Profil uživatele

Radka_r

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 3.5.2023)
Představení překonalo moje očekávání, i když se dalo předpokládat, že Thomas Zielinski nezklame. Přemýšleli jsme, jak bude pojat závěr a speciálně ten nás dostal a zvedl ze sedadel. Povedlo se!
(zadáno: 26.5.2022)
Čitelný rukopis E. E. Schmidta, výborné představení i oba protagonisté. Kdo půjde, nebude litovat.
(zadáno: 15.11.2021)
Martin Trnavský mne překvapil. Ano, přiznávám, jsem přízemní a znám ho asi nejvíce z Ordinace, ale tohle jsem nečekala. Svižné, zábavné, vůbec ne hloupé. Ne vždy dokáže jeden herec udržet celé představení a zaplnit jeviště. Tady se to povedlo a standing byl zasloužený!
(zadáno: 15.11.2021)
Určitě by se dalo něco zlepšit, ale i v této podobě mne představení zaujalo, pobavilo, rozesmutnilo, dojalo, rozesmálo a rozhodně nenudilo. Snad pro mnohé diváky je překvapením výkon pana Hámy, kterého známe spíš jako vtipného moderátora. V páru s Terezou Kostkovou je (ona také) neodolatelný. Pár příjemných "odbourání" herce polidští, diváka pobaví a představení ozvláštní. Díky za hezký večer.
(zadáno: 15.11.2021)
Asi jsem očekávala něco úplně jiného... Bavilo mne dívat se z jeviště do hlediště, ale to bylo asi tak všechno. Mám ráda jak herce, tak režiséra a písně paní Hegerové také. Za mne to však nějak nefungovalo a přiznávám, že jsem podruhé v životě nevydržela v divadle do konce, za což se hercům omlouvám.
(zadáno: 14.10.2021)
Obě dámy jsou báječné. Hra má super tempo, nabízí hodně smíchu i dojetí. Tohle se skutečně povedlo. Proto neváhejte a jděte.
(zadáno: 12.9.2021)
Skvěle jsme se pobavili. Určitě doporučím. Krásně obsazeno. Jen doporučuji předem zjistit si, co je to Tourettův syndrom :).
(zadáno: 12.9.2021)
Viděla jsem 2x a určitě na to půjdu znova. V podstatě je to jen příjemná komedie, která neurazí, ale natolik umocněná výkony herců a kostymérek! To je až neuvěřitelné. To, že všechno hrají jen 2 lidé. Klobouk dolů. Rozhodně doporučuji všem!