Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 11. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínJá, mé druhé já a já a19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubPoutníci do Lhasy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloKafka ´24   derniéra; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Detektor lži20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Birlibánova podivuhodná cesta10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicSluha dvou pánů   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [19.30]Macbeth19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Birlibánova podivuhodná cesta10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVeletoč19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrMalý princ10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchŽena, která uvařila svého manžela19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na RejdištiHysterikon19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]
hostuje: Indigo Company
Jak je důležité býti (s) Filipem15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]
hostuje: Indigo Company
Jak je důležité býti (s) Filipem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22
hostuje: Divadelní spolek Frída
Kolega Mela Gibsona19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltDeštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Marianny Arzumanové
Traktát o lásce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéSen v červeném domě19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaMoje velká ryba20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Stopy zbloudilých19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
ADHD19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Želary  náš tip!15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Listopad19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Želary  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Netrpělivost srdce   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Plukovník Švec   Představení s anglickými titulky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Iluze20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vše o ženách19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůPan Theodor Mundstock20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloPohřeb až zítra  náš tip!   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Já jsem Krabat15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Jméno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Starý holky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Já, mé druhé já a já a
Činoherní klub  19:30
Poutníci do Lhasy
Dejvické divadlo  19:30
Kafka ´24   derniéra; vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Detektor lži
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Birlibánova podivuhodná cesta
Divadlo Bez Hranic  19:30
Sluha dvou pánů   vyprodáno
Divadlo D21 [19.30] 19:30
Macbeth
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Birlibánova podivuhodná cesta
Divadlo Kalich  19:00
Veletoč
Divadlo Cylindr  10:00
Malý princ
Divadlo Na Maninách  19:00
Žena, která uvařila svého manžela
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Hysterikon
Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]
hostuje: Indigo Company
 15:00
Jak je důležité býti (s) Filipem
Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]
hostuje: Indigo Company
 19:00
Jak je důležité býti (s) Filipem
Divadlo U22
hostuje: Divadelní spolek Frída
 19:30
Kolega Mela Gibsona
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Marianny Arzumanové
 19:30
Traktát o lásce
Divadlo v Dlouhé  19:00
Sen v červeném domě
Divadlo Viola  20:00
Moje velká ryba
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Stopy zbloudilých
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
ADHD
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 15:00
Želary  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Listopad
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Želary  náš tip!
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Netrpělivost srdce   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Plukovník Švec   Představení s anglickými titulky
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Iluze
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vše o ženách
Studio Hrdinů  20:00
Pan Theodor Mundstock
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!
Švandovo divadlo  19:00
Pohřeb až zítra  náš tip!   Anglické titulky
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 15:00
Já jsem Krabat
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Jméno
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Starý holky

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo