Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 16. listopadu 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínMoje malá úchylka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubMaska a tvář  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloVražda krále Gonzaga  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství kocoura Modroočka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaRusáci   English-friendly; #Studovna; FESTIVAL AKCENT19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaŽlutá tma   #Studovna21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicSluha dvou pánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [vyprodáno / premiéra / DISK]Rozhovory s astronauty   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství kocoura Modroočka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichSrdcový král  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na RejdištiHysterikon19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíHamleti   ZADÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD12 úkolů pro židy   20 000 židů pod mořem & Divadlo NoD19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Tatarák na EX   premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouFuk!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec
hostuje: Studio Damúza
One Step Before The Fall20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Máma říkala, že bych neměla  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22
hostuje: Divadlo Na Fidlovačce
Souborné dílo Williama Shakespeara19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Osiřelý západ19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kytice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéDopisy Olze   veřejná generálka; Volejte; pokladnu11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Máma říkala, že bych neměla  náš tip!   premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kanibalky: Soumrak samců19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Teror19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor]Po Fredrikovi  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAFestival KUK!00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloLes19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloTajomné variácie - Ateliér Maroša Kramára19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůHerec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonBabička se vrací čili Dichtung und Wahrheit19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloScénografický workshop16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
Maryšo! Evo! Dom!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy CimrmanaDS Proměna - 15 let   Divadelní spolek Proměna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Moje malá úchylka
Činoherní klub  19:30
Maska a tvář  náš tip!
Dejvické divadlo  19:30
Vražda krále Gonzaga  náš tip!   vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo Archa  19:00
Rusáci   English-friendly; #Studovna; FESTIVAL AKCENT
Divadlo Archa  21:00
Žlutá tma   #Studovna
Divadlo Bez Hranic  19:30
Sluha dvou pánů
Divadlo Disk [vyprodáno / premiéra / DISK] 19:30
Rozhovory s astronauty   Činohra
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo Kalich  19:00
Srdcový král  náš tip!
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Hysterikon
Divadlo Na zábradlí  19:00
Hamleti   ZADÁNO
Divadlo NoD 19:30
12 úkolů pro židy   20 000 židů pod mořem & Divadlo NoD
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 19:00
Tatarák na EX   premiéra
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Fuk!
Divadlo Ponec
hostuje: Studio Damúza
 20:00
One Step Before The Fall
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Máma říkala, že bych neměla  náš tip!
Divadlo U22
hostuje: Divadlo Na Fidlovačce
 19:30
Souborné dílo Williama Shakespeara
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Osiřelý západ
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Kytice
Divadlo v Dlouhé  11:00
Dopisy Olze   veřejná generálka; Volejte; pokladnu
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Máma říkala, že bych neměla  náš tip!   premiéra
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kanibalky: Soumrak samců
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Teror
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cube
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor] 19:00
Po Fredrikovi  náš tip!
Studio ALTA 00:00
Festival KUK!
Studio DVA divadlo  19:00
Les
Studio DVA divadlo 19:30
Tajomné variácie - Ateliér Maroša Kramára
Studio Hrdinů  20:00
Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny  náš tip!
Studio Ypsilon  19:30
Babička se vrací čili Dichtung und Wahrheit
Švandovo divadlo 16:00
Scénografický workshop
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
 19:00
Maryšo! Evo! Dom!
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana 19:00
DS Proměna - 15 let   Divadelní spolek Proměna

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo