev Národního divadla, je to super paráda, BRAVO a velký dík za nezapomenutelný zážitek !!!!
(zadáno: 2.1.2016)
Největší průšvih Klicperova divadla za posledních 5 let. Zcela se ztotožňuji s pravdivou a objektivní recenzí Hany Rubišarová.
(zadáno: 4.6.2015)
Skvělá hra, tradičně výborný David Drábek, jako autor i režisér, nápadité kostýmy, skvělá kapela Los Střevlíkos perfektní taneční kreace pod vedením H. Horňáčkové. Všechny herecké výkony luxusní, jako vždy bezkonkurenčně výborná a úžasná Zora Valchařová Poulová, zahraje cokoliv, vždy je přirozená, nápaditá a skvělá. Klicperovo divadlo velmi sluší novým talentům Marii Poulové, Vladimíru Polívkovi a Jiřímu Pancnerovi, jsou senzační. Představení bez přestávky mám ze všeho nejraději, super !!!!
(zadáno: 21.2.2015)
Tolik jsem se na přestavení těšil, ale tohle se nepovedlo, působilo to na mě, jako vystoupení na školní besídce základní školy. Stále jsem čekal, kdy už se to rozjede a dočkal jsem se jen konce. Podivuhodné cesty Julese Verna mě velmi zklamaly.
(zadáno: 28.12.2014)
Právě jsme se vrátili z odpoledního představení, je to moderní, zábavné, zajímavé a ve své podstatě jedinečné dílo, které prolomilo šeď současných pražských scén, super, stojí za to vidět.
(zadáno: 17.5.2014)
Naprosto souhlasím s hodnotiteli přede mnou, krásné představení, že se to nedá slovy popsat, pan Drábek opět zabodoval, excelentní autor i režisér, nádherná hudba, fantastická výkony všech herců, pane Zapletale velká poklona, Váš výkon je opět naprosto fantastický, geniální a jedinečný, co dokážete na jevišti Vy je neuvěřitelné, jste PAN herec a velký komik. Děkujeme všem v KDHK za báječný večer :)
(zadáno: 18.3.2014)
Něco tak skvělého jsem snad ještě neviděl, pan Drábek je borec, všichni herci hráli jako o život, paráda, závěr je tak silný, že vhání slzy do očí, děkuji KDHK za skvelý zážitek !!!!
(zadáno: 28.12.2013)
Jedinečné superpředstavení, zážitek na celý život, nutno vidět!!!
(zadáno: 28.12.2013)
Jedinečné superpředstavení, zážitek na celý život, nutno vidět!!!
(zadáno: 28.12.2013)
Jedinečné superpředstavení, zážitek na celý život, nutno vidět!!!
(zadáno: 28.12.2013)
Jedinečné superpředstavení, zážitek na celý život, nutno vidět!!!
(zadáno: 28.12.2013)
Jedinečné superpředstavení, zážitek na celý život, nutno vidět!!!
(zadáno: 28.12.2013)
Jedinečné superpředstavení, zážitek na celý život, nutno vidět!!!