Kalendář hostovaček

Září 2021

Regiony

Praha

DatumHostující inscenaceKde se hostujeZačátek
5.9. NeCarmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.Divadlo Kalich19:00
8.9. StŠvejk 2021 - LiStOVáNíDivadlo Minor20:30
11.9. SoButch Cassidy a Sundance Kid (western z Bohnic) - Divadlo Komediograf Divadlo Kalich19:00
11.9. SoDetektiv Dudek - Divadlo Alfa Alfred ve dvoře17:00
14.9. ÚtŠašek a syn - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:00
17.9. Třicet devět stupňů - Divadlo A. Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
19.9. NeTvrdohlavá žena - Divadelní soubor J.K. Tyl Josefův DůlČinoherní klub19:30
22.9. StSoví zpěv - Všecky Barvy, ZUŠ F. L. Gassmanna, MostČinoherní klub19:30
24.9. OK(N)o - Cie Pieds PerchésMěstská divadla pražská18:00
24.9. Stepní vlk - Činoherní studio Ústí nad Labem Švandovo divadlo19:00
24.9. Kramerová vs. Kramer - Prešovské národní divadloMěstská divadla pražská19:30
24.9. Přišel na večeři - Divadlo A. Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
25.9. SoMoi, fardeau inhérent (Svým vlastním břemenem) - KombaŠvandovo divadlo20:00
25.9. SoHadry - Spielraum KollektivMěstská divadla pražská15:00
25.9. SoPutin lyžuje - Divadlo Líšeň
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
Divadlo VILA Štvanice19:00
28.9. ÚtHrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer
Divadlo Kalich19:00
28.9. ÚtHorská dráha - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:30
29.9. StHic Sunt Dracones - Divadlo Continuo Divadlo X1016:30
29.9. StEffugio volume 2 - Dočasná CompanyStudio ALTA13:30
29.9. StMuž v skafandri - Miro Tóth a kol.Alfred ve dvoře20:00
5.9.Ne19:00 
Carmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.Divadlo Kalich
8.9.St20:30 
Švejk 2021 - LiStOVáNíDivadlo Minor
11.9.So19:00 
Butch Cassidy a Sundance Kid (western z Bohnic) - Divadlo Komediograf Divadlo Kalich
11.9.So17:00 
Detektiv Dudek - Divadlo Alfa Alfred ve dvoře
14.9.Út19:00 
Šašek a syn - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
17.9.19:00 
Třicet devět stupňů - Divadlo A. Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
19.9.Ne19:30 
Tvrdohlavá žena - Divadelní soubor J.K. Tyl Josefův DůlČinoherní klub
22.9.St19:30 
Soví zpěv - Všecky Barvy, ZUŠ F. L. Gassmanna, MostČinoherní klub
24.9.18:00 
OK(N)o - Cie Pieds PerchésMěstská divadla pražská
24.9.19:00 
Stepní vlk - Činoherní studio Ústí nad Labem Švandovo divadlo
24.9.19:30 
Kramerová vs. Kramer - Prešovské národní divadloMěstská divadla pražská
24.9.19:00 
Přišel na večeři - Divadlo A. Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
25.9.So20:00 
Moi, fardeau inhérent (Svým vlastním břemenem) - KombaŠvandovo divadlo
25.9.So15:00 
Hadry - Spielraum KollektivMěstská divadla pražská
25.9.So19:00 
Putin lyžuje - Divadlo Líšeň
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
Divadlo VILA Štvanice
28.9.Út19:00 
Hrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer
Divadlo Kalich
28.9.Út19:30 
Horská dráha - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
29.9.St16:30 
Hic Sunt Dracones - Divadlo Continuo Divadlo X10
29.9.St13:30 
Effugio volume 2 - Dočasná CompanyStudio ALTA
29.9.St20:00 
Muž v skafandri - Miro Tóth a kol.Alfred ve dvoře


Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.