Profil uživatele

RadovanK

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 2.1.2023)
Herci dělali co mohli, ale ani sebelepší soubor špatnou hru nezachrání. Tak je tomu i v tomto představení. Chybu udělal ten, kdo hru vybral a prosadil do repertoáru. Popisek mluví o "brilantní a humorem jiskřící komedii", ale to by se publikum muselo alespoň občas zasmát. To se nestalo a je mi upřímně líto herců, kteří s tímhle materiálem (myšlena hra) museli pracovat. Nechoďte na to, je to nuda.
Dávám 20 % jen kvůli bezchybnému herectví souboru.
(Představení jsem viděl večer 31. 12. 2022)
(zadáno: 21.1.2019)
Povedené představení, skvělá zábava.
Jitka Ježková i Josef Polášek jsou výborní.
Jsem rád, že je Na Fidlovačce zase dobré představení, které stojí za shlédnutí. Doporučuji!
(viděno 19. 1. 2019)
(zadáno: 5.12.2018)
Výborná lehká komedie, která vás bude bavit. Trojice Vetchý - Hrachovcová - Dulava funguje perfektně. Kateřina Hrachovcová hraje blbku tak skvěle, že tu postavu budete mít rádi.
Zábava zaručena. Na to jděte.
(zadáno: 5.12.2018)
Představení bylo pro mě mimořádně příjemným překvapením. Líbilo se mi víc než filmová adaptace s Dustinem Hoffmanem.
Všichni tři byli hodně dobří. Ondřej Sokol exceloval, Martin Finger mohl trochu víc přidat na hlase (seděl jsem v předposlední). Herecky skvělé a zážitek je to perfektní. Doporučuji.
(zadáno: 13.3.2018)
Vynikající představení! Skvělá satira s velikým přesahem, ze kterého místy běhá mráz po zádech. Hra názorně ukazuje, jak blízko je hrana, za kterou je totalita. Ona je vlastně pořád na dosah a stačí velmi málo a už v tom zase jedeme. A tohle sdělení/varování je tlumočeno dokonale.
Zcela mimo řadu stojí úžasný výkon Ondřeje Kavana, on je 2 hodiny opravdovým Hitlerem. Tohle je na Thálii. Úžasné! Děkuji všem hercům za zážitek.
(zadáno: 11.3.2018)
Hra pobaví starší dámy, které si užívají prostinkých sexuálních narážek a bouří smíchy, když se L.Vaculík plazí v převleku šelmy po květináči. Možná někoho pobaví, když se mladík vydává za ženu a po jevišti pluje s vějířem, a všechny postavy jej za ženu (nepochopitelně) pokládají. Jiného, když si chlapík nechá 4x rozbít nos dveřmi a vždy upadá do bezvědomí s výkřikem "teroristi". Mě tohle nebaví. Ta hra je bezduchá, bez špetky chytrého vtipu, který si nemusí vypomáhat laciností. Ano, vtip tam najdete, ale je uboze jednoduchý. Bylo mi trapně za herce; vážně se musí živit tímhle? (více v článku na blogu)