Kalendář hostovaček
Březen 2020
2
2020 3
2020 4
2020 5
2020 6
2020 7
2020 8
2020 9
2020 10
2020 11
2020 12
2020 2
2021 3
2021 5
2021 6
2021 7
2021 8
2021 9
2021 10
2021 11
2021 12
2021 1
2022 2
2022 3
2022 4
2022 5
2022 6
2022 7
2022 8
2022 9
2022 10
2022 11
2022 12
2022 1
2023 2
2023 3
2023 4
2023 5
2023 6
2023 7
2023 8
2023 9
2023 10
2023 11
2023 12
2023 1
2024 2
2024 3
2024 4
2024 5
2024 6
2024 7
2024 8
2024 9
2024 10
2024 11
2024 12
2024 1
2025
2020 3
2020 4
2020 5
2020 6
2020 7
2020 8
2020 9
2020 10
2020 11
2020 12
2020 2
2021 3
2021 5
2021 6
2021 7
2021 8
2021 9
2021 10
2021 11
2021 12
2021 1
2022 2
2022 3
2022 4
2022 5
2022 6
2022 7
2022 8
2022 9
2022 10
2022 11
2022 12
2022 1
2023 2
2023 3
2023 4
2023 5
2023 6
2023 7
2023 8
2023 9
2023 10
2023 11
2023 12
2023 1
2024 2
2024 3
2024 4
2024 5
2024 6
2024 7
2024 8
2024 9
2024 10
2024 11
2024 12
2024 1
2025
Praha
Brno
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
8.3. | Ne | Jááánošííík po tristo rokoch so SĽUK-om - Radošinské naivné divadlo a SĽUK | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
8.3. | Ne | Nuda! - Jihočeské divadlo Č. Budějovice | Divadlo Polárka | 15:30 | ||
7.3. | So | Obušku, z pytle ven! - Divadelní společnost J.Jurištové | Divadlo Bolka Polívky | 10:00 | ||
7.3. | So | Myši patří do nebe - Městské divadlo Kladno | Divadlo Polárka | 10:30 | ||
7.3. | So | Moje hra - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
7.3. | So | Šípková Růženka - Divadlo Drak | Divadlo Polárka | 15:30 | ||
5.3. | Čt | Oscar pro Emily - Studio DVA divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
4.3. | St | Kočka v oregánu - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
3.3. | Út | Misery - Studio DVA divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
1.3. | Ne | Filumena Marturano - agentura Harlekýn | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|
regiony
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
14.3. | So | Co šeptají stromy? - Divadlo Polárka | Jihočeské divadlo Č. Budějovice | 14:00 | ||
10.3. | Út | Ať žijí duchové - Městské divadlo v Mostě | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
9.3. | Po | Kluk z plakátu - Divadlo D5 Praha | Západočeské divadlo v Chebu | 08:30 | ||
8.3. | Ne | Ono sa to povie - Fedér Teáter | Divadlo na cucky | 14:00 | ||
8.3. | Ne | Obušku, z pytle ven! - Divadelní společnost J.Jurištové | Moravské divadlo Olomouc | 14:00 | ||
8.3. | Ne | Příbuzné si nevybíráme (Švagřičky) - agentura Harlekýn | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
8.3. | Ne | Pipi Dlouhá punčocha - Divadlo Radost | Východočeské divadlo Pardubice | 14:00 | ||
8.3. | Ne | Kluk z plakátu - Divadlo D5 Praha | Západočeské divadlo v Chebu | 15:00 | ||
8.3. | Ne | Obušku, z pytle ven! - Divadelní společnost J.Jurištové | Moravské divadlo Olomouc | 10:00 | ||
8.3. | Ne | Pipi Dlouhá punčocha - Divadlo Radost | Východočeské divadlo Pardubice | 17:00 | ||
7.3. | So | LiLi - Fedér Teáter | Divadlo na cucky | 14:00 | ||
7.3. | So | Zvířátka a loupežníci - Divadlo U staré herečky | Divadlo Drak | 17:00 | ||
7.3. | So | Sněhurka a sedm trpaslíků - Městské divadlo v Mostě | Městské divadlo Mladá Boleslav | 17:00 | ||
7.3. | So | Modrý pavilón - Městské divadlo Kladno | Divadlo Šumperk | 19:00 | ||
7.3. | So | Vlk a hlad - Jakub Folvarčný a Ústav úžasu | Městské divadlo Kladno | 10:00 | ||
7.3. | So | LiLi - Fedér Teáter | Divadlo na cucky | 10:30 | ||
7.3. | So | Zvířátka a loupežníci - Divadlo U staré herečky | Divadlo Drak | 15:00 | ||
6.3. | Pá | Lotrando a Zubejda - Divadlo Pegas | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
6.3. | Pá | A pak už tam nezbyl ani jeden - Městské divadlo Mladá Boleslav | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
5.3. | Čt | Polib tetičku aneb Nikdo není bez chyby - agentura Harlekýn | Divadlo F. X. Šaldy Liberec | 19:00 | ||
5.3. | Čt | Hrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram náš tip! | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
5.3. | Čt | Manželství v kostce - Divadlo Komediograf | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
5.3. | Čt | Božská Sarah - Divadlo Kalich | Městské divadlo Kladno | 19:00 | ||
5.3. | Čt | Skleněný strop - Divadlo Ungelt | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
3.3. | Út | Obušku, z pytle ven! - Divadelní společnost J.Jurištové | Městské divadlo Mladá Boleslav | 08:45 | ||
3.3. | Út | Obušku, z pytle ven! - Divadelní společnost J.Jurištové | Městské divadlo Mladá Boleslav | 10:30 | ||
2.3. | Po | Obušku, z pytle ven! - Divadelní společnost J.Jurištové | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 08:30 | ||
2.3. | Po | Teror - Městské divadlo v Mostě | Činoherní studio Ústí nad Labem | 19:00 | ||
2.3. | Po | Obušku, z pytle ven! - Divadelní společnost J.Jurištové | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 10:30 | ||
2.3. | Po | Teror - Městské divadlo v Mostě | Činoherní studio Ústí nad Labem | 10:00 | ||
1.3. | Ne | Šašek a syn - Divadlo Bolka Polívky | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
1.3. | Ne | Miss Dietrich lituje - Divadlo Ungelt tip redaktora! | Slovácké divadlo Uherské Hradiště | 19:00 | ||
1.3. | Ne | Sněhová královna v ledovém království - Metropolitní divadlo Praha | Divadlo F. X. Šaldy Liberec | 15:00 | ||
1.3. | Ne | Obušku, z pytle ven! - Divadelní společnost J.Jurištové | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 15:00 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|
Pro tento měsíc neevidujeme u tohoto regionu žádné hostovačky.
Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.