Profil uživatele

Snekac

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Lukáš Dubský: 14 % (267)
Helena Grégrová: 15 % (151)
Michal Novák: 15 % (109)
Iva Bryndová: 16 % (169)
Jan Pařízek: 16 % (131)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 24.6.2024)
Jen škoda, že to je taková jednohubka. Moderní zpracování mě bavilo, projekce originální!
(zadáno: 21.6.2024)
(zadáno: 11.6.2024)
Zatím největší překvapení sezóny. Skvělá hudba, scéna, kostýmy, atmosféra...
(zadáno: 22.5.2024)
(zadáno: 21.4.2024)
(zadáno: 10.4.2024)
Nepřišel jsem na důvod, proč toto dnes inscenovat.
(zadáno: 24.3.2024)
Dávám za pravdu mnoha komentářům od uživatelů (hodnocení redakce nechápu v tomto případě ani trochu). V muzikálu je vlastně poměrně málo písní, dekorací minimum, děj se vleče a rozhodně není na 2,5 hodiny a mohl bych pokračovat... A to se nebavím o ceně, co za to dáte. Nedoporučil bych nikomu.
A ještě upozornění k divadlu samotnému - pokud jste jen trochu vyšší, nesmí před vámi nikdo sedět, jinak si normálně nesednete. Je tu extrémně málo místa na nohy.
(zadáno: 23.3.2024)
Skvělá scéna - svět v budoucnosti nemusí fungovat jen v seriálech s velkým rozpočtem, stačí chytře používané osvětlení a pár dekorací. A samozřejmě příběh - seriál znám a přesto jsem ho doslova hltal.
(zadáno: 23.3.2024)
Poměrně moderní, vtipné a originální zpracování. Příjemné překvapení v Divadle na Vinohradech.
(zadáno: 10.3.2024)
Na poslední díl trilogie jsem šel s obavami, které se naplnily. Dějově poměrně chudé, zábava je často poháněna vulgarismy, odkazy na Jedlíky a Vílu byly nejdřív milé, ale čím dál častěji nucené. Jedlíky i Velkou mořskou vílu považuji za velmi povedené hry, bohužel tento třetí díl doporučit opravdu nemůžu.
(zadáno: 17.2.2024)