Kalendář hostovaček

Říjen 2023

Regiony

Praha

DatumHostující inscenaceKde se hostujeZačátek
1.10. NePopelka - Docela velké divadlo Divadlo Bez zábradlí11:00
2.10. PoTónka Fónka z GramofónieDivadlo Kampa10:00
2.10. PoZkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich19:00
3.10. ÚtEichmann v JeruzaléměMěstská divadla pražská19:30
4.10. StSen čarovné noci - Divadlo Petra Bezruče Divadlo pod Palmovkou19:00
5.10. ČtLimboNárodní divadlo20:00
5.10. ČtSen čarovné noci - Divadlo Petra Bezruče Divadlo pod Palmovkou19:00
6.10. Otec - Divadlo Petra Bezruče
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Helena Grégrová
Divadlo pod Palmovkou19:00
6.10. Plechová Mína - Divadlo PIKIDivadlo Kampa10:00
6.10. Zem pamätáDivadlo Hybernia19:00
6.10. Kašpárek a zbojník - Divadlo Drak a Bratislavské bábkové divadloDivadlo Palace19:00
7.10. SoOtec - Divadlo Petra Bezruče
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Helena Grégrová
Divadlo pod Palmovkou19:00
8.10. NeHekuba - Slovenské komorné divadlo v MartiněMěstská divadla pražská16:00
8.10. NeBačova žena - Slovenské komorné divadlo v MartiněMěstská divadla pražská20:00
8.10. NeBodyBodyBodyBody - Dag Taeldeman & Van Ostade (Belgie)Divadlo Archa20:00
9.10. PoHrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer
Divadlo Kalich19:00
9.10. PoDeadline - Adam Dragun a Olga CiężkowskaAlfred ve dvoře20:00
10.10. ÚtOskaraNárodní divadlo20:00
10.10. ÚtNa kávičce v poledne (Na kavici u podne) - Teatar GavranStudio DVA divadlo19:30
10.10. ÚtDeadline - Adam Dragun a Olga CiężkowskaAlfred ve dvoře20:00
11.10. StPivo (Piwo) - Deutsch-Sorbisches Volkstheater Bautzen großes HausStudio DVA divadlo19:30
13.10. 24 - Slovenské národní divadlo, Bratislava, SlovenskoDivadlo pod Palmovkou19:00
13.10. Dokonalý partner - Divadlo MeteoraDivadlo Semafor19:00
13.10. Sylvie - Západočeské divadlo v Chebu Divadlo v Celetné19:30
13.10. Living the Dream with Grandma - László Göndör & Éva Kantona (Maďarsko)Divadlo Archa18:00
13.10. Elusive Matter + Field - Martin Messier (Kanada)Divadlo Archa20:00
14.10. SoANGELA (a strange loop)Národní divadlo20:00
14.10. SoZkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich19:00
14.10. SoThe Workshop - Matea Bilosnić, Nataša Kustura, Nikolina Rafaj (Záhřeb)Studio ALTA18:00
15.10. NeANGELA (a strange loop)Národní divadlo20:00
15.10. NeSibiřské spisy - Národní divadlo Mihaia Eminescu, Kišiněv, MoldávieDivadlo pod Palmovkou19:00
15.10. NeIn search of the lost body - AREAL (Bukurešť)Studio ALTA19:30
16.10. PoSnadné věci - Divadlo Stefana Jaracze v Olštýně, Olštýn, PolskoDivadlo pod Palmovkou19:00
16.10. PoIsmoDivadlo U Hasičů17:30
16.10. PoIsmoDivadlo U Hasičů20:00
17.10. ÚtHanzelkazikmund (Zde jsou lvi) - Činoherní studio Ústí nad Labem Městská divadla pražská19:30
17.10. ÚtLosos v kaluži - LiStOVáNíDivadlo Minor20:30
18.10. StProjekt Handke aneb Spravedlnost pro Peterovy blbosti - DS Qendra Multimedia, Priština, KosovoDivadlo pod Palmovkou19:00
18.10. StZkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich19:00
18.10. Stin_between - Circo AereoJatka7819:30
19.10. Čtin_between - Circo AereoJatka7819:30
20.10. Peer Gynt - Činoherní studio Ústí nad Labem Městská divadla pražská19:30
20.10. V dílně - TOF (BE)Palác Akropolis19:00
20.10. V dílně - TOF (BE)Palác Akropolis20:30
20.10. in_between - Circo AereoJatka7819:30
21.10. SoKnoflíkáři - Komorní divadlo ArtéDejvické divadlo16:00
21.10. SoKnoflíkáři - Komorní divadlo ArtéDejvické divadlo19:30
21.10. SoZkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich19:00
21.10. SoKatastrofální námluvy Dona Cristobala - Cie Pelele (ESP/FR)Palác Akropolis20:00
21.10. SoCirkus - CTA (IT)Palác Akropolis19:00
21.10. Soin_between - Circo AereoJatka7819:30
22.10. NeManželství v kostce - Divadlo Komediograf Studio DVA divadlo19:30
22.10. NeFerda Mravenec - Docela velké divadlo Vršovické divadlo MANA17:00
22.10. Nein_between - Circo AereoJatka7818:00
22.10. NeLouskáček - Daria Gosteva (RU)Palác Akropolis18:30
22.10. NeLouskáček - Daria Gosteva (RU)Palác Akropolis19:30
27.10. Odpověď na všechno - Divadelní soubor Li-Di LitoměřiceDivadlo v Celetné17:00
27.10. Šašek a syn - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:00
28.10. SoSpolečenství - ZUŠ SedlčanyDivadlo v Celetné13:00
28.10. SoDlouhý, Široký a Bystrozraký - Docela velké divadlo Divadlo Bez zábradlí11:00
29.10. Neˈkonfɛrɛnt͡sɛ - Ferst DadlerPalác Akropolis19:30
30.10. Poˈkonfɛrɛnt͡sɛ - Ferst DadlerPalác Akropolis19:30
31.10. ÚtFat cabaret: lásky, strach a zen nekonfekčních žen - Divadlo Tramtarie Švandovo divadlo19:00
1.10.Ne11:00 
Popelka - Docela velké divadlo Divadlo Bez zábradlí
2.10.Po10:00 
Tónka Fónka z GramofónieDivadlo Kampa
2.10.Po19:00 
Zkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich
3.10.Út19:30 
Eichmann v JeruzaléměMěstská divadla pražská
4.10.St19:00 
Sen čarovné noci - Divadlo Petra Bezruče Divadlo pod Palmovkou
5.10.Čt20:00 
LimboNárodní divadlo
5.10.Čt19:00 
Sen čarovné noci - Divadlo Petra Bezruče Divadlo pod Palmovkou
6.10.19:00 
Otec - Divadlo Petra Bezruče
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Helena Grégrová
Divadlo pod Palmovkou
6.10.10:00 
Plechová Mína - Divadlo PIKIDivadlo Kampa
6.10.19:00 
Zem pamätáDivadlo Hybernia
6.10.19:00 
Kašpárek a zbojník - Divadlo Drak a Bratislavské bábkové divadloDivadlo Palace
7.10.So19:00 
Otec - Divadlo Petra Bezruče
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Helena Grégrová
Divadlo pod Palmovkou
8.10.Ne16:00 
Hekuba - Slovenské komorné divadlo v MartiněMěstská divadla pražská
8.10.Ne20:00 
Bačova žena - Slovenské komorné divadlo v MartiněMěstská divadla pražská
8.10.Ne20:00 
BodyBodyBodyBody - Dag Taeldeman & Van Ostade (Belgie)Divadlo Archa
9.10.Po19:00 
Hrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer
Divadlo Kalich
9.10.Po20:00 
Deadline - Adam Dragun a Olga CiężkowskaAlfred ve dvoře
10.10.Út20:00 
OskaraNárodní divadlo
10.10.Út19:30 
Na kávičce v poledne (Na kavici u podne) - Teatar GavranStudio DVA divadlo
10.10.Út20:00 
Deadline - Adam Dragun a Olga CiężkowskaAlfred ve dvoře
11.10.St19:30 
Pivo (Piwo) - Deutsch-Sorbisches Volkstheater Bautzen großes HausStudio DVA divadlo
13.10.19:00 
24 - Slovenské národní divadlo, Bratislava, SlovenskoDivadlo pod Palmovkou
13.10.19:00 
Dokonalý partner - Divadlo MeteoraDivadlo Semafor
13.10.19:30 
Sylvie - Západočeské divadlo v Chebu Divadlo v Celetné
13.10.18:00 
Living the Dream with Grandma - László Göndör & Éva Kantona (Maďarsko)Divadlo Archa
13.10.20:00 
Elusive Matter + Field - Martin Messier (Kanada)Divadlo Archa
14.10.So20:00 
ANGELA (a strange loop)Národní divadlo
14.10.So19:00 
Zkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich
14.10.So18:00 
The Workshop - Matea Bilosnić, Nataša Kustura, Nikolina Rafaj (Záhřeb)Studio ALTA
15.10.Ne20:00 
ANGELA (a strange loop)Národní divadlo
15.10.Ne19:00 
Sibiřské spisy - Národní divadlo Mihaia Eminescu, Kišiněv, MoldávieDivadlo pod Palmovkou
15.10.Ne19:30 
In search of the lost body - AREAL (Bukurešť)Studio ALTA
16.10.Po19:00 
Snadné věci - Divadlo Stefana Jaracze v Olštýně, Olštýn, PolskoDivadlo pod Palmovkou
16.10.Po17:30 
IsmoDivadlo U Hasičů
16.10.Po20:00 
IsmoDivadlo U Hasičů
17.10.Út19:30 
Hanzelkazikmund (Zde jsou lvi) - Činoherní studio Ústí nad Labem Městská divadla pražská
17.10.Út20:30 
Losos v kaluži - LiStOVáNíDivadlo Minor
18.10.St19:00 
Projekt Handke aneb Spravedlnost pro Peterovy blbosti - DS Qendra Multimedia, Priština, KosovoDivadlo pod Palmovkou
18.10.St19:00 
Zkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich
18.10.St19:30 
in_between - Circo AereoJatka78
19.10.Čt19:30 
in_between - Circo AereoJatka78
20.10.19:30 
Peer Gynt - Činoherní studio Ústí nad Labem Městská divadla pražská
20.10.19:00 
V dílně - TOF (BE)Palác Akropolis
20.10.20:30 
V dílně - TOF (BE)Palác Akropolis
20.10.19:30 
in_between - Circo AereoJatka78
21.10.So16:00 
Knoflíkáři - Komorní divadlo ArtéDejvické divadlo
21.10.So19:30 
Knoflíkáři - Komorní divadlo ArtéDejvické divadlo
21.10.So19:00 
Zkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich
21.10.So20:00 
Katastrofální námluvy Dona Cristobala - Cie Pelele (ESP/FR)Palác Akropolis
21.10.So19:00 
Cirkus - CTA (IT)Palác Akropolis
21.10.So19:30 
in_between - Circo AereoJatka78
22.10.Ne19:30 
Manželství v kostce - Divadlo Komediograf Studio DVA divadlo
22.10.Ne17:00 
Ferda Mravenec - Docela velké divadlo Vršovické divadlo MANA
22.10.Ne18:00 
in_between - Circo AereoJatka78
22.10.Ne18:30 
Louskáček - Daria Gosteva (RU)Palác Akropolis
22.10.Ne19:30 
Louskáček - Daria Gosteva (RU)Palác Akropolis
27.10.17:00 
Odpověď na všechno - Divadelní soubor Li-Di LitoměřiceDivadlo v Celetné
27.10.19:00 
Šašek a syn - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
28.10.So13:00 
Společenství - ZUŠ SedlčanyDivadlo v Celetné
28.10.So11:00 
Dlouhý, Široký a Bystrozraký - Docela velké divadlo Divadlo Bez zábradlí
29.10.Ne19:30 
ˈkonfɛrɛnt͡sɛ - Ferst DadlerPalác Akropolis
30.10.Po19:30 
ˈkonfɛrɛnt͡sɛ - Ferst DadlerPalác Akropolis
31.10.Út19:00 
Fat cabaret: lásky, strach a zen nekonfekčních žen - Divadlo Tramtarie Švandovo divadlo


Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.